Robotický vysavač na psí chlupy - poraďte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 14.02.17 15:28
Robotický vysavač na psí chlupy - poraďte

Prosim, neporadila byste mi nektera z Vas opravdu ucinny a dobry rob. vysavac, kdyz ho chci hlavne kvuli chlupum ze psa? Nechci, abych musela travit s cistenim vyavace od chlupu vecnost. Zaroven chci, aby dobre vysaval i kolem zdi a v rozich mistnosti. Cenove shanime do 10 tisic. Predem dekuji za rady :)

Reakce:

Katerina308
Kecalka 482 příspěvků 42 inzerátů 14.02.17 15:34

Hlavně bych zjišťovala jestli jezdí systematicky…my máme iRobot, teď přesně nevím co za typ. Máme ho tři roky a jezdí splašeně po prostoru. Někde vysaje 4× a někam ani nezajede.
Známý má nějaký vorwerk a říkal, že uklízí po čtverecích.
Přijde mi, že ten náš už i ztratil kapacitu baterie.
Jinak ale na luxování si nemůžu stěžovat. Psí chlupy pobere, nikde se nehromadí. Spíš jsou kartáče zaneseny mými vlasy.
Máme plovoucí podlahy, takže jak luxuje koberce nevím. Dětské koberce při luxování dávám pryč, pouze je vyklepu.

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 14.02.17 15:39

IRobot, ted jsem po 9 letech koupila novou baterku a kartacky a zase bude slouzit dal.

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 16:09

Ahojky, máme dva pejsky, takze chlupů na rozdávání :) máme dva roboty, ten starší je Irobot, super, ale furt musíš čistit ty kartace v nem a v kombinaci s mými vlasy je to opravdu proces na dlouho :)… tak jsme koupili jeste od Philips, je hodne tenký, černo-modrý, stal nas v nějaký akci snad 4 tisíce za nějaký body, jinak stojí snad kolem 8-10 tisíc a musím řict, ze super. Kartace to ma jen po straně kvůli rohum… ale nemá zas tak velkou nadobku na odpad jako Irobot, takze denně vysypavat, ale spokojenost :andel:

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 6 inzerátů 14.02.17 16:26

Ja mam roombu 866. S chlupy neporadim, zato mych vlasu je tu spousta. Roomba nema „kartace“ ale gumove valecky. Takze i kdyz se vlasy namotaji, jdou jednodusse odstranit. Takze bych zkusila hledat neco takoveho…

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 14.02.17 17:53
@Carolin14 píše:
Ahojky, máme dva pejsky, takze chlupů na rozdávání :) máme dva roboty, ten starší je Irobot, super, ale furt musíš čistit ty kartace v nem a v kombinaci s mými vlasy je to opravdu proces na dlouho :)… tak jsme koupili jeste od Philips, je hodne tenký, černo-modrý, stal nas v nějaký akci snad 4 tisíce za nějaký body, jinak stojí snad kolem 8-10 tisíc a musím řict, ze super. Kartace to ma jen po straně kvůli rohum… ale nemá zas tak velkou nadobku na odpad jako Irobot, takze denně vysypavat, ale spokojenost :andel:

A jak ten Philips zvladne vysat podel zdi? A nema problem prejet prechodove listy a jak vysaje koberec s nizkym chlupem? Nasla jsem nejaky cerno-zlaty a zatim se mi libi nejvic. Jedine co, tak jak pisete, ma maly zasobnik, ale to mi tolik nevadi. Ja chtela furt irobot, ale nakonec me prave odrazuje to cisteni kartace. A jelikoz mame dlouhosrsteho psa a me padaji vlasy dost, tak by to bylo furt obalene.

Dagmar81
Povídálka 12 příspěvků 14.02.17 17:59

My máme LG a kupovali jsme ho kvůli psovi. Má tři programi, jezdí i ve čtvercích. Má turbo na koberce, které si sám zapneme, když vjede na koberec. Mluvi český a nenaráží do nábytku. Má kartáč, který jsem každé vysátí čistila, ale to nezabere moc času. Neměnila bych. Je ale dražší. :)

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 14.02.17 18:41

@Dagmar81 jo ten se mi taky libil, uz jsem na nej koukala. Ale bohuzel vic jak 10 tisic do toho vrazit nemuzem :(

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 19:00

@aneta_ka Tyjo, koberce nemame, jen jeden malý a ten normálně vyluxuje. A bohužel prahy a přechody máme tak nízký, ze s tim takx moc neporadím :(Philips smartpro compct ;)

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 14.02.17 20:52

@Carolin14 My mame koberce jen kousek, ale nechce se mi, abych musela kvuli tomu kousku vytahovat normalni vysavac :D a prechodovy listy mezi mistnostma mame taky nizoucky, ale aby to prejel. A ten zasobnik na bordel vyprazdnujete jak casto? Vystaci to na jednu mistnost? Mne se libi na roombe, ze ma spomaleny naraz do prekazek, ze se nezamota do kabelu a ze v pohode prejede na koberec nebo prejede prah, ale bojim se toho kartace, abych z toho furt jen nevytahovala chlupy :( kdyby mel Philips vsechny tyto klady, tak bych ho brala.

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 21:03

@aneta_ka hele, tenhle mi přijde, ze narazí min do veci nez Irobot…a máme po bytě kabely atd a nic zatim teda.. my máme pod stolem koberec cca 70×70 a hezky to vyloxuje a hlavně pecka ke, ze jak je nízký, tak se vejde pod sedačku. Hlavně proto jsme ho porizovali. Irobot se žádný nevejde. A co se tyče toho zásobníku, tak Lux luxuje dvě hodiny cca 50m2 a musíme denně ho vysypat, ale jak rikam, máme dva psy a me šílené padají vlasy, tak je toho dost.

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 14.02.17 21:10

@Carolin14 tak diky moc :) pujdem teda do toho Philips

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 21:29

@aneta_ka nemáš za co :palec: hlavně, at jste spokojený ;)

kac.kacenka1
Nováček 3 příspěvky 27.06.17 06:04
Philips

Ahojte, mohla bych poprosit o přesný typ toho vysavače Philips? ;)

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 27.06.17 08:55

@kac.kacenka1 Ahojky, Robotický vysavač Philips SmartPro Compact.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >