Rizikové těhotenství ve zkušební době - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneeta
Povídálka 21 příspěvků 26.01.18 17:45
Rizikové těhotenství ve zkušební době-poraďte

Pekny večer holky. Pujdu rovnou k veci.Dva mesice jsem byla na úp-menila jsem praci..V nove. praci jsem ve zkusebni době a otehotnela jsem.Je mě jasné že dlouho to tajit nemůžu mam fyzicky narocnou práci, a hlavně to začne být vidět..Když pzjdu na nrachopenku tedy rizikovou, tak mě po 14.dnech. vyhodí. Potřebovala bych poradi co s tim..Budu brat nějaké penize, jelikoz jsem byla 2 m sice na pracaku, tak se tam nemůžu ani vratit. Nechci litat po socialkach a somrovat davky..Celý zivot poctivě pracuji. A teď tohle..A co zdravotní to si budu platit sama? dekuji za případné odpovedi…

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 192 příspěvků 26.01.18 18:07

Jak moc fyzicky narocnou praci mas? Byla jsem ve stejne situaci a taky sem mela narocnou praci. Rekla jsem to jen jedny kolegyni, ktera mi se vsim pomahala. Tajila sem to a podarilo ae mi to utajit celou zkusebku.

Aneeta
Povídálka 21 příspěvků 26.01.18 18:17

Ja fizicky tak psychicky.Ja to napor tak na vse..Moc pratel tam zatim nemam..Obcas taham těžké věci, da se to zvladnout..Na konci zkusebky už budu ve čtvrtém měsíci, no nevím jestli se to podaří utajit. Samozřejmě by to bylo nejlepsi, akeco když ne.stat se může cokoliv..Těho­tenství je čerstvé

TeSudička
Kecalka 192 příspěvků 26.01.18 18:41

No je fakt, ze omezila tahani tezkych veci a ta kolegyne zacala dost frfnat, tak sem ji to rekla s tim, ze proste bud si to necha pro sebe a nebo to posle dal a vyhodej me. Na stesti se zachovala tak, ze mi ve vsem dost pomahala, takze sem byla pak v klidu. Ale kdyby me k tomu nedotlacily okolnosti, tak bych ji to v zadnym pripade nerekla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama