Reklama

Rizikové těhotenství, musím jen ležet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 11:43
Rizikové těhotenství-jenom ležet

Zdravím. Jsem dnes 18+0 A od včera musim jen ležet s čípkem 26mm.Je tu ještě nějaká duše co to má podobně? Dokud tedy ležím doma tak je to dobre v tom, že můžu být se synem.Ale děsí mě představa nemocnice. A dalších 15tydnu v tomto stavu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gabri.ela.ela
Povídálka 23 příspěvků 27.09.18 11:58

Taky jsem na rizikovém.. ležet mám v podstatě už od prvního krvácení v 8tt, chvíli jsem vydržela a potom porušila a malovala v poklidu pokojíček a krvácení se vrátilo v mnohem větší míře … Takže teď pořád ležím, dcera že mě na prášky, má čtyři roky … Nyní jsem v 16tt a v pořádku to není takže si ještě polezim. Hospitalizace mi byla doporučena, musela jsem ale odmítnout kvůli dceři. Nezbývá nám než vydržet,ikdyz sama vím, že je to někdy na hlavu… :?

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 27.09.18 12:25

Ahoj holky, taky lezim uz od 7. tt, zitra zacinam 15. tt. Zacala jsem silne krvacet, byla jsem pres dva tydny v nemocnici na kapackach. Ted uz jsem doma, ale musim jenom lezet, povolena pouze cesta na zachod a sprcha. Nemuzu ani sedet. Mam placentu pres cipek a hrozi potrat, klidne i po 20. tt. Na posledni kontrole se ale placenta trosku zvedla, tak snad se zvedne uplne. Jinak spinim kazdy den uz skoro 8 tydnu a stejnou dobu lezim. Predstava, ze budu lezet jeste vic jak 20 tydnu je hrozna. Ale musime to nejak zvladnout, drzim vam palce :hug:

Gabri.ela.ela
Povídálka 23 příspěvků 27.09.18 12:42

@Moncaq taky spinim a krvácím už osum týdnů. Přijdu si jak blázen… Moje máma do mě pořád reje ať jdu na procházku atd.. podle ní to asi zvelicuju… No těch osum týdnů dělá své.. na všechny jsem pekne protivná… :lol:

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 27.09.18 12:47

@Gabri.ela.ela tak ono zalezi, proc spinis. Me prave hrozi, ze by se mohla utrhnout ta placenta, protoze jedna tretina neni pevne na sliznici. Pokud ti doktor povolil male prochazky, tak proc ne. Ja jsem jeste po umelem oplodneni a bez deti, takze opravdu dodrzuju, co mi doktori nakazali :nevim:

alialiali
Kecalka 159 příspěvků 27.09.18 12:49

tyy jo :( obdivuju vas a držím palce at se to zlepší!a jak to děláte s těma dětma?? jsou ve školce (zavede a vyzvedne je manžel) nebo cely den s vami doma? kdo s nimi chodí ven?? já ted musím se synem 21m 2× denně ven, jinak se s ním nedá vydržet :( já jsem nyní 30tt a strasne me boli hlava (byla jsem na ORL, pry oteklá sliznice z tehotenství + krční páter, zanet to zatím není)a taky skoro nefunguju :(( odpoledne chodi s malym tatinek a ted bude nastestí ten prodloužený víkend…), jinak na začátku těhotenstvi od cca 6tt do 14 tt jsem měla celodenní nevolnosti, kapačky atd. nastestí to byl syn ještě menší tak tak nevyžadoval chodit ven a babičky pomahaly!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:00

Tak jsem si stěžovala,že budu dlouho ležet a oproti vám jsem máslo :mrgreen: Synovi je tedy 7,5 je ve druhé třídě a také bych nerada skončila v nemocnici.snad mě nechají ležet doma. Doufám,že čípek zůstane minimálně stejný.Mam i dost nepříjemný pocit dole.Jako kdybych měla mimčo místo v břiše tak někde na stydke kosti.a do včera jsem potíže neměla,jen když jsem seděl dlouho v práci tak mi dole sem tam tlačilo.Ale teď jak ležím a jdu jen na záchod,tak mi asi i ztvrdl pupik.jestli je to tím, ze už ležím 30hodin a chodím jen na wc a při pohybu pak reaguje děloha :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:05

No o vedení do školy a ze školy se bude starat tchýně.Krouzky obstará manžel.Zatim manžel neprotestuje uvidim co bude říkat za pár týdnů????Ja jsem protivná už dneska a ro ležím dva dny.Je mi ho upřímně líto už teď.Ale zase může narozdíl ode mne ven.

Gabri.ela.ela
Povídálka 23 příspěvků 27.09.18 15:10

@Moncaq jsem v únoru po mimodeloznim těhotenstvím s odstraněním pravého vejcovodu a velkým zánětem. U mě je spíš problém to velké krvácení než špinění.. u kterého doktoři neví důvod… Chodím na injekce na zastavení krvácení. Nevím jestli to může mít nějakou spojitost s operací nebo ne … Většinou jsem odbita větou, že to se stává a chtějí po mě hospitalizaci. Ale ležet můžu i doma a je to pro mě min stresující… Jinak bohužel nemám dovolenou ani procházku :/

Gabri.ela.ela
Povídálka 23 příspěvků 27.09.18 15:15
@Anonymní píše:
No o vedení do školy a ze školy se bude starat tchýně.Krouzky obstará manžel.Zatim manžel neprotestuje uvidim co bude říkat za pár týdnů????Ja jsem protivná už dneska a ro ležím dva dny.Je mi ho upřímně líto už teď.Ale zase může narozdíl ode mne ven.

U nás taky vodi manžel, má toho na sobě teď opravdu hodně… Jsme v půlce rekonstrukce svépomocí… S dcerou chodí ven babičky a deda, plus máme velkou zahradu takže ji vždy vypustím a Sednu si na zahradu :lol: ona to nastesti tak trochu chápe, že musím ležet tak mě moc neprohani…

Tehulinka3
Stálice 97 příspěvků 27.09.18 15:20

Já mám rizikové jsem 22tyden mám dvě dcery ve věku 8 a 6 let. A musím říct že ležet se tedy nedá. O děti se matka prost estarat musí a uklízet a vařit taky musí. Ale to je vše co zvládám. :( děti jsou tak smutné že nemůžou chodit ven. Mám problém jen ujít 100m hned mě začne bolet břicho. Od 18tt mám poslicky, já mám placentu dole která mi krvácí mě hrozí odloučení placenty. Chtěly si mě do konce eporodu nechat v nemocnici ale kvůli dětem to matka opravdu musí odmítnout chlapa mám v zahraničí tam pracuje. Takže mi pomoct nemůže doma. Bude tam pracovat až do poloviny ledna. Ale mezitím přijede ještě 2× na týden. V říjnu a v prosinci. Termín mám 29.1 ale doktor mi sma narovinu řekl že mi hrozí předčasný porod.beru magnesko železo pravidelně ležím. Každé ráno teda jdou děti do školy já dopoledne uklízím, vařím, přijdou uděláme úkoly a já celé odpoledne až do rána ležím. :( ptz mě za to dopoledne bolí břicho. Špatně chodím. Kluk me do placenty kope a tlačí mě to na celej spodek. No hrůza jak moc bych chtěla normální těhotenství. Všem přeju ať se drží a vydrzi :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 15:32

Také bych ráda zažila normální těhotenství,ale není mi přáno.Se synem jsem ležela od 27tt v nemocnici a myslela jsem jak je to děsný.teď mě čeká o 10tydnu více.Akorat tedy jsrm chtěla kolem 20tt nějaké fotky pupika se synem a mužem.Prootze z prvního mám jen jednu jednu v nemocnici u dveří :lol: :lol: :lol: Ještě si říkám,že raději už ve 20tt s malym bříškem než nic.Rikala jsem si že jestli něco tak minule to bylo v tom 27.nenapadlo mi že to bude horší než prvně :think:
Chápu tedy správně,že s čípkem nemáte potize nikdo.Ale krvácení? :think: To musí být také dost na palici.a to krvácení je od začátku?a máte tedy ten utrogestan?

finduska
Extra třída :D 13731 příspěvků 27.09.18 15:35

A Jinak se tedy asi odhalim??? :mrgreen: nebyla jsem tu už hrozně dlouho, ale kdysi právě v nemocnici před 7lety jsem na emimi dost frčela.
Tak tedy ahoj.a omlouvám se za anonym????

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 27.09.18 15:40

@Gabri.ela.ela to je teda divne, ze nezjistili pricinu. A nemas taky tu placentu nizko? U me taky nejdriv nevedeli a rikali, ze do 12. tt je krvaceni jeste docela normalni, pak uz by to melo prestat. Potom jsem silne krvacela, neslo to skoro zastavit a v nemocnici na to prisli. Ale jak se pomalu placenta vytahuje, tak mi to i trosku prestava a ted uz nastesti spis jen spinim. Ale ted jsem dostala zanet do pochvy a beru antibiotika, takze porad neco. Snad to nebude mit vliv na plod. Rvou do me tolik leku, ze to je hruza. Kazdopadne budu lezet do te doby, nez se nevytahne dostatecne. Pokud se nevytahne, tak muzu krvacet a spinit do konce tehotenstvi a musim na cisar. Pri predcasnem porodu nebo utrzeni placenty hrozi vykrvaceni. A nesmim prave ani sedet, sahat si na bricho, protoze tim tu delohu drazdim a pod placentou muze vzniknou hematom a to zpusobit krvaceni. Zkus se zeptat, jak mas polozenou placentu, jestli nemas hematom. Sakrys, preci musi na neco prijit, ne?

@Anonymní ja jsem mela taky ze zacatku bolesti bricha, kdyz jsem vstala. Dal mi na to horcik a ted uz je to lepsi nebo to uz moc nevnimam. Ale mam trosku pocit, ze to bylo strevama a mocakem. Kazdopadne kdyz jedu na kontrolu a jsem chvilku v cekarne, tak me pak cely den boli bricho. Doufam, ze mi pak nerekne, ze se placenta zvedla a muzu chodit a ja z toho pohybu nezacnu rodit :nevim: ja byla v nemocnici 15 dni a uz bych tam nechtela a to nemam dite. Vubec se ti nedivim. Ale lezela tam semnou pani, co mela citek 29 mm v 31. tt. Davali ji kapacky tyden a zlepsilo se to. Takze treba bys to nemela tak na dlouho. A radili ji mit zvednute nohy.

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 27.09.18 15:51

@Tehulinka3 mam to uplne stejne, kdyz tak precti info pred. A kdy ti na to prisli a taky krvacis? Ja prave uz od 7. tt a ted jsem ve 14./15. tt, ale pry se trosku zvedla. A ten predcasny porod hrozi proc? Kvuli poslickum nebo te placente? Me prave strasi tim, ze pokud zacnu rodit normalne, tak hrozi vykrvaceni a je to riziko pro plod i matku :nevim: a jak nizko mas tu placentu? Ja jsem ji mela 12 mm pres cipem a ted uz je pry na okraji cipku. A ted blby dotaz, jak poznas ty poslicky? Me to bricho taky dost boli, ale nejsem schopna rict, jestli je to tvrdnuti, poslicci nebo jen proste boleni :nevim:

@Gabri.ela.ela a jinak ja mam taky po dvou mimodeloznych tehotenstvich. Takze odstraneny oba vejcovody a musela jsme ma umele oplodneni.

@finduska ja brala utrogestan od zacatku, protoze jsem po umelem oplodneni. Ale ve 13. tt rekl, ze to muzu vysadit. Ted to asi tyden neberu, tak snad bude vse ok.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >