Robotický vysavač jak vybrat ten pravý?

Anonymní
30.8.20 19:54

Robotický vysavač jak vybrat ten pravý?

Ahojky jdu si k vám pro radu :) nemohu se rozhodnout jaký si pořídit robotický vysavač. Napřed jsem si říkala, že nic takového nebudu potřebovat, ale jelikož máme doma cca 6 měsíců pejska krátkosrsté plemeno a denně bojuji se srstí na zemi zametám a vytírám i několikrát denně tak by se mi docela hodil nějaký pomocník aby dobře vysál i třeba vytřel plovoucí podlahu. Protože nechci být otrok uklidu :lol: a stále lítat s mopem mě taky nebaví zvlášť když příjdu domů z práce, tak bych si chtěla i odpočinout a zase mám ráda doma čisto takže zatím mopuji ručně :zed: Tak budu ráda za vaše rady a tipy, děkuji ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1064
30.8.20 20:11

Ja si predminulej tyden koupila Xiaomi Vacuum Cleaner, jen vysavac, zadny vytirani. Mame psa, kocku a maly dite. Spolu se susickou a myckou je to nejoblibenejsi domaci spotrebic :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
30.8.20 20:24

Já mám 6 měsíců xiaomi mi robot a jsem maximálně spokojená. Nechtěla jsem vytírání.. pouštím ho každý den a nechápu jak jsem bez něj mohla fungovat a taky teda nechápu, kde se ty drobky a chlupy pořád berou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
30.8.20 20:42

Já mám taky xiaomi. Ten můj tedy i vytírá, ale to nepoužívám tak často. Je to spíš takové vlhké luxování, než pořádné vytírání. Ale celkově je naprosto super, budeš ho milovat. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
30.8.20 20:50

Já jsem koupila Concept VR2110 RoboCross Gyro. Jsem fakt spokojená, jen kdybych volila znovu, tak bez vytírání, protože mi to přijde ne moc k čemu.
Vždycky jsem si dělala legraci, že by to u nás nešlo, protože máme zvířata + vesnice, takže z nás lecos spadne, že by byl pořád plný. Ale je to fakt v pohodě a vysaje líp než člověk vysavačem. Jsem nadšená. Když jede do rohu, tak zvýší výkon a opravdu po něm nic nezůstává. Přejede prahy do 1,5 cm, ale podle mě i víc. Je potřeba se naučit dát z cesty kablíky, různé malé předměty a umožnit mu pracovat. Za mě fakt super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 21:07

Holky, jak dlouho to trvá tomu xiaomi? Mne manžel přinesl robotický vysavač před léty a to jsem z toho lezla po zdi, protože mně šíleně štvalo jak mu to trvalo vše dlouho a byl na mně navíc moc hlučný. Vysával obývák 5×5m cca 40 minut a já z toho nemohla. Navíc vše se muselo předtým odtahovat aby vysál všude a pak po akci zase vše vracet na místo. Hruza… Takže šel z domu. Ted zase manžel otravuje s koupou znova, a já teda nevím… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
30.8.20 21:20

@katintheBOx63
Když nechám vysát celý byt dávám pryč jen kobereček v koupelně, do té se zamotá… jinak 45m čtverečních většinou 50min. Nejlepší je se na něj nedívat(zapnu když du ven) pak se jen v mobilu podívám na mapku jestli byl všude. Když bych se dívala jak jezdil tak mě picne, jak vynechá pak se vrátí atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
30.8.20 21:21

Mám concept VR3000 a spokojenost. Máme psa, kočku a dvě děti, které dělají binec pořád a za mě super. Je teda pravda, ze mu to zabere v baráku bungalov pres hodinu určitě, ale u nás je podstatný obývák a chodba. Takže když to chci mít rychle uklizene davam mág. Pásku na konec chodby. Jinak jakmile odcházím z baráku, tak ho poustim přes aplikaci. Je s vytiranim, ale to je o ničem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
30.8.20 22:20

@glaubie @eli26 @Katalie Též uvažuji o značce, kterou máte, a zajímalo by mě, jak vysoké lišty (prahy) je schopen sám přejet… Díky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
30.8.20 22:34

Xiaomi roborock s5 a maximální spokojenost. 60m vysaje za 40 minut. Má zónové čištění, takže ho můžeš poslat jen někam - vyznačíš na mapě, kde má uklidit. Má i mop, ten ale nepoužívám, protože máme kusové koberce. Vysaje krásně i v rozích, sbírá vlasy i větší drobky… Akorát mu musíš místnost připravit - odnést židle a další překážky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
30.8.20 22:35

@Pocahonta hranatý práh 1,2cm zvládá v pohode a dneska mi vjel do otevřené vestavěné skříně přes tu dolní lištu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
31.8.20 05:37
@Pocahonta píše:
@glaubie @eli26 @Katalie Též uvažuji o značce, kterou máte, a zajímalo by mě, jak vysoké lišty (prahy) je schopen sám přejet… Díky…

1,5 cm přejede úplně v pohodě a vyluxuje i chlupatý kobereček v koupelně. Pokud jsem líná, nedavám mu na stranu ani židle, je šikovný a vymotá se. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama