Reklama

Rodičák a DPČ a DPP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 12:03
Rodicak + DPC a DPP

Dobry den,
Potrebovala bych poradit, bohuzel se v tom moc nevyznam.
Jsem na rodicaku, syn ma 27 mesicu. Delam na DPC kde si vydelam cca 7000kc. Ted bych chtela jeste nastoupit na DPP na mesic ale u jineho zamestnavatele kde bych si vydelala neco malo pres 5000kc. Muzete mi prosim poradit jak je to s dani? Vim, ze do 10000kc je to v pohode ale uz nevim kde mam hlasit kdyz si vydelam nad tech 10000kc. Dekuji a pekny den :)

Reklama

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13312 příspěvků 03.03.17 12:28
@Anonymní píše:
Dobry den,
Jsem na rodicaku, syn ma 27 mesicu. Delam na DPC kde si vydelam cca 7000kc. Ted bych chtela jeste nastoupit na DPP na mesic ale u jineho zamestnavatele kde bych si vydelala neco malo pres 5000kc. Muzete mi prosim poradit jak je to s dani? Vim, ze do 10000kc je to v pohode ale uz nevim kde mam hlasit kdyz si vydelam nad tech 10000kc. Dekuji a pekny den :)

Proč to nenapíšete do kategorie „Daňové přiznání“, když se ptáte na daně? Takhle to jen skryjete před těmi, kdo vám mohou poradit.

@Hanula1212

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 12:46
@Anonymní píše:
Dobry den,
Jsem na rodicaku, syn ma 27 mesicu. Delam na DPC kde si vydelam cca 7000kc. Ted bych chtela jeste nastoupit na DPP na mesic ale u jineho zamestnavatele kde bych si vydelala neco malo pres 5000kc. Muzete mi prosim poradit jak je to s dani? Vim, ze do 10000kc je to v pohode ale uz nevim kde mam hlasit kdyz si vydelam nad tech 10000kc. Dekuji a pekny den :)

ruzove prohlaseni poplatnika muzete mit podepsane pouze jednou. druhou brigadu vam budou danit.

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 03.03.17 12:50

Podle me se to vztahuje na tu jednu smlouvu to omezeni. To znamena ze muzes mit nekolik smluv na nekolik pomeru. Pokud je vydelek jednotluve de deseti tisic je to v poradku a nic se nedani. ( prestoze napr. Na tri smlouvy vydelas za ten mesic tricet tisic). Navic tedy vydelek z dohody o pracovni cinnosti se dani vzdycky ne? Omezeni je u dohody o provedeni prace do tech 10 tis…

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 03.03.17 13:13

U druhého zaměstnavatele nemůžeš do uplatnit slevu na dani, nikde nic nehlásíš, až potom v daních za celý rok, pokud budeš chtít vrátit sraženou daň z toho druhého zaměstnání..

Hanula1212
Kelišová 5041 příspěvků 03.03.17 14:07

@terezahlavackova motáš daně a pojistné dohromady.
Pro tazatelku: podepsané prohlášení můžeš mít současně pouze u jednoho zaměstnavatele. Takže se musíš rozmyslet, zda jej podepíšeš tam nebo tam, příjem z druhého prac. poměru se bude danit. Po skončení roku si podáš přiznání a daň vyúčtuješ.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama