Reklama

Rodičák - chybná částka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 11:33
Rodičák - chybná částka?

Zdravím ostatní maminky, ráda bych se optala na výplatu „rodičáku“, dnes mi přišlo 15 200 (7600 X 2), kluk se narodil na konci července a tak by ta částka měla být červenec, srpen, září. Tak mi to řekla úřednice a nyní mi přišlo tohle :-( A ano, na úřad jsem volala, ale jelikož není úřední den, tak mi to nikdo nebere :-( Je možné, že za září přijde další měsíc s říjnem a nebo na červenec nemám nárok? Jsem z toho docela rozmrzelá, protože jsem s těmi penězmi počítala a 7600, at to není závratná částka je pro mě nyní docela dost.

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62922 příspěvků 3 inzeráty 21.09.18 11:34

Tak jelikož máme 21.9., tak ti nemůže přijít rodičák za září, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 11:36
Tak

Tak já tápu, pro někoho jsem blbá, ale nikdy jsem žádnou dávku nepobírala. Tak jsem si neuvědomila, jak se co vyplácí. Na ÚP mi jedna řekne to a jiná úřednice zase něco jiného. :-(

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 21.09.18 11:37

Červenec a srpen, tak to sedí.. Za září ti přijde v říjnu.. Jak výplata :)

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 21.09.18 11:37

.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 06:58

lafelay
Stálice 60 příspěvků 21.09.18 12:05

Rodicak se vyplaci za mesic zpetne, urcite s tema penezma ted nepocitej.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >