Roční dítko, jednou za čas nemůže v noci spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 13.02.19 19:57
Rocni ditko, jednou za cas nemuze v noci spat

Ahoj mamky, chci se zeptat, jestli nemate zkusenost a jestli to casem prejde. Nase 15 mesicni dcera jednou tak za mesic a pul v noci porad breci, treba behem 3 hodin 8× po 5 az 10 minutach. Pak zase na chvili utichne a za chvili zase. Po par hodinach uz to nevydrzim, pochovam, to mi lezi na rameni a je uplne klidna. Ale jakmile ji naklonim do lehu, ze ji dam do postylky, tak hysterak. Tak vezmu k sobe do loznice. To se probere a treba 2 hodky leze po posteli a nechce zalehnout. Po pulnoci uz mam toho dost, tak putuje zpet do postylky, kde zase vyrvava. Pak zase na chvili zabere, budi se, place, a tak dokola, az do rana. Na dnesek jsem v souctu spala asi dve hodiny. Stavalo se to i Vasim detem? Odezni to casem? Stalo se to asi po ctvrte behem cca 5 mesicu. Jinak spinka fajn. V pul 7 usina, sama v pokojicku, budi se v pul 5 na kojeni a pred 7 vstava.

Reakce:
Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 13.02.19 19:59

Nesouvisi to s nejakym vyvojovym pokrokem? V noci to pak mozek zpracovava a ona se nemuze uklidnit.

tereza12345
Extra třída :D 10968 příspěvků 13.02.19 20:03
@Lumíkovec píše:
Ahoj mamky, chci se zeptat, jestli nemate zkusenost a jestli to casem prejde. Nase 15 mesicni dcera jednou tak za mesic a pul v noci porad breci, treba behem 3 hodin 8× po 5 az 10 minutach. Pak zase na chvili utichne a za chvili zase. Po par hodinach uz to nevydrzim, pochovam, to mi lezi na rameni a je uplne klidna. Ale jakmile ji naklonim do lehu, ze ji dam do postylky, tak hysterak. Tak vezmu k sobe do loznice. To se probere a treba 2 hodky leze po posteli a nechce zalehnout. Po pulnoci uz mam toho dost, tak putuje zpet do postylky, kde zase vyrvava. Pak zase na chvili zabere, budi se, place, a tak dokola, az do rana. Na dnesek jsem v souctu spala asi dve hodiny. Stavalo se to i Vasim detem? Odezni to casem? Stalo se to asi po ctvrte behem cca 5 mesicu. Jinak spinka fajn. V pul 7 usina, sama v pokojicku, budi se v pul 5 na kojeni a pred 7 vstava.

A to se ti doted nikdy nestalo? 8o spinkala jen klidne? Me to prijde uplne normalni. Mladoch takhle vyrvava petkrat do tydne.. :mrgreen: je mu zima, teplo, ma prdy, boli ho zuby. Resim to tak, ze bud jen hladim, nebo kdyz to nepomaha tak ho vezmu k sobe a bud lezime. Nebo ho chovam, nebo na me lezi. Lehnu si do polosedu, kluk spinka na me a spime oba. :mrgreen: :mrgreen: muze mit i zizen. Fakt je to normalka.. Ctyrletak taky nekdy spi celou noc a z toho za mnou prijde 2× za noc.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 13.02.19 20:09

@tereza12345 v noci ji pit nedavam. Pije hodne pres den, navic i kojim. Tim to asi neni. Vzdycky ocucham, jestli nema naprdeno v plince, osaham, jestli neni studena nebo spocena, ale neni. Vsechno jako normalne, jen u toho rve :) do skoro roka spala se mnou v posteli, nacucla u prsa celou noc, takze jsem nic takoveho nepozorovala.
@Verun83 vyvojovy pokrok si zadny nevybavuju. Je mozne, ze neco vztrebava, co pres den zazila..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >