Reklama

Rizikové těhotenství ve zkušební době - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneeta
Povídálka 21 příspěvků 26.01.18 17:45
Rizikové těhotenství ve zkušební době-poraďte

Pekny večer holky. Pujdu rovnou k veci.Dva mesice jsem byla na úp-menila jsem praci..V nove. praci jsem ve zkusebni době a otehotnela jsem.Je mě jasné že dlouho to tajit nemůžu mam fyzicky narocnou práci, a hlavně to začne být vidět..Když pzjdu na nrachopenku tedy rizikovou, tak mě po 14.dnech. vyhodí. Potřebovala bych poradi co s tim..Budu brat nějaké penize, jelikoz jsem byla 2 m sice na pracaku, tak se tam nemůžu ani vratit. Nechci litat po socialkach a somrovat davky..Celý zivot poctivě pracuji. A teď tohle..A co zdravotní to si budu platit sama? dekuji za případné odpovedi…

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 241 příspěvků 26.01.18 18:07

Jak moc fyzicky narocnou praci mas? Byla jsem ve stejne situaci a taky sem mela narocnou praci. Rekla jsem to jen jedny kolegyni, ktera mi se vsim pomahala. Tajila sem to a podarilo ae mi to utajit celou zkusebku.

Aneeta
Povídálka 21 příspěvků 26.01.18 18:17

Ja fizicky tak psychicky.Ja to napor tak na vse..Moc pratel tam zatim nemam..Obcas taham těžké věci, da se to zvladnout..Na konci zkusebky už budu ve čtvrtém měsíci, no nevím jestli se to podaří utajit. Samozřejmě by to bylo nejlepsi, akeco když ne.stat se může cokoliv..Těho­tenství je čerstvé

TeSudička
Kecalka 241 příspěvků 26.01.18 18:41

No je fakt, ze omezila tahani tezkych veci a ta kolegyne zacala dost frfnat, tak sem ji to rekla s tim, ze proste bud si to necha pro sebe a nebo to posle dal a vyhodej me. Na stesti se zachovala tak, ze mi ve vsem dost pomahala, takze sem byla pak v klidu. Ale kdyby me k tomu nedotlacily okolnosti, tak bych ji to v zadnym pripade nerekla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >