Roční zúčtování na mateřské a při nemocenské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slunitko
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 18:42
Rocni zuctovani na materske a pri nemocenske

Ahoj holky, poradite mi prosim? V roce 2016 jsem odpracovala 1 den a pak jsem byla od 5.1. az do nastupu na materskou na nemocenske. Pote od cervna do prosince na materske dovolene. Mam delat rocni zuctovani a podepisovat ten ruzove prohlaseni? :nevim:

Reakce:

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 18:45

A byla čerpána dovolená mezi mateřskou a rodičovskou?

Slunitko
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 18:56

Nee tu cerpam az ted v lednu. Z materske na rodicovskou prechazim ted v lednu 2017.

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 05:46

V tom případě není zaplacená žádná daň a tudíž není co vracet, rzd tedy není třeba.

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 05:55

Ale „růžové“ bych podepsala na tento rok 2017, protože bude čerpání té dovolené, tak ať je sleva na dani.

Slunitko
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 09:16

Dekuji. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >