Roční holčička nemá jiné tekutiny než MM

Anonymní
9.2.21 22:56

Roční holčička nemá jiné tekutiny než MM

Ahoj maminky,

jdu si k vam pro radu. Moje roční holčička nepije nic jiného než MM. Mám doma asi 10 různých hrnečků, zkoušela jsem všechny furt nabízet, také různé šťávy, čaje, vodu…nechce nic :(. nejeví vůbec zájem, ani po jídle, při jídle ani mimo něj…nezajímá ji to…a když už se třeba napije, tak to vyplivne a bere to spíše jak hru…UM také nikdy nechtěla. Přijde mi, že ji kojení stačí a nemá žízen. Má samozřejmě i příkrmy a právě proto, abych do ní dostala vůbec nejakou vodu, ji kojím.

Máte nějakou radu? Nechci kvůli tomu přestat kojit, ale nevím jak to pak dělat v létě, přeci nebude pít jen moje mléko.. :nevim:

děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9332
9.2.21 23:08

Do léta je daleko, MM je taky tekutina. Moje jedno dítě začalo pít něco jiného než mléko ve 13 měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
9.2.21 23:37

Dcera také nechtěla, tak sem jí pak odstříkávala MM :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 23:39

@shadowbabe myslíte jako že vám pila z hrničku MM?..no ja bych rada aby začala pít už něco jiného,, :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10996
10.2.21 00:41

Kdyz ji pri koupani nasypes do vany kelimky s hrnecky, tak ani vodu z vany nepije…?
Nebo ze sklenicky tvoje piti - ty se napijes, ona se napije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
10.2.21 02:46

Zatím bych ji každý den dělala Polívky… V té je taky tekutina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7471
10.2.21 07:59

Dcera pila strasne malo cokoli jineho nez MM do te doby, co jsem ji kojila. Ona byla ale i velky nejedlik. A z odberu lrve ji nic nechybelo, jen nejak razantne nepribirala teda no. Pit zacala az jsem jednou ze dne na den utla kojeni, protoze pak uz byly dny, kdy nesnedla vubec nic, nevypila ani kapku a v podstate byla nonstop na prsu. Bylo to kolem 20. mesice. Od te doby se vse pomalu ale jiste zlepsovalo - piti i jidlo. Ale do ted pije vlastne z 99% jen vodu a az asi pred mesicem vzala na milost cerstve mleko. UM jsem nakoupila temer vse, co se snad prodava, to same lahvicky a nic…tak jsem se na to vyprdla. Mlecneho ji dost (jogurty, tvaroh, syry), ted pije i to mleko…

Rocni je jeste celkem mala. Pokud neni nejak dehydratovana, tak s tim moc neudelas, nez ze budes zkouset a nabizet. Jak tu zaznelo, var dost polevek (vyvary), to je taky fajn na doplneni tekutin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
10.2.21 08:05

Dcera taky nic v podstate nepila, min do toho 1 roku, nevim presne..dobre se ji pilo z lahvicky normalne od Rajec, kojenecka voda, s takovym tim pitkem.., ale to bylo leto, ted je celkove mensi potreba tekutin, navic do tekutin se pocita i z tekutiny z jidla..to je z ovoce, z presnidavek, jogurtu, poluvek, prikrmu…to je vic tekutin, nez bys rekla…, ale pokud se ti neco nezda, vzdycky to muzes konzultovat s doktorem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
10.2.21 09:03
@Anonymní píše:
@shadowbabe myslíte jako že vám pila z hrničku MM?..no ja bych rada aby začala pít už něco jiného,, :nevim:

Ne byla kojená a když se šlo ven, tak do láhve MM. Pak se to nějak zlomilo a pila aj vodu nebo neslazený čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 14:36

@Lucie_Sx no zkoušela a jsem a s hrníčkem si hraje ale nepije z tooh a kdyby nedej bože se napila, jakože včera další pokus tak to vyplivne..to samé lahvička s brčkem, napije se ale hned to vyplivne… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 14:38

Děkuji holky za rady..u nás je ještě problém že je malá docela nejedlík takže i ta polévka je problém…no a teď měla jak naschvál 2 dny horečky 39 tak jsem kojila jak o život aby měla tekutiny ale toho mléka už mám evidentně méně takže to moc nestačí…tak jsem ji zkoušela tím brčkem z lahvičky dávat do pusy alespon jablečnou šťávu a sem tam to polkla no…ale neumím si představit že to budu dělat v létě, to bude horor :nevim:…doufám že prostě začne mít potřebu…protože mi přijde, že ji prostě nemá..nemá žízen

• Citovat
  • Nahlásit
14348
15.2.21 13:09
@Melodie91 píše:
Dcera taky nic v podstate nepila, min do toho 1 roku, nevim presne..dobre se ji pilo z lahvicky normalne od Rajec, kojenecka voda, s takovym tim pitkem.., ale to bylo leto, ted je celkove mensi potreba tekutin, navic do tekutin se pocita i z tekutiny z jidla..to je z ovoce, z presnidavek, jogurtu, poluvek, prikrmu…to je vic tekutin, nez bys rekla…, ale pokud se ti neco nezda, vzdycky to muzes konzultovat s doktorem..

jj ta lahvička od Rajec je dobrá, do léta daleko a věřím, že pak začne pít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
25.2.21 22:19

Syn 19 mesicu pije strasne malo, ale koji se hodne a ji jak kdy:) Ma podrobnejsi testy nez delaji pediatri a nic mu nechybi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat