Roční miminko často zvrací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 16:51
Roční často zvraci

Ahoj, máte někdo podobnou situaci jako já? Syn hrozně snadno a často zvrací- nikoliv nemocí. Třeba - dostane svačinu, pak vyžebrá ještě kus jablka, ale zaskočí mu a hned jde celá svačina ven. Když se vzteká u lékaře- bohužel má zdravotní trable a chodí často na odběry, byl na operaci atd - pravidelně doktora z ječení zeblinka. Dostanu do něj horko těžko obed- je to nejedlik- a ejhle, nesedne mu poslední kousek, nadavi ho a jde to ven- tohle se nám stává minimálně dvakrát týdně, ale třeba dnes- odběry a konzumace jablka- už jsme na dvou vyhozených jídlech:( pak není divu že mi nepřibývá:( jako mimino na mlíku neblil skoro vůbec. Máte to taky někdo tak? Nechci úplně rezignovat na učení těch kousků, jsem ráda když o něco projeví zájem sám. Jablko je jedna z mála věcí které fakt miluje, ale jedině sám kousat a to je prostě rizikové:(

Reklama

Reakce:

tini
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 5 inzerátů 19.02.18 17:04

Moje obe dcery davily hodne, druhe jsem mixovala do 2let. Delala jsem a ni jako s miminkem orofacialni stimulaci, asi to je nejaka slabost svalu v ustech a pri polykani. Radili mi i tenkrat nechat ji pod dozorem treba hrat si s kartackem v puse nebo dat lizatko, at si tu citlivost odnauci :nevim: Ale pri velkem revu starsi davi jeste v 6letech

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4062 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 17:53

@Rezii jo, nas nejedlik to mel taky. Horko tezko jsem do nej neco dostala a kdyz jsem chtela jeste kousek, tak se zeblil. Nebo radil (skakal po posteli nebo neco podobneho) a sup, uz to bylo venku. Vztekani samozrejme taky. Téměř kazdy vecer, protoze delal kraviny pri usinani :zed:
Pak jsem vysledovala, ze ma asi fakt malej a dráždivej zaludek. Takze krmit malo a pokud to jde tak casteji. Dlouho mel nocni kojeni, pak um, protoze to pil v klidu a udrzel to.
Postupne jak se mu zvětšoval zaludek se to lepsilo. Ted ma 3 a kousek a je to jen výjimečně.
Akorat teda blil i pri kojeni. Respektive jen u dlouheho vecerniho, kde se taky prezral.

Rezii
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 22:15

Díky za oba příspěvky. Taky se bojím že budu mixovat ještě do puberty. Ale žádné násilí asi fakt nemá cenu:/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama