Rizikové těhotenství v 15 tt

Anonymní
3.11.19 10:26

Rizikové těhotenství v 15 tt

Ahoj holky, jsem v 15 tt těhotenství, v práci všichni vědí o mě že čekám miminko, dělám převážně velmi namáhavou práci, šéfovi jsem říkala zdali by mi nedal něco lehčího, ale bohužel se chce na mě nak vozit, tak mi dává těžké práce, dělám v místnosti s barvama a hodně prachu. Teď ke všemu jak se blíží zima tak u nás v práci se ani netopí takže super. Chtěla jsem se zeptat jestli kdybych šla za svým gynekologem, aby mě nechal doma tak budu mít štěstí? :think:. V práci mi to teď hodně dávají sežrat, že jsem těhotná a nebere na mě nikdo ohledy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.11.19 10:36

A požádala si o přeřazení na vhodnou práci písemně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 10:37
@lachtanice86 píše:
A požádala si o přeřazení na vhodnou práci písemně?

Ano požádala jenže vhodnější místo u mě v práci není

• Nahlásit
  • Citovat
469
3.11.19 10:39

Nenenene. pokud si tehotna je povinnost zamestnavatele, aby te prelozil na jine pracoviste, kde nebudes ohrozena. pokud pro tebe nema vhodnejsi misto je POVINNEN ti platit 100% a ty budes doma. nenech se odbyt!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 10:39
@migmina píše:
Nenenene. pokud si tehotna je povinnost zamestnavatele, aby te prelozil na jine pracoviste, kde nebudes ohrozena. pokud pro tebe nema vhodnejsi misto je POVINNEN ti platit 100% a ty budes doma. nenech se odbyt!!!
jo dobře děkuji za radu
  • Nahlásit
  • Citovat
469
3.11.19 10:41

Nedej se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
3.11.19 12:18

A pak se ma ckovek do takove prace vratit :cert: a kdyby delal zamestnavatel nejake problemy, obrat se na pracovni urad a jinak zalezi na doktorovi, nekdo napise na zadost, nekdo nechce, kazdopadne i kdybyste zustala na neschopence, na vysi materske to nebude mit vliv, tak to je aspon dobra zprava..drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16795
3.11.19 13:15
@Anonymní píše:
Ano požádala jenže vhodnější místo u mě v práci není

A co vam odpovedeli? Pisemne, samozrejme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama