Roční díte se začalo v noci budit

204
21.12.19 04:50

Roční díte se zacalo v noci budit

Holky, prosim. Maly se mi zacal v noci opet z niceho nic budit. Trosku se rozepisu. Bude mit 13 mesicu. Na sestou dostane veceri, na sedmou koupat, pul 8 do postylky, kde dostane noční mléko od Bebivity a spal krasne treba do 5ti do sesti. Max se vzbudil o pulnoci dostal caj a spal dal. Ted ma Bebivita v obchodech nejaky vypadek a tak jsem musela koupit Hami mleko se kterym se mi zacal budit, ale bylo to hlady. Vzdy vytah celou lahev. Proto jsem Bebivitu objednala na internetu, ale tyden byl na tom Hami. Od ten samy „postup“. V pul 11 se vzbudi, hysterak a řve a řve. Nepomaha chovani, hlazeni. Musím mu dat mleko, ktere kolikrat ani nedopije a spi dal. Treba az do 6ti. Nevim, jestli je to zvyk nebo zuby. Pres den toho totiz ted taky moc nesni, vehementne si rve vse do pusy, ale kdyz mu pred jidlem namazu zuby, tak je to beze zmeny, takze nemazu. Prosim o Vas nazor na zdlouhavy dotaz. Dekuji ???????? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67298
21.12.19 05:29

Spanek se meni. Treba ho trapi ty zuby :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
21.12.19 06:02

Okolo roku se spanek mění. Můžou to být zuby, ale může to i souviset se separační úzkosti (to sání flašky a mléko pro něj může být uklidňující). Ujišťuje se, že není sám a vše je v pořádku. Dceři bude teď rok a když je horší den dávám jí prso i šestkrát za noc (je kojena). Dost často jen trochu podumla a spi dal, ale přestože je od narození zvyklá na dudlík, tak při probuzení v noci ho neakceptuje a když jí ho zkusím nastrcit místo prsa vyloženě řve jak tur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
21.12.19 06:20

S úderem jednoho roku u nás taky přišla spánková revoluce. Do té doby spal většinou od večera do rána, a najednou ze dne na den jakoby nemohl usnout nebo když už, tak to nebyl ten dobrý spánek, probouzel se v noci a řval, kolikrát ani to mlíko nechtěl, někdy se probral úplně třeba o půlnoci a do pěti „žil“, lezl si tady, hrál si, žvatlal, pohoda, někdy jen naříkal a ne a ne usnout, kolikrát jsem se sama i rozbrečela, nevěděla jsem co dělat. Trvalo to tak dva měsíce a pak zničehožnic začal usínat prostě po odložení do postýlky, po večerním mlíku. Stále se v noci budí většinou jednou na mlíko a hned spí dál. Někdy se probere i třikrát, někdy vůbec. I zoubky se můžou přidat, i ta separační úzkost…a hnedle máte o zábavu postaráno. Ale opravdu ten spánkový režim se mění, člověk si na ty změny těžko zvyká, ale zase se to srovná, uvidíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10455
21.12.19 06:43

Náš syn spal od šesti měsíců celou noc. Ve třinácti měsících se začal budit, nebylo to ani hlady, byl v té době už na normální stravě a UM odmítal. Asi tě nepotěším, jsou mu dva a budí se stále i třeba 3× za noc. Když rostou zuby tak i víckrát. Mohla jsem si vybrat, buď k němu pětkrát vstávat a ležet u něj, než usne, nebo spát s ním. No, zvítězila druhá možnost a miláček spí s námi v ložnici. Jen se modlím, aby se to konečně zlomilo a začal spát normálně :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6663
21.12.19 08:13

Mě se děti taky začaly kolem roku budit, pomohlo odstěhování do dětského pokoje, tam spí oba klidně celou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
21.12.19 18:52

Dekuji vsem za postrehy.

@Heivka píše:
Mě se děti taky začaly kolem roku budit, pomohlo odstěhování do dětského pokoje, tam spí oba klidně celou noc.

Do vlastního jsme ho chtěla dat. Ale jak zacal dobre spat..tak jsem to neresila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
22.12.19 20:37

Tak se nam k tomu pridalo i horsi usinani. Nevim, cemu to priradit. Jestli je malo vydovadenej v tomhle obdobi, ale na nohou je od rana do vecera, nezastavi se, venku take nesedi jen v kocaru, chodime i obcas do herny. Dnes jsme usinali 45 minut misto puvodnich 5-10 minut. Achjo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67298
22.12.19 20:42

@kolka01 promin, ale takove stesti, aby porad usinalo tak rychle a spalo celou noc, to snad vecne ani nejde. Moje melo pozdeji navic nocni besy od roku a pul. Porad se u nas neco co se tyce spanku a usinani menilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
22.12.19 20:45
@blumen píše:
@kolka01 promin, ale takove stesti, aby porad usinalo tak rychle a spalo celou noc, to snad vecne ani nejde. Moje melo pozdeji navic nocni besy od roku a pul. Porad se u nas neco co se tyce spanku a usinani menilo

Nerikam, ze to jde vecne. Jen jsem si posteskla, nic vic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18314
22.12.19 21:21
@Kostroma píše:
S úderem jednoho roku u nás taky přišla spánková revoluce. Do té doby spal většinou od večera do rána, a najednou ze dne na den jakoby nemohl usnout nebo když už, tak to nebyl ten dobrý spánek, probouzel se v noci a řval, kolikrát ani to mlíko nechtěl, někdy se probral úplně třeba o půlnoci a do pěti „žil“, lezl si tady, hrál si, žvatlal, pohoda, někdy jen naříkal a ne a ne usnout, kolikrát jsem se sama i rozbrečela, nevěděla jsem co dělat. Trvalo to tak dva měsíce a pak zničehožnic začal usínat prostě po odložení do postýlky, po večerním mlíku. Stále se v noci budí většinou jednou na mlíko a hned spí dál. Někdy se probere i třikrát, někdy vůbec. I zoubky se můžou přidat, i ta separační úzkost…a hnedle máte o zábavu postaráno. Ale opravdu ten spánkový režim se mění, člověk si na ty změny těžko zvyká, ale zase se to srovná, uvidíte.

Nebojíte se o zuby. Já mám docela agitační zubařku a mám z toho nerva, že v noci dostane jednou mléko :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
22.12.19 21:30
@Bubla Bůčková píše:
Nebojíte se o zuby. Já mám docela agitační zubařku a mám z toho nerva, že v noci dostane jednou mléko :roll:

Ja si treba mysl8m, ze po jednom mleku se zuby nezkazi. Nevim, jestli to psal nekdo i tady nebo jsem to cetla jinde, ale hraje roli i genetika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat