Roční dítě - průjem a zaplacena dovolená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 09:54
Roční dítě - průjem a zaplacena dovolená

Ahoj holky, vím že asi budete se klepat do čela ale sem docela zoufalá, celý rok je naštěstí dcera zdravá, tak jsme si zaplatili dovolenou v Chorvatsku a měli bychom odjet zítra, ale včera dcera dostala hroznej průjem s hlenama, takže sem volala doktorce a jeli jsme k ní na kontrolu raději, je bez teplot, bez zvracení, chuť k jídlu má a je hrava, nicméně mě doktora vyděsila že to může být i zánět močových cest, nebo nějaká infekce virová, já si osobně myslím že ji začali růst stoličky, nicméně se tedka prořezávaji špičaky, a hrozně se oprudila, tak že ji nesmí přijít nic na spodek, takže omyvame, nechali jsme odpoledne spát na podlozkach bez plenky, dáváme hylac forte, kuliska, čaj, banány, mléko bez laktózy, mrkev s rýži a ryzovou kaši… Přesto průjem sice ne už tak hrozný ale ráno měla zase zelený, a hned potom hodku hleny bez krve.. Coz doktorka ví.. Nabery nedelala, tak jsem se domluvila se známou v laborce že jo tam přivezu hovínko na rozbor a moc ale ta se mi nedaří chytit ale cura normálně, nebreci u toho.. Stihla nás oba pocurat… Toť k tomu stavu a teď řešíme co s dovolenou.. Můžeme ji posunout na odjezd v neděli místo zítra coz je od začátku průjmu 5. Den ale i mě trápí to opruzeni a autosedačka, sem zoufalá… Manžel říkal že kdyztak nepojedeme holt, jasný já vím určitě bych nejela kdyby něco našli, ale nechce jet ani kvůli tomu opruzeni.. Mažeme sudocrem, tedka když dýchá prdka tak infadolan ten ji pomáhá trochu víc, nevím čím už ji pomoci aby to mělo efekt za 4 dny, nikdy takhle zpruzena nebyla, zase si říkám že u moře bude lítat nahá a bude to lepší, teď už není počasí aby lítala venku a vetrala, ale ta cesta, průjem, teď i peníze.. Nejsme boháči abychom jen tak pustily dovolenou a Ikdyz je pojištěna tak na průjem se to nevztahuje to bychom si museli zlamat nohy obě.. Aby uznali 100 %.. Nevím, vás nazor zda by jste jeli? :(

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:06

Určitě je dobře si nechat udělat výtěr. Dcera měla v necelém roce podobný zelený průjem s hlenem a byl to campylobakter. Stejně se to většinou léčí jen dietou a Hylakem. A potom užívat probiotika na úpravu střevní mikroflóry.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:08

Kdyz budu mluvit za sebe,tak s prujmem bych nejela ani nahodou. Pokud to do nedele ustane,tak klidne. Kupte na opruzeniny Imazol a za par dni bude bez nich. A zkusila bych davat Smectu. Nam kulisek nezabiral vubec.

citrusek2
Kecalka 155 příspěvků 30.08.18 10:11

Na opruzeniny ještě zkusit imazol,nám tenkrát zabral,když dcera začala být alergická na pampers a zadeček měla hrozný.Jinak nechci stašit ,ale když jsme my měli zelený průjem ,tak byl vždy infekční,ještě většinou dost zapáchá.Ale u roční to může být i stravou,zda je kojená a jestli dostává hodně zelené zeleniny.Tak určitě ten výtěr bych nechala udělat,když je možnost.Ale pozitivní je ,že je jinak v pohodě je fakt,že u nás byla i horečka.Nejdřív bych jela až tu neděli,ono i ty výsledky dost možná budou až v sobotu,bývají do tří dnů.Když budou negativní a malá bude dobrá asi bych jela,jak píšeš rostou zuby,může to být k tomu.Držím pěsti :kytka:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25067 příspěvků 30.08.18 10:17

Jak víš, že se na průjem pojištění nestahuje? Většinou je to na zdravotní překážku, doktorka ti dá potvrzení o krvavých opruzeninách.
Jinak spíš bych se bála, že to teď dostanete všichni, řádí střevní chřipka.

Uživatel je onlineAvajBr
Závislačka 4490 příspěvků 30.08.18 10:17

Nam zabirala obycejna modra Indulona nebo pak zinkova mast. Me ted v tech vedrech zabralo na opruzeny podpazi :oops: toto z DM https://www.dm.cz/…5142115.html Ten zinek to ma prave taky.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 10:29

Buď zuby nebo nějaký bacil má v sobě. Já bych nejela. Co když to budete mít taky ? To se pak zblaznite. Počkej na vysledky :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:53

Výsledky budou zítra, tak pokud by to byla viroza tak už to mám dávno já si myslím , mám špatnou imunitu a jdu na imunologii v říjnu, no pořád doufám že to nic nebude tak se snažím nějak utesovat, a s mudr. Jsme právě probírali dovcu že bychom jeli v neděli, max v pondělí ale nevím zda by to mělo pak už smysl na 4 dny, hlavně kvůli té cestě, jinak už jednou jsme jeli když já měla angínu protože pojišťovna řekla že na takové nemoci jako je chřipka, průjem, angína a ty virové a bakterie se to nevztahuje, proto se můžu rozloučit s těžce nasporenyma penězma za dovcu, vždycky si najdou nějakou klicku :? A já besnim vzteky dá se říct na nikoho ale prostě sem nas…jak dělo, že malá všechno v pohodě a dva dny před prostě musí něco přijít, letos právě už jsme řešili problémy s pozemkem, kotel, auta, moje zdraví vše se posra. lo a do všeho se nastrkali úspory a teď ještě dovolená.. Tak si říkám že mě snad někdo neco nepřeje, přišli jsme o všechny penízky ale ty tak už neřeším jako to zdraví u mě a dcery to me úplně rozčiluje, že já mám pořád něco a když už se z toho vylizu a zaplatíme dovcu tak teď malá… Upřímně kdybych si to s ní mohla vyměnit tak klidně, a klidně bych i jela s tou srajdou já.. Ale u dítěte právě člověk nikdy neví :,( :(.. No je mi hrozně

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25067 příspěvků 30.08.18 10:58

To nevím, co máte za pojištovnu. My jsme nejeli předloni do Maďarska kvůli angíně dítě, pojištovna zcela bez problémů zaplatila.
Na 4 dny bych fakt nikam nejezdila. Přečti si pořádně pojistné podmínky. Normálně bych to stornovala a jela v září na nějaký last minut. Pravděpodobně se vejdete do 20-25 tis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 11:05

Pokud to bude bakteriální průjem, tak na to by se mělo pojištění vztahovat? Vždyť volá i hygiena, i když je to spíše jen kvůli tomu, kde se dotyčný mohl nakazit. :nevim: Teď jsme nedávno řešili salmonelózu. Letos je toho v okolí hodně salmonelózy i kampylobakte­riózy. Dcera měla salmonelózu, nikdo jiný to nedostal, protože si jí přivezla odjinud.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 07:59

Tak holky včera přes den dobrý jen si jednou prdla ale co sem si všimla tak ráno měla bezlaktozovy mliko, a po něm průjem jinak celý den zase na rýži, suchary a banány a dobrý a večer sem ji chtěla dát ryzovou kaši od nominy.. Ani omylem, dvě hodiny řev protože je zvyklá mít večer mliko, tak jsme ji ho dali a v noci měla normální stolici a pak dvakrát průjem.. Moje nervy jsou v háji, už nevím co dělat a jak pomoci ale pořád má hlad, hraje si, zatím už ani nebalim už nepočítám ani s dovcou hlavně aby to přešlo, jinak má šílený opruzeniny a když jsem jí nstrela sudocrem tak se jí to akorát zazralo a udělali se jí fleky rudejsi, tak sem dostala nějakou borovou masticku s tyolem a zlepšilo se to o dost, hodně ji nechávám bez plenky ale bohužel už na to není počasí aby běhala nahá v baráku.. Jak bych to teplo teď brala :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >