Roční chlapeček se během pláče plácá po oušku?

73
10.5.16 21:18

Rocni chlapecek se behem place placa po ousku?

Ahojky chtela bych se poradit je to uz par dni co muj 14 mesicni chlapecek skoro cely tyden skoro dva jen place a pri placi se placa jen po prave strane hlavicky a nebo taha ouskou vypada jako by ho to bolelo ale kdyz sahnu na ousko nebo zkousim zatlacit okolo kdyz je vklidu tak nijak nezareaguje. pred dvema dny sme byli u doktorky a kontrolovali ouska a rekli ze vse vporadku ale od te doby je to placani castejsi ale jen pri placi ale da se rict ze breci skoro cely den pri vsem pri hrani pri sezeni z niceho nic a pritom nikdy takovy nebyl. Lezou nam i zoubky ale nikdy nebyl az tak uplakany ze se ho neda skoro uklidnit. Taky po jidle ale az doji celou misku zacne strasny jekot nebo po piti pritom je vpohode. Muzou to byt zoubky nebo zanet ouska ikdyz nas kontrolovali pred dvema dny?
dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1517
10.5.16 21:23

Ted jsme prijeli z pichani usi, dceri je 15mesicu. Jedte rano urcite take :kytka:, at je v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69500
10.5.16 21:29

@adamsmum pro jistotu bych jela na kontrolu jeste jinam, treba primo na orl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
10.5.16 21:42

Jela bych rano na orl.Nam taky obvodacka tvrdila, ze ma usi o. k. a na orl vyfasl atb a pichali mu obe :( A na pohmat bolestive nereagoval :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
10.5.16 21:46

@adamsmum syn dělal totéž, řekla bych, že to měl od zubů :think: Asi po měsíci to přestal dělat. Teď to udělá sem tam. Ale začal se mlátit rukama do hlavy vždy, když ho napomínám. Asi zkouší, co si může dovolit :nevim: Do hlavy ho samozřejmě nikdo nebije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
10.5.16 22:47

Dcera necelých 15 měsíců taky 2 dny pláč a tahá se za ouška, dělá to, když jí rostou zoubky. Má chuděra úplně naběhlé ty dásničky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
10.5.16 22:52

Ahoj, mě to kluk dělal taky. Nechala jsem si ho zkontrolovat jak na klasickém ušním, tak i v nemocnici a byl v pohodě. Ale u mě to nebylo tím, že by ho bolely dásně, ale protože se vztekal (např. že nemůže usnout, není po jeho atd.). Dělal to asi 14 dní, pak přestal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10277
10.5.16 22:55

Ježiš 8o naša to dělá taky 8o vůbec mě nenapadlo to řešit, teplotu nemá a když zkouším prohmatat v klidu, tak naprosto nic…jen tak bez příčiny nebrečí, ale přes den brečí často, protože se chce furt nosit…rostou nám teď stoličky - nahoře už dvě má, ale ještě zbývají ty spodní, tak doufám, že taky je to z toho… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
10.5.16 23:51
@adamsmum píše:
Ahojky chtela bych se poradit je to uz par dni co muj 14 mesicni chlapecek skoro cely tyden skoro dva jen place a pri placi se placa jen po prave strane hlavicky a nebo taha ouskou vypada jako by ho to bolelo ale kdyz sahnu na ousko nebo zkousim zatlacit okolo kdyz je vklidu tak nijak nezareaguje. pred dvema dny sme byli u doktorky a kontrolovali ouska a rekli ze vse vporadku ale od te doby je to placani castejsi ale jen pri placi ale da se rict ze breci skoro cely den pri vsem pri hrani pri sezeni z niceho nic a pritom nikdy takovy nebyl. Lezou nam i zoubky ale nikdy nebyl az tak uplakany ze se ho neda skoro uklidnit. Taky po jidle ale az doji celou misku zacne strasny jekot nebo po piti pritom je vpohode. Muzou to byt zoubky nebo zanet ouska ikdyz nas kontrolovali pred dvema dny?
dekuju

muze..malej byl kontrolovanej a nic nemel a druhej den rano mu pichali ouška :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
9659
11.5.16 01:09

@adamsmum malému jsou 4 roky. Roste mu další stolička, stěžoval si na bolest. Dnes jsem zjistila, že špatně slyší. Naklusala jsem na ORL a má zánět zvukovodu… Takže bych si to pro jistotu nechala zkontrolovat na ORL…
Jak to u vás zatím dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3487
11.5.16 08:16

Může, nechala bych se zkontrolovat přímo na ORL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
11.5.16 08:38

Nám taky doktorka den před dovolenou řekla, ze ma ouška v pořádku :zed: a den na to uz na dovolené nám v noci praslko ouška a cely tyden v Maďarsku jsme ho chodili odsavat a měli antibiotika měl 1 rok a dělal to samé :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
11.5.16 09:37

Též to dělal a šli jsme k DR měl je zarudlé vevnitř, vykapali jsme to naštěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu