Rodičák - chybná částka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 11:33
Rodičák - chybná částka?

Zdravím ostatní maminky, ráda bych se optala na výplatu „rodičáku“, dnes mi přišlo 15 200 (7600 X 2), kluk se narodil na konci července a tak by ta částka měla být červenec, srpen, září. Tak mi to řekla úřednice a nyní mi přišlo tohle :-( A ano, na úřad jsem volala, ale jelikož není úřední den, tak mi to nikdo nebere :-( Je možné, že za září přijde další měsíc s říjnem a nebo na červenec nemám nárok? Jsem z toho docela rozmrzelá, protože jsem s těmi penězmi počítala a 7600, at to není závratná částka je pro mě nyní docela dost.

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63578 příspěvků 3 inzeráty 21.09.18 11:34

Tak jelikož máme 21.9., tak ti nemůže přijít rodičák za září, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 11:36
Tak

Tak já tápu, pro někoho jsem blbá, ale nikdy jsem žádnou dávku nepobírala. Tak jsem si neuvědomila, jak se co vyplácí. Na ÚP mi jedna řekne to a jiná úřednice zase něco jiného. :-(

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 21.09.18 11:37

Červenec a srpen, tak to sedí.. Za září ti přijde v říjnu.. Jak výplata :)

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 21.09.18 11:37

.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 06:58

lafelay
Stálice 78 příspěvků 21.09.18 12:05

Rodicak se vyplaci za mesic zpetne, urcite s tema penezma ted nepocitej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >