Roční dálkové studium andragogiky na UJAK

9.2.21 09:13

Roční dálkové studium andragogiky na UJAK (po VOŠ)

Ahoj,

loni jsem vystudovala vyšší odbornou školu - obor sociální práce a chtěla bych si dodělat titul Bc. na UJAKu. Ten nabízí absolventům VOŠ zkrácené dálkové studium andragogiky na 1 rok. Je tu, prosím, někdo, kdo toto absolvoval? Zajímalo by mě, jak náročné studium to bylo (přece jenom je to vše “hozené” do jednoho roku) a jak probíhají zkoušky. Říkám si, že by byla škoda nevyužít možnosti mít za rok bakaláře, ale trochu se toho bojím. Chodím klasicky do zaměstnání. Moc děkuji. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8458
9.2.21 09:20

Tak je to rok kvuli tomu, ze vsechny ostatni znalosti mas mit z te VOSky predpokladam. A jake znalosti mas vis jen ty sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
9.2.21 09:38

@Lentilka15 UJAK má určitě skupinu na FB. Tam ti poradí asi víc než na mimi fóru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
9.2.21 10:20

Taky o tom přemýšlím :) Taky studuju sociální obor na voš, a líbí se mi možnost jednoho roku. Ale zvažuju ty peníze :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 10:27

@roba18 Spousty maminek studuje VŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 10:28

@tejuna Přesně tak, 50.000 je dost. Končíš tenhle rok? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
9.2.21 13:36
@Lentilka15 píše:
@roba18 Spousty maminek studuje VŠ.

Jj, tady odpovědi dostane pravděpodobněji než na stránkách, kde jsou stovky studentů :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
9.2.21 13:55

@Lentilka15 Končím až ten další. Ale už nad tím přemýšlím trochu napřed. Zas jeden rok je fajn, jen nevím, jestli bych byla teď schopná si našetřit tolik peněz. Taky mě celkem lákal obor speciální pedagogika, ale už je to na 2 roky = ještě víc peněz :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
11.2.21 10:30

Ahoj, ja mam rok po Vosce na Ujaku.. Sice uz nejaky rok, ale klidne napis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 12:23

@Ropetra Byl to oproti vyšší odborné velký rozdíl s náročností učiva? Jaké téma bakalářky jsi měla?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
13.2.21 12:40

Je pro tebe důležitější titul nebo znalosti? Ta škola nemá nejlepší pověst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 12:55

@Magical-eyes Jojo, to všechno samozřejmě vím. Titul bych si ráda dodělala. Trochu mě mrzí, že jsem nešla rovnou na VŠ, ale volila VOŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
13.2.21 21:31

@Lentilka15 rozdíl to docela byl. Některé předměty, jako psychologie, oproti Vošce, byly brány lépe a dost dopodrobna. Nektrre predmety bylx hodně podobné a třeba se jen o něco málo lišily. Nejvic mi utkvěly předměty psychologie a vzdělávání dospělých. Jinak bylo o hodně i o samostudiu, ale dalo se to zvládnout. Jen napsat bakalářku bylo v krátkém čase. No musíš počítat, že jeden rok studia je jen jeden rok a je to časově náročnější. Ja psala bakalářku na téma spojené s reminiscencí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat