Roční dcerka najednou nechce kojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
libo
Závislačka 2730 příspěvků 24.04.19 10:27
Roční dcerka najednou nechce kojit

Ahoj,
Možná se chci jen vypsat, možná hledám podporu, uklidneni, povzbuzení, sdileni…mozna se vas najde dost, které me budou povazovat za blazna, který neni vděčný za to, co ma…
Mam odkojene tri deti, vsechny do dvou let, některé i o něco malo dele…vzdy všechno ok, kojeni našeho čtvrtého děťátka bylo do ted v pořádku, sice vždycky potřebovala ke kojeni svuj klid a sve místo, ale pila krasne a bez problemu. Dnes je to treti den, co naprosto nechce prso, rve uz jen kdyz ho vytahuju a odtahuje se. Snažím se prijit na to, co se stalo…posledni dny byly hekticke a ona unavena, byli jsme na ockovani…kojit se přestala treti den po.
Jasne je ji rok, co vic si muzu prat, nez ze jsem to nejdůležitější období dokázala pokryt MM(co by za to jiné maminky daly),ze je zdravá..ze jsem odkojila čtyři deti a vsechny jsou zdravé a šikovné. Ale presto nebo možná prave proto me toto její odmitani tolik zlomilo. Rada bych ji kojila co nejdéle. Mlíčko odsávám a snažím se ji ho davat po lžičkách a doufám, ze se zase chytne. Snažím se bojovat, ale jak dlouho to bude trvat? Jak dlouho to vydržím?
Omlouvám se za dlouhý příspěvek, dekuji všem kteří přečetli a kteří treba najdou pro me nejake povzbuzeni nebo radu. Sama jsem prekvapena, jak me tato situace dostala do kolen.
Vsem přeji krasne jarní dny.

Přečtěte si článek: Jak dlouho kojit pro zdraví a spokojenost miminka?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 7415 příspěvků 24.04.19 10:30

@libo já bych to brala jako jasný popud, že už se dcerka kojit nechce a nepotřebuje to, že chce přejít ze stádia „kojenec“ do stádia „batole“

HayLin
Stálice 91 příspěvků 24.04.19 10:33

Takhle se většinou děti samy odstaví od kojení.. :nevim:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 24.04.19 10:33

To chce klid, muj syn skoro 8 mesicni odmita mleko uz mesic.je teda na um.byla jsem a jsem z toho taky spatna ale uz ho nenutim.kdyz nechce, asi vi proc i kdyz vim, ze po ockovani deti trpi na nechutenstvi

terzera
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 24.04.19 10:33

Určitě ještě chvíli vydrž s tím odsáváním, třeba to je jen krátké období a přejde jí to, ani v noci v polospánku nebo k ránu nechce? Prý to jde dětem lépe, jsou rozespalé. Nesouhlasím s názorem že chce přejít do stádia batole, vždyt samoodstavení je až déle a takhle malé děti ještě mléko potřebují… chvíli vydrž ale i tak kdyby to nevyšlo, žádná prohra to není! Držím palce!

Aduš8
Závislačka 4953 příspěvků 24.04.19 10:34

Tak tuhle situaci bych chápala, kdyby dítěti bylo pár měsíců, ale vyvádět takhle kvůli ročnímu? Co by jiné mámy daly za to, kdyby takhle jednoduše mohly dítě odstavit. To nejdůležitější z MM dostala, co bys chtěla víc?

libo
Závislačka 2730 příspěvků 24.04.19 10:35

Jasne, je to jakýsi možný signal, ale moc mu nevěřím, minimálně v noci byla na mliku závislá, bez něj znovu neusla. Kdyby si snizovala četnost kojeni, tak bych pochopila, ze uz nechce, ale frekvence byla stale stejna a víceméně z její strany nepostradatelna a pak, nakojím ji, manžel vezme vsechny deti na chvili ven, vrati se a uz nechce… @stinga

necy
Kecalka 118 příspěvků 24.04.19 10:37

Prvni syn se sam odstavil na roce.Taky me to mrzelo. Ale jinak jedl krasne.Tak jsem to po par dnech nabizeni vzdala.Ted mam druheho syna 8 mesicu.Ted jak byli volne dny. Hodne sme cestovali. Zacal mi odmitat od nedele kojeni. Byla sem ztoho uplne vystresovana :zed: Nastesti jak se v utery zas vratil rezim do starych koleji zacal zas pit. :dance: A ted uz jen doufam, ze to udrzime aspon do toho roka. Neporadim. Vim jaky to je pocit, kdyz ditko zacne najednou otacet hlavicku stranou :kytka:

libo
Závislačka 2730 příspěvků 24.04.19 10:37

Dekuji za tva slova. Naprosto s tebou souhlasím. V noci ale taky nechce, kdyz ji vezmu zacnu přikládat, zase jenom place a odtahuje se. @terzera

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 24.04.19 10:38

Přestaň jí to mléko nutit jen proto, že jsi ty na tom emočně závislá. Očividně už nechce.

libo
Závislačka 2730 příspěvků 24.04.19 10:39

Ano i tyhle příspěvky očekávám, sama se o tom ve svém příspěvku zminuji. Presto dekuji za tvuj názor. @Aduš8

libo
Závislačka 2730 příspěvků 24.04.19 10:42

Tak to je skvele, ze se chytil zpatky :srdce:. Držím palce at ti jde dobre i dal. @necy

terzera
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 24.04.19 10:43

@libo Odsávej, třeba to přejde. Držím ti palce…

Jinak zde se moc velké podpory asi nedočkáš podle předchozích příspěvků… Tady stále žijeme asi v zemi, kde kojit roční dítě patří mezi divný věci. Zkus se s ní víc tulit, večer s ní jít třeba spát do postele? I když chápu, že jestli máš víc dětí, je to už naročnější věnovat se tedka jenom tomu ročnímu prckoj.

libo
Závislačka 2730 příspěvků 24.04.19 10:44

Nic ji nenutím, jen nabízím, a to je velký rozdíl. Odsate mlíčko ji jede. Škoda mluvit za vaši nesoucitnost. Myslím, ze tohle pochopí jen někteří. @hadraplanka

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 10:47

Mě napadlo, jestli nemá v pusince někde aft nebo něco co by jí tam vadilo? Že jí bolí ten kontakt té bradavky v puse. Zdá se mi zvláštní že po lžičce si vezme.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama