Rizikové těhotenství je pro mě nekonečné

Anonymní
11.8.20 18:55

Rizikové těhotenství nekonečný

Holky ahoj vím že je to tu často, ale byla jste některá na rizikovém těhotenství celé dobou furt unavené? Navíc s hodně akční dítětem 3,5? Jak jste zvládli zabavit? Jsem na rizikovém a mám doma tříletého prcka teď jsme ho vzali na po domluvě s lékařem na 14 dny na dovolené, aby nebyl furt doma semnou zavřený. V sobotu jsme přijeli domů a jsem dost vyčerpaná, dneska jsem ho vzala taky na krátký výlet. Jsem v 25tt a všechno už mě strašně bolí, musím se přemáhat navíc začíná mě začíná tvrdnout břicho dostala jsem magnesium. Vůbec si tohle těhotenství neužívám a chci už to mít za sebou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
994
11.8.20 18:59

A tatínek a babičky zabavit malého nemůžou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18865
11.8.20 19:00

Ja bych řekla, ze to dela i to pocasi, ja sem poslední dobou unavena i kdyz těhotná nejsem. Nejde od zari do školky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
11.8.20 19:02

Já bych taky volila alternativy jako babička, taťka, nebo i tety pokud máš tu možnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 19:12

Manžel fungoval na té dovelene excelentně, dost ho brával sám na různé aktivity abych načerpala sílu, bohužel v týdnů musí fungovat v práci, pracuje ve firmě kde na něj spolihaj, i přesto mi večer pomůže aspoň vykoupat a dát večeři. Bohužel prarodiče byli na dovolené v Chorvatsku po návratu zjištěna corona takže už třetí týden jsou doma v karanténě, druhá babička trpí psychickým onemocnění. V září do školky jde určitě, do teď jsem se snažila zvát přátelé s dětmi aby se zabavili, ale všechny na tyhle poslední tři týdny mají zamluvene různé akce. Kdyby mi nezačalo tvrdount to břicho, cítím i často tlak na velkou, do toho každý pohyb je pro mě dost náročné a ta únava 😫 Můj lékař sice tlačí na klid, ale jak zabavit prcka už fakt nevím. Jak musí být doma nebo na zahradě je to fakt zlo.

• Citovat
  • Nahlásit
41944
11.8.20 19:31

U nás docela zabral kinetický písek, modelina a duplo vláčky. Taky jsme ve vedrech dávali malé figurky do misky s vodou do mrazáku a pozorovali jak led taje

Příspěvek upraven 11.08.20 v 20:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
11.8.20 20:14

U nás (syn měl tenkrát 2 roky) - jsme si pravidelně dopoledne cca 1,5h hráli s legem, poté jsme si asi hodinu četli knížky (v leže). Odpoledne lehká procházka. Mezitím hraní/nehraní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1522
11.8.20 21:19

Kašli na zásady a pusť mu pohádky :cert: máte aspoň bazének? Jak jsou teď vedra. Nebo mu aspoň nalej vodu do lavora, ať může zalévat kytky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
11.8.20 22:13

Ta skolka fakt pomůže, z vlastní zkušenosti. Jinak já jsem měla tři hrozný těhotenství, musí se to proste přežít. Rozhodně jsem si to neužívala :lol:

U nás dobře fungovalo čtení a puzzle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
12.8.20 07:06

Jsem na rizikovým cca 3 týdny.
Musím jenom ležet a rozhodně neaktivizovat. Mám placenta praevia a doma 2 letou dceru, které ještě úplně všechno nedochází.
Kdyby mi neprijela pomoct sestra, tak se z toho zblázním! Vydrž do září :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 07:48

Jee holky moc děkuji za zkušenosti a tipy :srdce: trošku pomůže vědět že člověk v tom není sám. Bazén na zahradě máme i pískoviště a další hračky na zahradu. Manžel si myslí že se na holčičku netěším, jelikož těhotenství v malým jsem si opravdu užívala, četla mu knížku, zpívala, už v šestém měsíci měl všechno vybavení připravené a nakoupené. Teď prostě nemám sílu ani pomyšlení na tyhle věci, jsem vždycky ráda za ukončené týdny. Něco jiného je, když jsem mohla pracovat a fungovat do osmého měsíců a něco jiného je, když člověk od začátku těhotenství má samé potíže a modlí se, aby to těhotenství mělo šťastný konec.

• Citovat
  • Nahlásit
11498
12.8.20 08:32

Vždyť ti nic moc není ne? :nevim: já mám dceru 3 roky jsme sní doma lítám od rána do večera.. a jak zabavit dítě třeba hřiště, bazének..teď jsem si přečetla že máš zahradu bazén atd tak co řešíš tam se vyblbne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 08:52

@Kajka9
Předchozí těhotenství potrat, dlouho jsem měla strašně malý plod, do toho mám problémy s placentou tak prosím nepište že mi nic není když nejste můj lékař. Mám zahradu a bazén a také hodně akční dítě, který nebaví a nevydrží prostě doma či na zahradě sedět. Když můžu beru ho prostě ven na výlety nebo zvu kamarádky s dětma k nám domů, ale potřebovala jsem znát zkušenosti mamky které mají/měli opravdu potíže v těhotenství. Protože nejsem schopná takhle fungovat každý den. Takže jste skvělá že lítate od rána do večera to Vám přeji, bohužel jsem na rizikovém těhotenství z nějakého důvodu.

• Citovat
  • Nahlásit
11498
12.8.20 09:04
@Anonymní píše:
@Kajka9
Předchozí těhotenství potrat, dlouho jsem měla strašně malý plod, do toho mám problémy s placentou tak prosím nepište že mi nic není když nejste můj lékař. Mám zahradu a bazén a také hodně akční dítě, který nebaví a nevydrží prostě doma či na zahradě sedět. Když můžu beru ho prostě ven na výlety nebo zvu kamarádky s dětma k nám domů, ale potřebovala jsem znát zkušenosti mamky které mají/měli opravdu potíže v těhotenství. Protože nejsem schopná takhle fungovat každý den. Takže jste skvělá že lítate od rána do večera to Vám přeji, bohužel jsem na rizikovém těhotenství z nějakého důvodu.

Tak to si nenapsala…
Já jsme taky na rizikovem bohužel já se musím otáčet protože mi dítě nikdo nepohlida a je dost hyperaktivní nespavec :lol:
Každopádně podle doktora bych neměla dělat nic ale to prostě nejde takže dělám všechno…
Chodím normálně na písek s malou, na hřiště, do obchodu to jí zabaví na celkem dlouho pak dojdeme dom pustím pohádku nebo je na dvoře zahradě ale zase musím vařit a uklízet a starat se o zahradu atd takže to vše vždy nějak zkloubim dohromady… Pohádky ji pustím nedá se nic dělat od rána do večera si bohužel nesednu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama