Roční spotřeba el. Energie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
11.1.22 21:36

Roční spotřeba el. Energie

Dobrý večer, zajímá mě vaše spotřeba eletriky. Jedna se pouze o bungalov 150m2 podlahová plocha cca. 30 cihla + 20 polys a tepelné čerpadlo. Děkuji za info. Přeji hezky den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35431
11.1.22 21:52
@Vaclav7 píše:
Dobrý večer, zajímá mě vaše spotřeba eletriky. Jedna se pouze o bungalov 150m2 podlahová plocha cca. 30 cihla + 20 polys a tepelné čerpadlo. Děkuji za info. Přeji hezky den.

co je to eletrika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32723
11.1.22 21:56
@Burj Chalifa píše:
co je to eletrika?

no přece „ententýky dva špalíky, čert vyletěl z eletriky“ neznáš :P čím víckrát čert vyletí, tím větší spotřeba eletrik :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32723
11.1.22 21:58
@Burj Chalifa píše:
co je to eletrika?

a ještě, nemáme se smát, když někdo neumí psát, musíš být milá a chumláčková, včera mě sjely knihovnice s vš, když jsem se divila, že jedna napsala „vystudovala sem“ - prý to nevadí, že v diskusích se může psát nespisovně - zřejmě knihovnice mají nějaký jiný status :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35431
11.1.22 21:59
@stinga píše:
no přece „ententýky dva špalíky, čert vyletěl z eletriky“ neznáš :P čím víckrát čert vyletí, tím větší spotřeba eletrik :jazyk:

takže spotřeba tramvaje :think: :palec: Kolik může taková tramvaj sežrat v bungalovu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32723
11.1.22 22:01
@Burj Chalifa píše:
takže spotřeba tramvaje :think: :palec: Kolik může taková tramvaj sežrat v bungalovu? :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak denně kopu sena
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7746
11.1.22 22:11
@Vaclav7 píše:
Dobrý večer, zajímá mě vaše spotřeba eletriky. Jedna se pouze o bungalov 150m2 podlahová plocha cca. 30 cihla + 20 polys a tepelné čerpadlo. Děkuji za info. Přeji hezky den.

Běz na FB do skupiny Stavíme svépomocí, tam jsou tyhle dotazy desetkrát za hodinu, včetně bydlenkovského slangu typu polyš apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35431
11.1.22 22:15
@Zumpa píše:
Běz na FB do skupiny Stavíme svépomocí, tam jsou tyhle dotazy desetkrát za hodinu, včetně bydlenkovského slangu typu polyš apod.

Nebo se zeptat v Dopravním podniku hl. m. Prahy. Nechtěla bych mít na svědomí tramvaj, co mi doma pošla hlady. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6810
11.1.22 22:16
@Burj Chalifa píše:
takže spotřeba tramvaje :think: :palec: Kolik může taková tramvaj sežrat v bungalovu? :nevim:

Chybka- má to být spotřeba bungalovů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38960
11.1.22 22:18
@Zumpa píše:
Běz na FB do skupiny Stavíme svépomocí, tam jsou tyhle dotazy desetkrát za hodinu, včetně bydlenkovského slangu typu polyš apod.

Ten polyš to je jako policajt? Nic jineho me nenapada. I kdyz v souvislosti s bydlenim je to divné. Zase vlastně Gross mel kvuli bydlení taky za dvermi poliše,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35431
11.1.22 22:19
@Ivan PPZ píše:
Chybka- má to být spotřeba bungalovů.

@Ivan PPZ

jé, to je dobře, že jsi tady! Jak Tě vidím, hned mám dotaz. OT :oops: Myslíš, že letos půjdou úrokové sazby u vkladů ještě nahoru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7746
11.1.22 22:20
@vokishka píše:
Ten polyš to je jako policajt? Nic jineho me nenapada. I kdyz v souvislosti s bydlenim je to divné. Zase vlastně Gross mel kvuli bydlení taky za dvermi poliše,

Teď se mi vybavil fór ze základní školy:

Víš, co je policajt?

Polymerizovaný monocajt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35431
11.1.22 22:20
@vokishka píše:

a strejdu s igelitkou. Ten by zvýšení ceny energií asi neřešil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
11.1.22 22:48
@vokishka píše:

Já bych řeka, že možná i polyš= polystyren… 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12823
12.1.22 00:31
@Vaclav7 píše:

15MWh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat