Roční dítě a noční hlad

Anonymní
6.1.20 09:13

Roční dítě a noční hlad

Zdravím, maminky. Chtěla bych se zeptat, zda tady je někdo takový, kdo má taky tak hladové dítě v noci a asi uklidnit, že v tom nejsem sama :lol: Roční syn byl vždycky jedlík, ale už mi spával celou noc nebo se budíval jednou. Ale teď poslední týdny je to velký hladovec. A opravdu má v noci hlad. Čaj mi vrátí a řve, dokud nedostane mléko, to spokojeně vypije a spí dál. Zkoušela jsem dát na večeři chleba se sýrem, maso se zeleninou, kaše domácí, ty mi ale moc nejí a všechno se stejným efektem, naopak bych řekla, že nejlépe spí po husté instantní kaši a dopije se mlékem. Jenže sní tu kaši a 150 ml mléka, je za 3 hodiny vzhůru, dostane tak 150 ml mléka, za další 3 hodiny dostane 210 ml a to by si ještě i dal a pak ještě jednou další dávku. Jinka napřed kňourá a pak řve na celý barák a fakt to nejde nechat řvát, muž vstává do práce. Tak nevím, jestli mu nedat najíst více přes den nebo zkusit změnit mléko, máme Sunar oranžový. Prosím, uklidněte mě, že do 18 let nebude v noci pořád jíst :lol: Omlouvám se za anonym, ale příbuzná mě tady sleduje a pak to řeší s ostatními :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3330
6.1.20 09:21

Já nemyslím že pomůže když se napráská večer, ale spíše at tak nějak za celý den at má dost. Spíše přes den. Kolik toho zvládne sníst?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2333
6.1.20 09:23

Možná bude, ale to už se obslouzi sám. :lol: Asi musíš různě zkoušet, řekla bych že se to časem spraví. Teď roste a vyvíjí se tak potřebuje jíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2763
6.1.20 09:28

V 18 jenom přes den naplníš lednici a ráno zjistíš, co chybí. :mrgreen: Co a kolik sní přes den? Neroste teď třeba víc, nebo nezačal chodit? Zkus víc krmit přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 09:35

@Veru1987 To si právě taky říkám, že potřebuje asi více přes den. Takže na snídani má buď cca 150 ml mléka nebo chleba s máslem, sýrem nebo vánočku, na svačinu půl bílého jogurtu s ovocem nebo půlkou přesnídávky, pak jde spát, tak to v postýlce 120 ml mléka, pak oběd a to buď 200g skleničku nebo domácí jídlo a to taky tak cca 200g. Pak na svačinu buď kapsičku, ovoce, jogurt nebo mléko, rohlík a mezitím nějakou křupku kukuřičnou. No zkusím mu dát více najíst a uvidím, on je to divoch a je pořád v pohybu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.1.20 09:38

@Havlova Jo, to je pravda :mrgreen: Jj, teď docela porostl, chodit ještě sám neumí, ale snaží se pomalu pustit a chodí za ruku. Ale leze pořád a všude :lol: On byl od malička větší, žádné drobné dítko. Váží kolem 11,2 kg a měří cca 80 cm. No když nad tím tak přemýšlím, tak jí stejně jako před několika měsíci a to porostl :think: Takže asi fakt má málo přes den :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6.1.20 09:40

Ráno 120 um, 300g jogurt plus ovoce, oběd maso a příloha 250, svačina sýr, houska, ovoce, první večeře 200 ml kaše, druhá večeře hustá polévka /příkrm 200 g, v 11 180 um a konečně to hlady není, ale klidný spaní nemáme furt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3330
6.1.20 09:43
@Anonymní píše:
@Veru1987 To si právě taky říkám, že potřebuje asi více přes den. Takže na snídani má buď cca 150 ml mléka nebo chleba s máslem, sýrem nebo vánočku, na svačinu půl bílého jogurtu s ovocem nebo půlkou přesnídávky, pak jde spát, tak to v postýlce 120 ml mléka, pak oběd a to buď 200g skleničku nebo domácí jídlo a to taky tak cca 200g. Pak na svačinu buď kapsičku, ovoce, jogurt nebo mléko, rohlík a mezitím nějakou křupku kukuřičnou. No zkusím mu dát více najíst a uvidím, on je to divoch a je pořád v pohybu :think:

Zkus i přes den dát UM. A večer kolem 18hod třeba hustou zeleninovou polévku a pak ještě UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2763
6.1.20 09:52
@Anonymní píše:
@Havlova Jo, to je pravda :mrgreen: Jj, teď docela porostl, chodit ještě sám neumí, ale snaží se pomalu pustit a chodí za ruku. Ale leze pořád a všude :lol: On byl od malička větší, žádné drobné dítko. Váží kolem 11,2 kg a měří cca 80 cm. No když nad tím tak přemýšlím, tak jí stejně jako před několika měsíci a to porostl :think: Takže asi fakt má málo přes den :think:

Asi bych mu trochu zvětšila porce, jak roste a má víc pohybu, asi potřebuje víc energie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2763
6.1.20 09:55
@Bubla Bůčková píše:
Ráno 120 um, 300g jogurt plus ovoce, oběd maso a příloha 250, svačina sýr, houska, ovoce, první večeře 200 ml kaše, druhá večeře hustá polévka /příkrm 200 g, v 11 180 um a konečně to hlady není, ale klidný spaní nemáme furt :mrgreen:

Dobrý 8o. To jí víc než moje 14 letá dcera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 10:14
@Havlova píše:
Dobrý 8o. To jí víc než moje 14 letá dcera.

No já právě vůbec nevím, ale vypadá to, že má dost. Chtěla bych kvůli hygieně zrušit to noční um, ale to fakt hltá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2763
6.1.20 10:24
@Bubla Bůčková píše:
No já právě vůbec nevím, ale vypadá to, že má dost. Chtěla bych kvůli hygieně zrušit to noční um, ale to fakt hltá :nevim:

Tak lepší, než kdyby nejedl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama