Rodičák a školka, omezení počtu hodin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AninkaCV
Kecalka 129 příspěvků 25.10.18 09:27
Rodičák a školka, omezení počtu hodin

Ahoj, můj chlapeček, 20. ledna mu budou dva roky, navštěvuje mini školku v současné době maximálně na 46 hodin měsíčně, jak je dáno, abych nepřišla o RP.
Jde mi o to, jak je to v lednu. Začnu chodit na částečný úvazek do práce a potřebovala bych, aby tam začal dva dny i spinkat. Počítá se tě těch 46 hodin pouze do data narozenin a potom může chodit bez omezení, nebo se to vztahuje na celý měsíc?
Předem děkuji za odpověď. A.

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 25.10.18 09:29

od dvou let..takže dva roky a jeden den, může chodit na celý den

AninkaCV
Kecalka 129 příspěvků 25.10.18 09:37

Děkuji, myslela jsem si to :)

Kelsey
Hvězda diskuse 44760 příspěvků 25.10.18 11:14

Od dvou roku nejmladsiho jsem pracovala ve skolce. Mela jsem vyplatu a dobrala rodicak.
Maly byl ve skolce (od 7:30-15h.).
Nikdo neresil muj rodicak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >