Rodicak , bere to jako váš příjem ?

Anonymní
11.12.20 18:42

Rodicak , bere to jako váš příjem ?

Ahoj, chtěla bych se zeptat když si řeknete rodičak, berete to jako váš příjem nebo společný s přítelem? Jde o to že jsou Vánoce, tak jelikož je to můj jediný příjem a chci koupit něco k Vánocům dceři, rodině a přítelovi, tak jedině z rodičaku. Koupila jsem teda dceři par hraček a přítel mi řekl že to je od nás, tak jsem mu řekla že to jako ne, že on si mužů jit vydělat peníze, ale já narozdíl od něho ne ( i když jsem chtěla jit na nějaké brigády měl problém, mimochodem on nepracuje ) a řekla jsem mu že to beru jako moje peníze a jsou to teda dárky ode mě na to mi potom řekl že malá teda dostává dárky od státu a ne ode mě

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19416
11.12.20 18:44

Jak male deti… U nas je to prijem deti, plati se z nej vyhradne veci pro deti, at ted ci v budoucnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13386
11.12.20 18:45
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat když si řeknete rodičak, berete to jako váš příjem nebo společný s přítelem? Jde o to že jsou Vánoce, tak jelikož je to můj jediný příjem a chci koupit něco k Vánocům dceři, rodině a přítelovi, tak jedině z rodičaku. Koupila jsem teda dceři par hraček a přítel mi řekl že to je od nás, tak jsem mu řekla že to jako ne, že on si mužů jit vydělat peníze, ale já narozdíl od něho ne ( i když jsem chtěla jit na nějaké brigády měl problém, mimochodem on nepracuje ) a řekla jsem mu že to beru jako moje peníze a jsou to teda dárky ode mě na to mi potom řekl že malá teda dostává dárky od státu a ne ode mě

Pokud tvorite rodinu, tak jako rodice snad kupujete darky spolecne, ne? :nevim:
Ale vy evidentne rodinu netvorite :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428
11.12.20 18:49
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat když si řeknete rodičak, berete to jako váš příjem nebo společný s přítelem? Jde o to že jsou Vánoce, tak jelikož je to můj jediný příjem a chci koupit něco k Vánocům dceři, rodině a přítelovi, tak jedině z rodičaku. Koupila jsem teda dceři par hraček a přítel mi řekl že to je od nás, tak jsem mu řekla že to jako ne, že on si mužů jit vydělat peníze, ale já narozdíl od něho ne ( i když jsem chtěla jit na nějaké brigády měl problém, mimochodem on nepracuje ) a řekla jsem mu že to beru jako moje peníze a jsou to teda dárky ode mě na to mi potom řekl že malá teda dostává dárky od státu a ne ode mě

To jako fakt řešíš takovou kravinu? Ty jo snad jste rodina ne? Chováš se jak hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19067
11.12.20 18:52
@arinecka píše:
To jako fakt řešíš takovou kravinu? Ty jo snad jste rodina ne? Chováš se jak hysterka.

Kdyby můj chlap nepracoval a na dárky nedal ani korunu, tak budu hysterická taky a možná ho i afektovaně vyrazím z domu… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19643

Platím dárky ze svých peněz, ale je to jen tím, že jsem doma a mám čas vybírat a objednávat. Nikdy by mě nenapadlo říct, že to jsou dárky jen ode mě. Manžel zase platí jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6885

My fungujeme jako rodina, takže veškeré příjmy jsou naše. Jestli jste vy dva jen spolubydlící se společným dítětem, tak máš asi pravdu, no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
11.12.20 18:53

A z čeho žijete? Z tvého rodičáku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3209
11.12.20 18:54

At už jsem byla na rodicak nebo jsem vydělala peníze, tak jsem kupovala dárky a brala je jako od nás. Takováhle blbost se ohrazovat me ani nenapadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428
11.12.20 18:56
@Janli píše:
Kdyby můj chlap nepracoval a na dárky nedal ani korunu, tak budu hysterická taky a možná ho i afektovaně vyrazím z domu… 8)

A z čeho tedy žijou, když ona má rodičák jako svůj příjem, utratí ho za dárky a on nepracuje? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.12.20 18:57
@Anonymní píše:

Ahoj, on nějaké peníze má našetřené? :lol:
Nebo se spoléhá jen na tvůj rodičák? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19643
11.12.20 18:59
@Klaudiaja píše:
Ahoj, on nějaké peníze má našetřené? :lol:
Nebo se spoléhá jen na tvůj rodičák? 8o

Tak řekla bych, že jejich hlavní problém nejsou dárky. Je to jen zástupná věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.12.20 19:02
@P4ja píše:
Tak řekla bych, že jejich hlavní problém nejsou dárky. Je to jen zástupná věc.

Právě že tomu moc nerozumím, tak jsem chtěla aby mi byla situace přiblížena :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.12.20 19:05
@arinecka píše:

Pokud je rodičák jejich jediný příjem, tak bych to kravinu nenazvala :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
11.12.20 19:06

U nás nosí Ježíšek, a je úplně jedno, kdo si na něj zrovna hraje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat