Reklama

Roční dcera sní jídlo jen při pohádce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vtipna
Kecalka 160 příspěvků 20.09.18 21:32
Roční sní jídlo jen při pohádce

Maminky, malá mi sní hlavní jídlo, teda celou porci, jen když při tom kouká na pohádku. Blbej zvyk nebo to nevadí? Jinak sní 2 lžičky a konec…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 20.09.18 21:38

Já bych to neřešila. Vyroste z toho a hlavně že se pořádně napapa :kytka:

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 20.09.18 21:39

Když sis ji tak naučila… :nevim: Z mého pohledu návyk, který může s dalšími drobnostmi vést k obezitě.
Myslím, že když pohádky přestaneš pouštět a dodrzis časový rozvrh jídelníčku, takže po těch dvou lžičkách bude následovat 2,5-3h maximálně s vodou k pití, tak když ji to pak ohrejes, sní to i se lžičkou.
Samozřejmě člověk nesmí povolit.

blumen
Hvězda diskuse 41291 příspěvků 20.09.18 21:39

@vtipna musis zvazit, co je pro Tebe dulezitejsi. Pro me jidlo. Takze pohadku ma pustenou i ve 3,5. Jinak si k tomu stolu ani nesedne, protoze jidlo k zivotu nepotrebuje (nejedlik).

Edit: preklepy

Příspěvek upraven 20.09.18 v 21:41

blumen
Hvězda diskuse 41291 příspěvků 20.09.18 21:41

@Helileli no, moje vydrzi nejist 7 hodin a spokojene usne :nevim: ale je to o prioritach, no.

zudina
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 20.09.18 21:44

Moje rocni taky bez pohadky neji, bez ni by nesnedl nic. Nervy mam jen jedny takze ja mu to proste pustim

verrys
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 20.09.18 21:51

U nas se zase musi pochodovat po mistnosti. V zidlicce proste jist odmita.

vtipna
Kecalka 160 příspěvků 20.09.18 21:56

Koukam,ze kazdy ma nejake zvyky…svacu sni v pohode, ale tim,ze jeste neji sama lzickou, tak ji to nebavi a nechce jist. Takze jsem zkusila tohle, teprve asi pred tydnem teda, ale zatim to funguje. Dekuju za vase nazory :)

lampicka11
Závislačka 3397 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 22:20

Kamaradky dcera byla schopna večeřet každý den když ji večer koupala ve vaně 8o jinak prostě nejedla večeře ve 2letech. Pak když jsem tohle viděla i ve výměně manželek tak mě už nic asi nepřekvapí

Emno
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 22:24

U nás to bylo stejné, fáze honění po pokoji se lžičkou, jídlo jen u pohádky… vše trvalo chvíli, týdny, možná měsíce, a bylo to pryč. Dítě dozrálo, motorický neklid je tatam, jí stejně jako my, prostě u stolu či tak, jak je zrovna adekvátní situaci :)
Nebála bych se toho :)

Lenka_Hal
Závislačka 4845 příspěvků 20.09.18 22:26

Ja to delam vyjimecne, kdyz ma mala blbou naladu. Kdyz treba vim, ze uz je unavena, ale davat ji spat hladovou se mi nechce (i kdyz u manzela to bude asi castejsi :think: , ale radeji se moc neptam, hlida, hlida..)…snazim se spis at se bavi tim, ze ji uz sama. Ma 19mesicu, takze to ze se hezky trefi lzickou do pusy neni tak uplne jednoduche :lol:

Lenka_Hal
Závislačka 4845 příspěvků 20.09.18 22:28
@lampicka11 píše:
Kamaradky dcera byla schopna večeřet každý den když ji večer koupala ve vaně 8o jinak prostě nejedla večeře ve 2letech. Pak když jsem tohle viděla i ve výměně manželek tak mě už nic asi nepřekvapí
:lol: :lol: :mrgreen: jezis, ty deti neznaji hranice, nahodou sranda…(ale jsem rada, ze to neni u nas)

Ju21na
Kecalka 116 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 23:07

Jé, to jsem se pobavila :lol: Malý snídá u pohádky, u oběda buď sedí u stolu nebo běhá, svačinu sní u stolu a večeří opět buď za běhu nebo ve vaně :mavam:

Celina
Závislačka 3074 příspěvků 21.09.18 09:29
@vtipna píše:
Maminky, malá mi sní hlavní jídlo, teda celou porci, jen když při tom kouká na pohádku. Blbej zvyk nebo to nevadí? Jinak sní 2 lžičky a konec…

za mě určitě hloupý zvyk, ve kterém bych nepokračovala. Znám slovní obrat „jinak se nenají“ a je to jen o lenosti maminek. Tolik můj názor a přeju hodně trpělivost. Už jen to, že připouštíš, že tahle berlička je špatná je :palec: :mavam:

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 21.09.18 13:58

Bohužel fenomen dnešní doby..když jsi si ji tak naučila, tak to máš..nic ve zlém..ale tak to je.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >