Rizikové těhotenství - neustále doma. Vyplnění volného času :)

28
3.5.20 19:23

Rizikové těhotenství - neustále doma. Vyplnění volného času :)

Ahoj :)
Ráda bych tu našla nastávající maminky v podobné situaci jako jsem já.
Jsem v 10 t. t. a při jakékoli námaze, procházce či při delším sezení mám hrozné křeče. V Úterý jdu na kontrolu, ale s velkou pravděpodobností mě nechá doma. Nevím na jak dlouho, ale jsem skeptická. Doteď jsem byla jakž takž na Home officu, ale teď chození do práce nepřipadá bohužel v úvahu :(

Jelikož jsem delší čas doma, jsem zoufalá a nenapadají mě způsoby, co dělat :( Každý den probíhá stejně. Snažím se číst, koukat na filmy, učit se jazyky nebo hrát Pc hry, ale to mě už nebaví.

Proto se obracím sem. Nenašel by se tu někdo, kdo je na tom obdobně a také nemá co dělat?
Můžeme se spojit, vzájemně si postěžovat. Do budoucna by byla ideální Praha, ale nezáleží na tom.

Popřípadě budu ráda za nápady, co dělat. A jak se z toho nezbláznit :)

Díky moc ☺️☺️
Mějte krásný večer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8301
3.5.20 19:29

Já měla riziková obě těhotenství. V prvním jsem se naučila háčkovat, v druhém šít. Co si najít něco takového?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
3.5.20 19:32

@Aduš8 napadlo mě to, ale nemám na to vlohy a nikdy mě to moc nebralo. A pak je tu také otázka jak sehnat materiál. Musel by dojít muž až otevřou obchody. Zatím jsem ho chtěla ušetřit. Už takhle kolem mě nemálo lítá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8301
3.5.20 20:02

@Vendy.w hele, já byla taky celý život levá. A dneska, když moje výtvory někdo vidí, nevěří. Obzvlášť moje mamka :D. Materiál se v prodejně nevyplatí, lepší je vše přes internet. Na YouTube jsou super videa pro začátečníky. A na FB skvělé skupinky, kde ženské rády poradí. Já začala s pár polštářky, dneska už šiju na sebe i obě děti. Šiju teprve rok. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
3.5.20 20:03

Ahoj, jsem měsíc doma, ne kvůli rizikovému, ale též se kolikrát nudím :D to je hrůza :D tak počtu nějaké knížky - mám jich hodně nepřečtených, uvařím a taky hodně spím, takže některé dny utíkají ani nemrknu :D jinak možná ti na ty křeče něco dá a budeš mít možnost chodit do práce, nebo už stopro vis, že půjdeš na rizikové? Ja bych šla do práce až bych brečela :DD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12239
3.5.20 20:13

Výroba mýdel, soli do koupele, vlastních krémů, antistresove omalovanky, výroba náramku, lapac snu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
3.5.20 21:36

@EvieK nuda je hrozná :) a kvůli čemu, smím-li se zeptat? Ještě to nevím na stopro, ale nějakou dobu mě určitě doma nechá, když nedojdu ani před barák. Nejhorší je, že mi odpadá spousta aktivit i starání o domácnost, když nemůžu pořádně ani sedět. Jsem si spíš jistá, že mi nic nedá, ale budu doufat.. a s tím steskem po práci, jsme na tom obě podobně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
3.5.20 21:39
@Aduš8 píše:
@Vendy.w hele, já byla taky celý život levá. A dneska, když moje výtvory někdo vidí, nevěří. Obzvlášť moje mamka :D. Materiál se v prodejně nevyplatí, lepší je vše přes internet. Na YouTube jsou super videa pro začátečníky. A na FB skvělé skupinky, kde ženské rády poradí. Já začala s pár polštářky, dneska už šiju na sebe i obě děti. Šiju teprve rok. :)

Díky za podporu. Popřemýšlím nad tím. Zatím moc dlouho nevydržím sedět, ale snad se to zlepší :) určitě mrknu na videjka :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
3.5.20 21:56
@Vendy.w píše:
@EvieK nuda je hrozná :) a kvůli čemu, smím-li se zeptat? Ještě to nevím na stopro, ale nějakou dobu mě určitě doma nechá, když nedojdu ani před barák. Nejhorší je, že mi odpadá spousta aktivit i starání o domácnost, když nemůžu pořádně ani sedět. Jsem si spíš jistá, že mi nic nedá, ale budu doufat.. a s tím steskem po práci, jsme na tom obě podobně :D

Protože jsme měli v práci bohužel nakaženou kolegyni. Takže mi vedoucí řekla, že v mé situaci by bylo nejlepší kdybych si už rovnou vybrala celou dovolenou, nebo mám jít na PN a pak jít rovnou na mateřskou. U mě Home Office není možný. A pokud by se situace uklidnila, tak se vrátím, což ale asi nepůjde, protože tam to vypadá, že to má i kolega, podle příznaků. Jinak bych chodila do práce až do června :D. A jsem zvyklá pracovat, takže to sezení doma :D no bída. A teď člověk nic nemůže a já mám obě ruky levé!! A to fakt :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
3.5.20 22:21
@Vendy.w píše:
@EvieK nuda je hrozná :) a kvůli čemu, smím-li se zeptat? Ještě to nevím na stopro, ale nějakou dobu mě určitě doma nechá, když nedojdu ani před barák. Nejhorší je, že mi odpadá spousta aktivit i starání o domácnost, když nemůžu pořádně ani sedět. Jsem si spíš jistá, že mi nic nedá, ale budu doufat.. a s tím steskem po práci, jsme na tom obě podobně :D

Ale snad ti kontrola dobře dopadne, pokud opravdu máš takové bolesti je lepší sedět doma ať si ty i mimco v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama