Roční syn a jak dál - atopický ekzém?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 06:57
Rocni syn a jak dal- atop. ekzem?

Prosim o radu, jelokoz predpokladam, ze mate zkusenosti. Nasevtreti dite, nikdo alergik, zadne ani nejm. zdravotni potize.
Syn to vybral za nas. Vada srdce, jesna ledvina a ted, zda se, atop. ekzem.
Ted budeme 2 mes. cekat na vysl. steru.
Neco ale musim udelat sama, protoze jeho kozni projevy su kazdy den horsi..
Vysadim mu jogurty a celkove Bkm.
Mam taky, kdyz kojim?
Nebo co doporucite? Nemuzu 2 mes. cekat az se mu to rozleze po celem tele a bude se skrabat.. :?

Dr
rekla, ze kvasinky, dala Clotrimazol. Ten jsme ale prestali pouzivat, davame krempastu Imazol, ten lip drzi na te kuzi.
koupeme ho kazdy den, ted to urcite ometime na kazdy druhy, mozna treti.
Co jeste vas napada? Dekuji moc… n :pankac:

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 25.11.18 07:05

Je potreba kvuli tomu zakladat dve diskuze? Doporuceni jsrm ti uz napsala do te prvni.
Jinak na fb je skupina protikvasinkova dieta, a taky svet non-toxic. Tam najdes spousta rad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 07:15

@Verun83 dekuji. mrknu na to.
zalozila jsem diskuzi tady, protoze jsem si rikala, ze bude tady vic maminek, ktere resily neco podobneho

katyna1984
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 25.11.18 07:21

Ano, na fcb skupina svět non-toxic. Poradi skvěle. Vynechat nejen bkm i u sebe, ale hlavně omezit u obou cukry na minimum.

terkym
Povídálka 19 příspěvků 25.11.18 07:54

Je to par mesicu co jsem to resila, z jidla vynechat cerstve ovoce(pouze prevarene), rajcata, tunaka, vyrobky s BKM, vyrobky se sojou, samotne vajicko a snazit se trochu omezit lepek( nezahustovat polevky a omacky moukou…). Omezit styk se zviraty, v mistnosti kde spi bez zvirat. Pradlo prat v neparfemovanem prasku a pak vse dat jeste na jeden cyklus s panakem octa(odstrani prebytecny prasek). Zadne umele latky na telo. A moje mala se osypala taky z reakce na roztoce, takze ja jeste vyhazela plysaky a vse poradne vydrbala a vyvetrala. V mistnosti nepretapet a dobre vetrat, kdyz je hodne teplo, tak ekzem svedi. A pred polednim a vecernim spanim jsem ji davala fenistil aby ji to tolik nesvedilo a nedrbala se. A samozrejme pouzivat mydlo a krem pro atopiky. Tri tydny jsem dodrzela tento prisny rezim a byl pryc. Od te doby pomalu zarazuji potraviny a koukam na reakci. Jinak vse bylo samozrejme spojeno s koznimi a krevnimi testy u alergologa.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 25.11.18 08:04

Mala ma lehkou formu, ale hodne se to spravilo, kdyz jsem prestala pouzivat vlhcene ubrousky a jen ju rychle ocvachla cistou vodou…

weyky
Neúnavná pisatelka 19249 příspěvků 64 inzerátů 25.11.18 08:10

Zkus ho vykoupat občas v ovesných vločkách,v tom vyvařeném slizu z nich.Kůži hodně uklidní.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 25.11.18 08:41

Tak clotrimazol je podle me neco jinyho nez Imazol. Timhle mu to jeste vic vysusujes. Pokud to nema do krve tak bys mela spis promastovat. My pouzivame Aderma exomega. Jinak nepouzivat avivaz a vyhybat se alergenum. Jen kratce sprchovat. Osobne si myslim, ze tohle atopak neni.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 25.11.18 10:23

http://www.laroche-posay.cz/…-p11924.aspx

Nám pomohl Lipikar Baumme AP+ (La roche posay).

Hrozina
Kecalka 335 příspěvků 25.11.18 10:51

My jsme měli Excipial lipolotio. Můžu Ti dát naději- kolem roku jsme to taky řešili, ekzém potom vymizel. Projevilo se ale astma. Prý se to tak u dětí, u kterých se jednou ekzém projeví je. :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >