Reklama

Robot na mletí máku i mletí masa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aspera
Generální žvanilka 20518 příspěvků 1 inzerát 29.11.10 19:01
Robot na mletí máku i mletí masa

Nemá někdo robot, co by zvládl mletí máku i mletí masa? Původně jsem měla vyhlídnutý čistě robot na mletí masa, ale říkám se, že by možná ten mák nebyl marný.
Děkuji za odpovědi předem.

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 29.11.10 19:35

vubec to teda neni odpoved na tvou otazku, ale mak se da genialne umlyt v mlynku na kafe - elektrickem teda - ten ale asi maji doma jen takovi uchylaci na cerstvy kafe, jako ja
no kdybys ho nahodou doma mela, tak se muzes soustredit jen na problem masa

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 29.11.10 19:44

Zakladatelko - tak jsem sama zvědavá, zda to zjistíš, to bych totiž taky brala. Já maso „melu“, resp. rozsekám na kaši v univerzálním robotu, co mám - Zelmer Fenomen. Tam je takový dvojnůž a to udělá z masa /např. králíka - samo vykoštěnýho/ kašičku jemňoučkou, super. Ale mlýnek na mák u toho není a mák máme rádi (do bábovky, na šišky, na nudle, do buchet), a ruční mletí je teda dřina (v našem množství :lol: ). Takže pokud se něco šikovného objeví, vážně bych uvažovala.
Naši za totáče měli takový multirobot ETA, a tam ta funkce mlýnku byla, bohužel to samozřejmě se rozpadlo a co pak sháněli, s mákem už nic nebylo. I ten můj Zelmer, co umí vše, toto neumí. :think:

Aspera
Generální žvanilka 20518 příspěvků 1 inzerát 29.11.10 20:09

Tak mlýnek na kafe doma nemám, zkoušeli jsem jednou dát mák do mlýnku na kafe u našich, ale asi mají zrovna špatnej, nešlo to tam.
Betty, my právě že taky a už mě nebaví lítat se vším k našim.

kvetinka56 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.10 20:29

My mame multifunkcni mixer od Zepteru http://www.zepter-homeart.com/cs_CZ/index.php?…, porizovaci cena je vyssi, ale melu na tom maso, mak, vlocky, zeleninu v horke polivce, proste co prijde. A skvele se udrzuje, za me muzu jenom doporucit :palec:

Aspera
Generální žvanilka 20518 příspěvků 1 inzerát 29.11.10 20:35
kvetinka56 píše:
My mame multifunkcni mixer od Zepteru http://www.zepter-homeart.com/cs_CZ/index.php?…, porizovaci cena je vyssi, ale melu na tom maso, mak, vlocky, zeleninu v horke polivce, proste co prijde. A skvele se udrzuje, za me muzu jenom doporucit :palec:

Můžu se zeptat na kolik Vás vyšel?

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 29.11.10 21:16

Aspero, já právě mák melu ručně (resp. manžel :lol: ), na obyč. mlýnku. Mamka říkala, abychom si snad koupili do zásoby, že ty naše staré dobré ruční české končí výroba a valí sem hnusy z Číny. Stál tuším 150 Kč, akorát že když chci do nádivky půl kila třeba, tak se přece jen manžel nadře.

kvetinka56 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.10 21:17

Kupovala jsem ho v akci jeste s wokem zepter, stalo nas to celkem 400 Euro, nevim kolik stoji samotny mixer.

lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 27.11.14 23:42

Obnovuji diskuzi, nemáte někdo doma elektrický mlýnek, co zvládne maso i mák? Nějaký šikovný osvědčený typ?
Našla jsem tuten, ale přijde mi až moc výkonný, veliký a i drahý. Já opravdu nepotřebuju namlít 2,5 kila za minutu.. ;)
 http://www.centrumobchodu.cz/…I140079.html?…

Iva Vítková 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.14 08:48
mlýnek

Zdravím, rodičům jsem sháněla nástavec na mletí máku k masomlýnku Zelmer 686. Jsou s ním spokojení. Za sebe mohu doporučit robot Bosch s masomlýnkem, ke kterému se dá mlýnek na mák přikoupit. Cena je trochu vyšší, ale robot zas umí i mixovat, strouhat, šlehat, hnětat. Pokud ještě šlehač, hnětač nemáte, je to výhodnější než několik jednotlivých přístrojů. Konkrétně mám typ 4655 už asi 5 let, zatím bez závad. Bývá často v akci za cenu do 3 tisíc :-)

lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 28.11.14 11:21

@Iva Vítková DĚKUJU!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >