Roční dcera se mi čím dál víc budi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.9.21 03:18

Roční dcera se mi čím dál víc budi

Mám roční dceru která se už od malička budila i 5 x za noc, já nikdy nemohla kojit, dávám ji UM. Po roce se to trochu zlepšilo, budila mě kňouráním ale spala pritom. stačilo ji dat trochu mléka nebo čaje a byl klid. Od paní neurolozky jsme dostali i prášky na lepší spani Prothazin. Ale stejně v noci knourala a musela jsem k ni vstávat. Teď posledních pár týdnů se to zhoršilo vzdy tak po 1 ráno je neklidná prevaluje se po celé postylce a pak se probudí i na dvě hodiny a dělá nepořádek. Nevím si sní už rady, nepomáha mleko ani když ji hladím aby věděla že jsem u ní. Musím si ji vždy vzít k sobě do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6359
29.9.21 03:35

Prothazin takovemu miminku? To bych ji tedy nedavala! Radeji si ji vem k sobe do postele a uspi jinym zpusobem nez prothazinem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7692
29.9.21 04:38

Souhlasim s @jannina1 . Prothazin ne celkem driak a cpat to do tak malickeho telicka? 8o zajimava pani neurolozka. Za prve jsme kazdy jiny a holt nekdo ma spanek slabsi a vic ae budi, take deti mivaji spankove obdobi a vim, ze treba kamaradky maly se budil temer co hodinu snad do 5 let…pak jak kdyz utne a spi max s jednim probuzenim celou noc…dcera mela taky obdobi asi 3 mesice, ze se vzbudila kolem 1-2 v noci a hodku, dve byla vzhuru. Pak si to samo sedlo. Ale teda nenapadlo by me do ni cpat oblbovaky. Co na to pediatr? 8o kde spi? V postylce nebo s tebou? Pokud sama, zkus ji vzit k sobe. Kdybych uz neco, max bych zkusila nejaky bachovky treba nebo jsem myslim videla i nejaky bylinkovy sirupy pro deti na lepsi spani - mas vyzkouseno? Po Prothazinu je oblblej i dospelej, natoz dite! Musi bejt jak zfetovany… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
29.9.21 04:49

Prothazin?! Kvuli neklidnemu spani 8o dcera prothazin dostala teda daleko pozdeji, kdy v noci mivala zachvaty kasle pri nemoci, ale jinak bych ji ho na neklidne spani musela davat pravidelne do 3 let :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
29.9.21 05:23

Tak si ji nech v posteli a je to, vždyť je malinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11374
29.9.21 05:54

Syn se mi několikrát za noc budí ještě teď, budou mu čtyři. Ve věku tvé dcery taky pak nechtěl usnout. Nechápu neuroložku, která cpe do vyvýjejícího se nervového systému léky na zklidnění. Taková by měla vrátit diplom, protože je to úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3753
29.9.21 06:03

@andrejka1995 teda chudák dítě :oops:
Koukala jsem na tvé diskuze a nestačím se divit.
Nejdřív vám spadne z postele. Potom nemáte na nájem a chtějí vás vyhodit z bytu. A kvůli spaní do ní narveš prášky? Já ti nevím, ale to je tedy jeden přešlap za druhým :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
29.9.21 07:09

Prothazin v příbalovém letáku píšou od 10ti let??? Jak to někdo předepíše ročnímu???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27069
29.9.21 07:16

@Veru1987 Prothazin se občas dává i malým dětem třeba pokud mají v noci velké záchvaty kašle. Niméně to nejsou lentilky na hezké spinkání, u citlivých jedinců mohou vyvolat i psychotické stavy.

@andrejka1995 Přestaň děcko dopovat utlumujícími léky a učit ho zajídat a zapíjet nejistotu a neklid.
To je takový problém si ji vzít v noci do postele?

Dětský spánek a nervová spustava obecně se vyvíjí, některá období jsou náročnější. Po roce děti chodí, zkoumají, vnímají, uvědomují si sama sebe. Takže v noci ty zážitky zpracovávají, což se může projevovat na kvalitě spánku.
Mě se dítě začalo budit co hodinu poté, co začalo lézt, protože lezlo i ze spaní. Stačilo ho po prvním nočním probuzení (většinou okolo půlnoci) vzít k sobě do postele a spalo do rána.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
29.9.21 07:31
@Svistice píše:
@Veru1987 Prothazin se občas dává i malým dětem třeba pokud mají v noci velké záchvaty kašle. Niméně to nejsou lentilky na hezké spinkání, u citlivých jedinců mohou vyvolat i psychotické stavy.

@andrejka1995 Přestaň děcko dopovat utlumujícími léky a učit ho zajídat a zapíjet nejistotu a neklid.
To je takový problém si ji vzít v noci do postele?

Dětský spánek a nervová spustava obecně se vyvíjí, některá období jsou náročnější. Po roce děti chodí, zkoumají, vnímají, uvědomují si sama sebe. Takže v noci ty zážitky zpracovávají, což se může projevovat na kvalitě spánku.
Mě se dítě začalo budit co hodinu poté, co začalo lézt, protože lezlo i ze spaní. Stačilo ho po prvním nočním probuzení (většinou okolo půlnoci) vzít k sobě do postele a spalo do rána.

Tak to neznám, dávali jsme dithiaden pětileté když měla hnusný kašel i v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
29.9.21 07:48
@andrejka1995 píše:
Mám roční dceru která se už od malička budila i 5 x za noc, já nikdy nemohla kojit, dávám ji UM. Po roce se to trochu zlepšilo, budila mě kňouráním ale spala pritom. stačilo ji dat trochu mléka nebo čaje a byl klid. Od paní neurolozky jsme dostali i prášky na lepší spani Prothazin. Ale stejně v noci knourala a musela jsem k ni vstávat. Teď posledních pár týdnů se to zhoršilo vzdy tak po 1 ráno je neklidná prevaluje se po celé postylce a pak se probudí i na dvě hodiny a dělá nepořádek. Nevím si sní už rady, nepomáha mleko ani když ji hladím aby věděla že jsem u ní. Musím si ji vždy vzít k sobě do postele.

Kdyz to máš medikovane od neurolozky a lék nepomáhá ba se potíž ještě stupňuje, kontaktovala bych tu neurolozku a domluvila se s ní na dalším postupu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70198
29.9.21 07:49

Deti se holt budi, maji ruzne faze. Ale co je to za doktora, ze do ni nacpe v 1 roce leky na spani? Mimochodem dvouletak mi taky stale nespi celou noc a budi se, ale jeho segra taky nespala dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70198
29.9.21 07:50

@andrejka1995 a unikla mi posledni veta. Tak spi s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7606
29.9.21 07:51
@Veru1987 píše:
Tak to neznám, dávali jsme dithiaden pětileté když měla hnusný kašel i v noci.

Dcera ho dostala ve 3 letech, když chytla černý kašel. A párkrát při laryngitidě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
29.9.21 08:40

Ježíši, já mám dva kluky, 2 a 4 roky a když se mi vzbudí jednou za noc, tak říkám, že sem se parádně vyspala..ale jsou schopni se budit několikrát za noc a nenapadlo by mě cpat je něčím takovým. Já vím že chcou abychom s manželem spali s nimi, problém je, že já se s nimi moc nevyspim, budí mě každý jejich hlasitější povzdech, pohyb,… 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat