Rizikové těhotenství po ET s darovanými vajíčky

98
27.8.20 20:36

Rizikové těhotenstvi po ET s darovanymi vajíčky

Dobrý večer, za měsíc plánujeme početí prostřednictvím darovaných vajíček. Pracuji jako pedagog volného času v DDM a kromě víkendových akcí pro děti, kroužku tanečního charakteru a preventivních programů pro školy sedím v kanclu. Práce je to časově a někdy i psychicky náročná ale nejsem na lince. Zajima mě, myslíte, že hrozí rizikové těhotenství, kór když jsem byla před 13 lety léčena na onkologii? Plus covid a vše dohromady… Pro miminko udělám vše ale sedět doma 9 měsíců se mi nechce, kór když potřebujeme penízky. Plus další dotaz - jak se platí rizikový? Stejně jako neschopenka? Díky za reakce
Btw je mi 28 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.8.20 20:38

V čem je toto těhotenství jiné od toho “normálního”? Nebud líná a mazej do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
27.8.20 20:41

@Zamilovanakarolinka já právě do práce potřebují, plánujeme hypotéku a potřebujeme kazdou korunu, než půjdu na rodičovskou, proto se ptám, ale super reakce, děkuji :) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56645
27.8.20 20:43

@Zamilovanakarolinka vždyť píše, že nechce sedět doma, umíš číst??
@StudentkaPK obecně se těhotenství po ivf jako rizikové bere, ale doma být nemusíš, pokud budeš chtít pracovat, tak pracuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56645
27.8.20 20:43

@StudentkaPK a ano…byla bys na neschopence, i tak placená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
27.8.20 20:45

@Petra Z dekuji, ano práci potřebují dokud to jde, samozřejmě se zeptám na klinice, ale teď mi to tak proletlo hlavou a nevydržím čekat tak proto se tu ptám, děkuji moc :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56645
27.8.20 20:54

@StudentkaPK tak hlavně, ať to vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
27.8.20 20:59

Je to pn jako každá jiná, stejně tak i placená a vycházky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.20 21:25

Byla jsem těhotná s DV, věk 40, po 3 potratech, kancelářská profese a nebyl to důvod k automatickému rizikovému těhotenství, odešla jsem na neschopenku až koncem 7 m kvůli tvrdnutí břicha.

• Citovat
  • Nahlásit
1782
27.8.20 21:33

@StudentkaPK rozhodnutí bude na tobě, jestli si neschopenku necháš napsat nebo ne. Mně jí po IVF chtěl gynekolog napsat hned po prvním ultrazvuku. Dělám v kanceláři, takže jsem si jí napsat nenechala. Uvidíš jak to budeš zvládat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
27.8.20 21:34

@kavenka díky moc, jsem ráda, že mám na výběr 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
27.8.20 21:36

@StudentkaPK držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
27.8.20 21:38

Pokud jsi v pořádku a těhotenství probíhá bez potíží, není důvod k neschopence, proč? KÓR když je ti 28..
Jinak termín "plánujeme početí " mi přijde dost zvláštní, ono od IVF k početí je někdy hodně daleko. Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
27.8.20 21:40

@Berry77 jasný příští měsíc máme termín transferu embrii, tak jsem to nazvala trochu lidsky :)))) díky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2536
27.8.20 21:46

To bude v pohodě, když nebudeš mít problémy, tak můžeš makat až do konce :) a hodně štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama