Roční batole a koupaní v lete

428
20.6.21 13:11

Rocni batole a koupani v lete

Ahoj, jake mate zkusenosti s koupanim v lete s prcky?

Mame vodni dite, co necjce vylezt ze zahradniho bazenu, u rybnika jsme jeste nebyli, ale mame v planu jet.
Jal dlouho nechate koupat cerstva batolata?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1930
20.6.21 13:16

V malym bazénku jak dlouho chce, stejně pořád chodí tam a ven, chvíli sedí, chvíli stojí. A ve velkym bazénu je jen se mnou a já jsem zmrzlina takže tak 15 min. a pak ohřát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
20.6.21 13:33

Už sedmiměsíční jsem v bazéně i v rybníce nechala koupat libovolně, až jí byla viditelná zima tak jsem vytáhla. Budíka si u vody nenařizuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1630
20.6.21 13:38

Já myslím, ze to trochu moc resis. Nechala bych jak dlouho by chtělo, pripadne jen pohlidala aby mu nebyla zima a důsledně chránit před sluncem. Víc bych neřešila, pokud je ve vodě spokojene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54137
20.6.21 14:10

Nejmladší byl dubnový. I ten se touhle dobou venku ve vaničce koupal. Dvě podzimní. Takže ty v necelém roce v dětském bazénu. Časově jsem nelimitovala a nelimituji. Dokud jim nerostly blány, tak se to plácalo ve vodě. Měli tam hračky. A to jím zůstalo. Mám tři potápky. Koupání je baví.
Vždycky je vylákám ven na jídlo nebo pití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7028
20.6.21 21:37

Malá je říjnová takže už první léto byla v bazénku, druhé léto kruh ale do velké vody moc nechtěla a tohle léto už plave s rukávky. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
21.6.21 08:14

Koupala bych. Dcera je narozená v lednu a už to první léto, co měla půl roku jezdila na koupák a koupala se i doma v bazénu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
21.6.21 08:16

Normálně se s námi koupal, v roce už jsme byli na dovolené v termalech, z vody pomalu nevylezl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat