Roboticky vysavač ovládání přes mobil

83
15.11.20 15:55

Roboticky vysavač ovládání přes mobil

Možná hloupá otázka, ale raději se zeptám. Chci si koupit roboticky vydavac. Mám vyhlidnute 2. Jeden lze ovládat přes mobil a druhy ne. Rozdíl je asi 1500, ale nevím, jestli to vyuziju. Co vy? Využíváte nebo sou to vyhozeny peníze. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1708
15.11.20 16:03

Využívám, ručně ho vůbec neovládám, vypadnu z baraku, zapnu, vrátím se a je uklizeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17542
15.11.20 16:07

Používám, aspoň vím, že se někde zaseknul nebo to hlásí plný koš. A hlavně počítám, že časem koupím i mop, tak abych je mohla ovládat z telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5555
15.11.20 16:08

I ten co nejde z mobilu, tak ma svuj ovladac, kde jde nastavit plno veci. Za me to az takova pridana hodnota neni, abych vytahl o 1500,– vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17542
15.11.20 16:11
@Cenarius píše:
I ten co nejde z mobilu, tak ma svuj ovladac, kde jde nastavit plno veci. Za me to az takova pridana hodnota neni, abych vytahl o 1500,– vic.

Tak ona je taky otázka, jestli těch 1500 je opravdu jen cena toho ovládání. Jestli tam nejsou i jiné parametry..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.11.20 16:12

Používám, aspoň vím, že se někde zaseknul nebo to hlásí plný koš. A hlavně počítám, že časem koupím i mop, tak abych je mohla ovládat z telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
15.11.20 16:36

Je to úplně to stejné, cena je pouze za ovládání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28391
15.11.20 16:51
@heluska1992 píše:
Možná hloupá otázka, ale raději se zeptám. Chci si koupit roboticky vydavac. Mám vyhlidnute 2. Jeden lze ovládat přes mobil a druhy ne. Rozdíl je asi 1500, ale nevím, jestli to vyuziju. Co vy? Využíváte nebo sou to vyhozeny peníze. Díky

Máme robotický vysavač, co jde spustit na dálku mobilem. Ale nevyužívám to. Musím nejdřív dát na stranu židle, sklidit synovy hračky. To na dálku neudělám. Leda na to myslet dopředu, ale to by nesměl být nikdo doma, aby to třeba zas nerozkramařil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17542
15.11.20 16:52
@heluska1992 píše:
Je to úplně to stejné, cena je pouze za ovládání

Pak musíš podle sebe no. Mně to přijde fajn. Někomu to přijde zbytečné. Záleží na tom, jestli k němu budeš chodit a nebo si ho napepgramujes na daný čas, a nebo ho zapneš třeba cestou z práce, když zjistíš že přijede návštěva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
15.11.20 17:34

Mám s ovládáním na mobil a je to super. Ne kvůli tomu, že bych byla líná ohnout záda abych ho zapnula, ale v aplikaci vidím kde všude už luxoval. Na telefonu se zobrazuje půdorys pokojů, takže když nechci aby šel do obýváku protože tady máme roztahané lego, nastavím virtuální zeď a vím že sem nepojede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13940
15.11.20 17:43

Ovládám ho jedině přes appku. Pošlu ho do místnosti, kam je to zrovna potřeba. Když ho zapíná manžel, tak jen ručně a musí pozavirat dveře aby uklidil jen tam kde má. To by nebylo nic pro mě. Já všechno sklidím z cesty ráno a pak z práce ho pošlu uklidit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
15.11.20 20:39

Ahoj, můžu se zeptat jakou apku používáte? Ja mam hoover robocom3. Měla jsem apku hoover a nešlo to propojit ani pres robocom. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1708
15.11.20 21:37

Mám iRobot a používám, překvapivě, appku iRobot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
16.11.20 11:41

@skorotehotna ano ja taky zkusila aplikaci hoover když mam tuhle značku vysavače. Jen mi to nejde sparovat, tak mě zajímalo jak to jinym jde. Chce to pi me heslo a to bohužel nemůžu najít :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama