Rodičák Hradec Králové!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markouš
Kecalka 355 příspěvků 07.10.14 14:22
Rodičák Hradec králové!

Ahoj, chci se zeptat, jestli už někomu dorazil RP, z HK. Nebo jak to tu chodí.

Reakce:
Zzzzzz
Kecalka 166 příspěvků 07.10.14 14:41

Dorazil dneska.. A v HK, kdyz neni vikend, tak chodi 7. :)

Markouš
Kecalka 355 příspěvků 07.10.14 14:47

@Zzzzzz fakt? Tak to by me teda zajimalo, kdy si vzpomenou na me.

Azeretereza
Závislačka 2644 příspěvků 07.10.14 15:10

Vzdyt je dneska 7. Tak snad brzo :-)

Xiraxinek
Generální žvanilka 23069 příspěvků 07.10.14 16:10

Ano, dneska byl na účtech. No jde o to, odkdy jsi ho nastoupila a zda Tě stihli dát už tento měsíc do výplaty… Mě první rodičák vycházel tak, že mi došel ve druhém termínu a od dalšího měsíce již v prvním…

Zzzzzz
Kecalka 166 příspěvků 07.10.14 16:49

Jestli jde o ten prvni, tak jsem to mela taky tak, v druhym vyplatnim terminu kolem 20. a pak uz normalne.. :)

Markouš
Kecalka 355 příspěvků 07.10.14 16:55

Já jsem si právě podávala koncem minulého měsíce, takže mě část za minulý měsíc a celý tento má přijít teď.. Ale jde o to, že spadám pod okresní pobočku, která má výplatní termín dnes, tak jsem myslela, že dnes odešlou. Ale chyba lávky, prý to putuje přes Hradec. Nemá to tak také některá?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >