Robotický vysavač s vytíráním zkušenost

2209
8.1.20 20:39

robotický vysavač s vytíráním zkušenost

Zdravím, máte prosím někdo aktuální zkušenost s robotickým vytíracím vysavačem? myslím třeba posledního půl roku, prostě novější modely. leží mi doma cca 11 let stará roomba, poslednách pár let ji nepoužívám. ale chlapa zaujalo že to umí i vytírat, tomu že už i děti začaly zkoušet vařit tak ta kuchyň vypadá nonstop šíleně :-/
díky za tipy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13634
8.1.20 20:42

Na vytírání bordelu v kuchyni to není, tím, že se hadr nemění, jen je vlhký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
8.1.20 20:46

Mam ted od Ježíška a super. Vytreno i vysato jako fakt pecka :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 20:49

Nevlastním, ale v jiné diskuzi jsem viděla, že to lidi kritizují, protože to (logicky) setře nepořádek a dál roztírá stejnou hadrou/kartáčem po celém domě. :nevim: Jak moc to nevím a taky na to má každý úplně jiné nároky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
8.1.20 20:53
@prejeta_zaba píše:
Nevlastním, ale v jiné diskuzi jsem viděla, že to lidi kritizují, protože to (logicky) setře nepořádek a dál roztírá stejnou hadrou/kartáčem po celém domě. :nevim: Jak moc to nevím a taky na to má každý úplně jiné nároky.

No zatím je po něm vzorně vytreno. Ma takovy kaslik, kde ten prach co nebere, vyklepu do koše. Ale mam ho ted od Vánoc, zatím spoko. :*

Příspěvek upraven 08.01.20 v 20:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
8.1.20 20:54

Máme bílou dlažbu, takže z nás je v provozu denně, ale stejně jednou za čas stejně musím vzít mop a vytrit, něco zaschlejsiho nevezme, ale určitě se snížila frekvence vytirani o hóóódně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1127
8.1.20 21:41

@xavierka Mohu poprosit o presny nazev? Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2209
8.1.20 21:41

No ve starších diskusích se na něj dost nadává, ale říkali jsme si doma že za těch pár let se snad technologie posunula. Že budu i tak normálně vytírat je jasný, ale jde mi o to že ho pustím třeba ráno po tom co si holky chystaly snídaně a svačiny, moc nestíhám to hned uklidit a mezitím se to kolikrát rozťape…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
9.1.20 07:54
@dana.dv píše:
@xavierka Mohu poprosit o presny nazev? Diky!

Sencor 4000GD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama