Roční dítě a znovu v tom

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 19:25
Roční dítě a znovu v tom

Ahoj holky. Potřebuju se vypsat. Před 11 měsíci se mi narodila dcera. Byla hrozně náročné dítě, i teď je dost fixovaná na mě protože tu bydlíme bez babiček. Včera mě bolelo břicho, špinila jsem, menstruaci jsem do té doby neměla ale přišlomi divné že se mi nerozjelo krvácení, udělala jsem si test a vypadal negativní.. ale pak jsem si všimla strašně slaboučkého ducha, vyloženě jsem ho vykoukala. Nechápejte mě špatně.. já bych byla ráda, kdyby byl falešně negativní. A hrozně se teď ve mě všechno pere. S manželem od porodu nemáme moc sex, má toho dost v práci, je tam skoro pořád a chodí pozdě v noci domů a zkrátka málokdy je čas a chuť. Tento měsíc byl sex dvakrát a ještě přerušovaně.. samozřejmě si miminko necháme, kdyby se to “povedlo” ale hrozně se ve mě bije že si přeju aby to tak nebylo, aby byla chvilku malá ještě jen ona. Mlátí se ve mě jestli to miminko budu ráda, jestli zvládnu těhotenství s batoletem, jestli to prostě bude všechno v pořádku, jaké to bude potom, jestli nebude dcera žárlit s tak podobně. Zajištění na další miminko jsme, to problém není. Ale po té psychické stránce je to horší. A pak se dostanu do kruhu kdy si tyhle myšlenky hrozně vyčítám, že bych takhle přemýšlet neměla, že děťátko je dar.
Vlastně ani nechci radu, jen vyslechnout, popovídat si o tom jak to třeba bylo u vás, podpořit. Tak se nezlobte, a za anonym, nechtěla bych aby to někdo věděl, když ani nevím, jestli to není falešně pozitivní. Test jsem dělala Intimed a tak teochu doufám že to neuvidíte, že dostanu ceres že tam nic neni a že tam ani zítra nic nebude.. nicmeně test mám doma a pořád se na něj chodím dívat, jestli to těeba nezmizelo..
 M.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 19:26

No a ještě je to plný nesmyslů. Myslela jsem falešně pozitivní, že je. Že doufám že je falešně pozitivní.
 Zakl.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 03.04.19 19:31

S tímhle testem zkušenost nemám, ale testuj znovu, ob den a uvidíš jestli budou pozitivní i další

dickys
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 1 inzerát 03.04.19 19:34

Já zjistila těhotenství, když měla dcera rok, ale bylo chtěné .. co k tomu říct, zvládla jsem to a nebylo to ani tak hrozne,jak jsem čekala :) Synovi je půl roku a už si spolu začínají hrát :srdce: Jsem šťastná, že je oba mam, i když někdy je to fuška, neříkám že ne :)

PHV
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 03.04.19 19:34

Ducha vidím, tak uvidíš třeba zítra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 19:36

@dickys tak já asi nemůžu říct, že bych další mimčo nechtěla. Jen mám hroznej strach.. a ten strach uplně přebíjí tu “radost” nebo jak popsat. Prostě takový smíšený pocity. :,(
 Zakl.

iPodPrd
Kecalka 196 příspěvků 03.04.19 19:43

Rodila jsem koncem prosince a byli jsme domluvení, že do konce dalšího roku bude další pozitivní test. Jako dost překvapení, když vykoukl hned 16. den po šestinedělí :lol: Ještě se tomu směju, zatím mě nenapadlo myslet si, že to nepůjde zvládnout ;) Jakože budeš mít už skoro dvouleté dítě, to mi přijde už téměř skoro samostatné (ano, moje má zatím 3 a půl měsíce, tak mám naivní pohled na věc :D ) Když ti to život nabídl, tak to ber a nemysli na co by kdyby ;) Očividně jsi na to připravená, příroda ví, co dělá :palec:

Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 03.04.19 19:45
@Anonymní píše:
@dickys tak já asi nemůžu říct, že bych další mimčo nechtěla. Jen mám hroznej strach.. a ten strach uplně přebíjí tu “radost” nebo jak popsat. Prostě takový smíšený pocity. :,(
Zakl.

Tak to ber tak, že když už to tak bude, tak to zvládnout musíš a nestresuj se dopředu :hug:

Zoe1
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 03.04.19 19:46

Někdo je na tom i hůř :-D já jsem neplánovaně otěhotněla tři měsíce po porodu, v srpnu se mi narodí další miminko, budou od sebe rok a necelý měsíc. Týden jsem to rozdýchavala, pak jsem si na tu myšlenku nějak zvykla, teď už jsem si zvykla na to, že mám v břichu další mimi. Jak to budu zvládat netuším, ale před třiceti lety to bylo normální a taky to ženský dávaly a to bez vymožeností, které máme v dnešní době jako jednorázové plíny nebo příkrmy, které jsou dnes na trhu. Doufám, že to nějak zvládnu, ono mi totiž ani nic jiného nezbyde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 19:50

Hele já Ti nebudu nalhávat, že je to pohoda. Mám děti po IVF a na druhý transfer jsem šla, když první syn měl 3/4 roku. Kluci jsou od sebe 17m a občas to bylo fakt peklo. Všechny prarodiče mám 200 km daleko a ještě jiným směrem. Kamarádku tu nemám žádnou, protože jsme se v době prvního těhotenství odstěhovali z Prahy do Brna. Manžel pořád v práci nebo dělá po nocích, takže tady taky moc zastání není. Třeba teď je měsíc v zahraničí a já jsem s kluky sama. Kolikrát jsem fakt brečela, že už dál nemůžu a jaká to byla v Praze bez dětí pohoda. Starší syn je nervák a vzteklounek, mladší zase hrozný závislák. Trošku se to zlepšilo, když šel starší do školky. Ale to jsem zase měla výčitky, že se ho vlastně snažím zbavit. Nicméně jsem se s tím vším nějak poprala a hlavně si vždycky uvědomím, jaké mám vlastně štěstí, že kluky mám.
Uvidíš, jak to dopadne. A pokud to bude pozitivní, uvidíš, že to nakonec zvládneš. :hug:

Astyna88
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 03.04.19 19:58

Já mám kluky 20m od sebe 8) my to tak chtěli. Do začátku budeš potřebovat když už nic tak emocionální podporu, já měla u sebe tchýni na 2 týdny a pak ještě si vzal muž otcovskou dovolenou. Je to občas na provaz, ale to až nyní, kolem dvou let mladšího. Co ti můžu poradit, tak se hodně zaměř na výchovu dítěte, uč ho co nejvíc, svlékat, jíst, obsloužit se, odplenkovat. Mě se vše hodně poté vyplatilo. Druhý syn byl v pohodě - s kojením ani s rekonvalescencí nebyl žádný problém, pohodové, spavé miminko, takový malý Budha. Bohužel nyní od jeho cca 18m řešíme možné PAS, ale to je zase jiná písnička. Ať to dopadne, jak chceš. Ještě tě čeká dlouhá cesta, já navíc porodila i předčasně :nevim:

Astyna88
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 03.04.19 20:00
@Anonymní píše:
Hele já Ti nebudu nalhávat, že je to pohoda. Mám děti po IVF a na druhý transfer jsem šla, když první syn měl 3/4 roku. Kluci jsou od sebe 17m a občas to bylo fakt peklo. Všechny prarodiče mám 200 km daleko a ještě jiným směrem. Kamarádku tu nemám žádnou, protože jsme se v době prvního těhotenství odstěhovali z Prahy do Brna. Manžel pořád v práci nebo dělá po nocích, takže tady taky moc zastání není. Třeba teď je měsíc v zahraničí a já jsem s kluky sama. Kolikrát jsem fakt brečela, že už dál nemůžu a jaká to byla v Praze bez dětí pohoda. Starší syn je nervák a vzteklounek, mladší zase hrozný závislák. Trošku se to zlepšilo, když šel starší do školky. Ale to jsem zase měla výčitky, že se ho vlastně snažím zbavit. Nicméně jsem se s tím vším nějak poprala a hlavně si vždycky uvědomím, jaké mám vlastně štěstí, že kluky mám.
Uvidíš, jak to dopadne. A pokud to bude pozitivní, uvidíš, že to nakonec zvládneš. :hug:

Hodně v tobě cítím sebe - to se školkou, prarodiče daleko a kamarádky nic moc žádné :think: já jsem navíc introvert, takže nedobré vyhlídky :think: kdybych věděla, co vím nyní, asi bych počkala do těch 2-2,5let staršího syna, ale co už :mrgreen:

jizvíková
Extra třída :D 12816 příspěvků 03.04.19 20:02

Po dvojcatech jsem dalšího rodila za 14 měsíců a v kolik klidu. Člověk si zvykne. Ty bys měla větší rozdíl mezi dětmi

Mollify83
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 03.04.19 20:07

Já otěhotněla když měl syn 9m. Napřed jsem brečela a nechtěla být těhotná, pak mi při screeningu vyšlo vysoké riziko na Down a začala si vyčítat jaká jsem kr… Naštěstí vše v pořádku a dnes mám dva úžasné parťáky. Ano první dva měsíce byly těžké, starší ztratil půd sebezáchovy a mladší byl nespaci a nešel odložit. Pak bylo těžké když se mladší rozhýbal a ničil hraní staršího. ALE!!!! vždy se to dalo vyřešit a dnes jsem ráda, že jsou takhle blízko. Mají hezký vztah a já mám pohodu :grin: je to tak od cca roku a půl mladšího a je to stále lepší. Samozřejmě ti nikdo nezaručí jaké to bude, nebo jestli to půjde tak pěkně jako u nás, ale to nemůžeš vědět nikdy, ať už bude věkový rozdíl jakýkoliv ;)

Denina01
Kecalka 499 příspěvků 03.04.19 20:13

Otěhotněla jsem neplánovaně, když byly dcerce 4 měsíce, stejné pocity a o mimčo jsme přišli. Bylo mi hrozně, vyčítala jsem si všechny špatné myšlenky. No nicméně jsem otěhotněla znova plánovaně 3 měsíce po revizi, když bylo dceři 8 měsíců. Těhotenství v pohodě, porod jak by smet a teď mám doma dvě úžasný holčičky. Jednu od včera dvouletou a téměř sedmiměsíční. A je to super, holky se mají moc rády a čekala jsem to mnohem mnohem horší :srdce: :hug: zvládneš to taky, je to krásný, když mají jedna druhou

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama