Robotický vysavač co i vytírá - levný ze supermarketu?

21.3.21 21:08

Robotický vysavač co i vytírá - levný ze supermarketu ?

Prosím máte děvčata některá doma robotický vysavač co i vytírá koupený někde v akci třeba z Kauflandu atd? Případně nějaký hodně levný? Zázraky asi nikdo nečeká, ale dá se to? Pomuže to trošku?

Představovala bych si to tak, že bych šla např na hodinu se psem a nechala ho běžet. Kolegyně si tedka nedávno koupila v Kauflandu asi za 1500 kč (jen zametací) a říkala, že celkem dobrý…

Má někdo zkušenost? Pomuže to trošku nebo je to na nic… případně pokud někdo má stroj třeba do 3 tis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
21.3.21 21:28

Máme, říkáme mu Alfred. Hrozně jsem ho chtěla a nelitiji. Vysaje to víc bordelu jak normalni vysavač. K tomu vytirani. Spíš to stira nez, že by to jako drhlo. Ale určitě to ulehčí práci. Minus vidim v tom, že to neprejede prahy a casto se mi to bacpe pod topeni. Ale jinak… ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5350
21.3.21 22:01

Já tedy asi úplně neporadím. Koupili jsme Xiaomi roborock s6 Pure, stojí teď cca 12tis a jsem z něho nadšená, vysává i mopuje a fakt super. Kolegyně koupila nějaký levnější do cca 4tis tuším z Lidlu a prý katastrofa - nechává po sobě nepořádek. Já kdybych kupovala znova, raději si připlatím a hlavně omrknu recenze. Ale jestli to máš primárně třeba na chlupy od psa, tak možná obyčejnější postačí, těžko říct. Hledala jsi někde recenze na ten vybraný konkrétní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
22.3.21 05:47

Ja se s dovolením připíchnu. Potřebovala bych něco levnýho hlavně na vysávání, protože dcera se bojí vysavače :D
@Atisia můžu se zeptat co je Alfred za značku nebo kde jste ho pořídili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62841
22.3.21 06:56

@Levandulová voda do úplně levného bych nešla, nechává mokrou podlahu, tedy kapky atd.. Máme ilife V8, stal asi 6 tis..ale je to bozan, bez Evžena už si svůj život neumím prestavit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62841
22.3.21 06:59
@Atisia píše:
Máme, říkáme mu Alfred. Hrozně jsem ho chtěla a nelitiji. Vysaje to víc bordelu jak normalni vysavač. K tomu vytirani. Spíš to stira nez, že by to jako drhlo. Ale určitě to ulehčí práci. Minus vidim v tom, že to neprejede prahy a casto se mi to bacpe pod topeni. Ale jinak… ♥️

Když je moc bordel, pustím ho 2× :mrgreen: poprvé ať víc či ta vodu, podruhé to sjede do sucha a je po problému, chlap pořídil k vánocům a top dárek :mrgreen: i kluky baví tu potvoru pouštět :mrgreen: a máš pravdu, výdaje úplně skvěle i spáry v dlažbě atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 09:48
@Salorka píše:
Já tedy asi úplně neporadím. Koupili jsme Xiaomi roborock s6 Pure, stojí teď cca 12tis a jsem z něho nadšená, vysává i mopuje a fakt super. Kolegyně koupila nějaký levnější do cca 4tis tuším z Lidlu a prý katastrofa - nechává po sobě nepořádek. Já kdybych kupovala znova, raději si připlatím a hlavně omrknu recenze. Ale jestli to máš primárně třeba na chlupy od psa, tak možná obyčejnější postačí, těžko říct. Hledala jsi někde recenze na ten vybraný konkrétní?

nemám představu jaký… právě čekám tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 09:48
@Atisia píše:

jaký a za kolik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 09:50
@martina.se píše:
@Levandulová voda do úplně levného bych nešla, nechává mokrou podlahu, tedy kapky atd.. Máme ilife V8, stal asi 6 tis..ale je to bozan, bez Evžena už si svůj život neumím prestavit :mrgreen:

6 tis je celkem už dost, ale fakt to zapneš a vypadá to jako vytřené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 09:55

Jsme bez dětná zvířecí domáctnost v podstatě jen já a zvířata. A jak asi jste pochopili z moji předešlých témat uklidu moc nedám no. Je mě jasný, že nejlepší uklid je si vše vyšurovat sama, ale na to sem líná a nebo si koupit drahý stroj (kolegyně si koupila před loni asi za 25 tis a prý vše uklidí) ale prostě peníze radši dám do psa nebo do sebe.

Momentálně sem částečně na home office a vytírám 2× denně obývák, kuchyn, chodbu, koupelnu.( mám asi 35m a zbývá jen ložnice). Asi tak jen 1× za 3 dny vytírám vše pořádně dezinfekcí.

Moje představa je taková, že bych prostě vzala psa ven a hodinu nechala příštroj jezdit po obýváku, aby to jakžtak vypadalo…

Jinak koberce nemám nikde jen „falešnou“ plovoucí podlahu, lino a kachličky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62841
22.3.21 09:56
@Levandulová voda píše:
6 tis je celkem už dost, ale fakt to zapneš a vypadá to jako vytřené?

Jo, nejdřív vysaje, vymenim nástavec, vytre a ave. Od vánoc jsem na to nesahla a je to dobrý. Cena sice vyšší, ale máme dům přes 300 m2 a když si vezmu usetreny čas, je to nejlepší investice :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 10:07
@martina.se píše:
Jo, nejdřív vysaje, vymenim nástavec, vytre a ave. Od vánoc jsem na to nesahla a je to dobrý. Cena sice vyšší, ale máme dům přes 300 m2 a když si vezmu usetreny čas, je to nejlepší investice :think:

asi se ptám hloupě ale ten za 6 tisi uklizi tak že nezametáš a nevytíráš skoro? 8o 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62841
22.3.21 12:34
@Levandulová voda píše:
asi se ptám hloupě ale ten za 6 tisi uklizi tak že nezametáš a nevytíráš skoro? 8o 8o 8o 8o

Ano. Dělám jen rohy, pac úplně do rohu nedosáhne. Ale to je vše. Je skvělý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75777
23.3.21 08:27

@Atisia @Salorka @martina.se Holky můžu poprosit, změříte je na výšku, vybírám novou sedačku, tak ať mám představu, zda je šance, aby projel i pod ní. Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62841
23.3.21 08:30

@j.a.n.i1 82 mm ;), u nás projede, máme nožky 10 cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu