Roční dítě pláče v golfovém kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lolaOV
Povídálka 41 příspěvků 24.04.18 20:21
Roční dítě pláče v golfovém kočárku

Ahojte, mám takový menší dotaz, nebo spíš otázku, zda se toto už někomu stalo nebo jak to vyřešit. Nedávno jsme dostali golfový kočárek, jinak do teď náš malý (má rok) jezdil ve sporťáku. Už v něm byl asi 4× na procházce a dobré, celkem spokojený, ale občas zaplakal a zase dobré. Pár dní zpátky jsem byla venku s kamarádkou (ona měla sporťák) a malý začal z ničeho nic plakat. Tak jsem mu zkusila dát tu podložku uplně dolů protože vypadal že by spinkal, to nepomohlo, nechtěl si v něm lehnout, furt se držel te rukojeti, tak jsem mu to dala zpátky do sedu a stejně furt plakal, potom se začal pomalu dusit jak plakal, tak jsem si ho vzala na ruky a byl klid. Dala jsem ho zpátky a zase to samé. Kamarádka ze srandy ať je zkusíme přehodit a náš malý byl během pár minutek v tom jejim sportáku tuhý :nevim: Myslíte, že je malý ještě malý na ten golfáč? Nebo mu vadí jak to drncá apod? Ale to dělají všechny golfáče jak jsem si všimla :roll: Nebo je to jen o zvyku a časem se v tom třeba i vyspí? Ale takové záchvaty teda nezvládám :,(

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 24.04.18 20:25

Ano, je ještě malý. S golfkama bych ještě počkala.

Sleepy.Monkey
Kecalka 276 příspěvků 24.04.18 20:30

Na golfky je ještě malý… Přece jenom sportak je dost pohodlnější, větší a pokud máte gumová kolečka, tak to tolik ani nedrncá. A pokud v něm spí, tak golfky nejsou pohodlné.
My na golfky přešli ve 20 měsících, prcek chce víc chodit, je to spíš na popojíždění, kdy už bolí nožičky, tak si chce sednout.

Lucinka08
Stálice 75 příspěvků 2 inzeráty 24.04.18 20:30

Ahoj myslím že roční dite má nárok na sporťák. Na golfky je ještě malý.

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 24.04.18 20:31

@lolaOV a vidí na tebe z golfáče? Některým dětem prý vadí, že nevidí na maminu? :think:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 24.04.18 20:48

A co to je za golfky? Ja davala do golfek novorozence (lezeni uplne na plocho, otocene ke mne), spal tam krasne. Prijde mne to lepsi nez autosedacka.

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 24.04.18 20:50

Roční dítě do golfáče 8o 8o 8o, já jsem pravý opak - pohodlí pro dítě co nejdéle - sporťák skoro do 3let :mrgreen: :mrgreen:

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 24.04.18 20:51

Na golfky je doopravdy malý…a jestli ty golface jsou nějaký levný a ne kvalitní nicis mu zada

selia
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 8 inzerátů 24.04.18 21:03

Protože se golfáč skládá do „holí“, tak nemůže mít tak pevný záda jako sporťák. Polož si tam předloktí a přitlač, téměř určitě ucítíš, jak tě tlačí ty příčné tyčky.

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 24.04.18 21:03

Mám Inglesina Trip a je od půl roka :think: i když jsem teda používala až v roce a něco a jen na nákupy. Jinak sporťák

lolaOV
Povídálka 41 příspěvků 24.04.18 21:04

Děkuju holky :) Já si myslela, že je ještě malý na to. Bohužel můj nápad golfáč nebyl, ach ty babičky..

lolaOV
Povídálka 41 příspěvků 24.04.18 21:05

@Sleepy.Monkey Jj kolečka máme velké a gumové, takže ta jízda je pro něho v tom sporťáku velmi příjemná si myslím a většinou tam usnul :) Mě se zdá že ten golfáč není na velké procházky a kor když tam je celou dobu.

@Ginuš nene z golfáče ne, ale i když jsem ho vezla nějak tak aby na mě viděl, stejně plakal.

@Cuddy nějaký baby cosik, teď zrovna nevím.

selia
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 8 inzerátů 24.04.18 21:06

@Ginuš Tak napsané jako možné použití jsou podobné dolní hranice na spoustě věcí. Třeba na spoustě nosítek je možnost od narození, ale nikdy tam novorozence nedáš tak ideálně, jako do šátku. Sporťák bude skoro vždy mít lepší záda, komfort jízdy a pod.

lolaOV
Povídálka 41 příspěvků 24.04.18 21:08

@Conulka No já taky nebyla pro golfáč. Za mě je taky pohodlí pro mimčo co nejdéle to půjde. A ten sporťák mu vyhovuje si myslím :)

lolaOV
Povídálka 41 příspěvků 24.04.18 21:08

@selia Aha,tak to jsem nezkoušela. Ale určitě to musí být o hodně méně pohodlné než klasický sporták

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >