Rodičák po 3 měsících změna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mikinka90
Povídálka 40 příspěvků 13.02.19 15:53
Rodicak po 3 mesicih změna

Ahoj holky dnes jsem byla na socialce zažádat o rodičák, chtěla jsem to do 3 let dítěte s tím ze mi bude chodit něco málo přes 7 tisíc ale paní mi to dala na 9 tisíc a že po 3 měsících bych si to měla jít snížit na těch 7 tisíc a když jsem se zeptala proč tak to tak řekla, že to je kvůli nějaký peněžitce takže jsem z toho stejně houby pochopila. A ještě dodám že mateřská mi zkoncila 12.2

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2019: Aktuální informace

Reakce:
Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 13.02.19 16:22

To je divny..ja byla pred tydnem a normalne jsem si rekla jak chci ja a nikdo nic nerikal :nevim:

1mila2
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 13.02.19 16:43

@Mikinka90 ona to ale nemuze menit jak se ji zachce. Cos vyplnila, tos vyplnila a tak to bude. Nemuze ti to prepisovat jak se ji zlibi :roll:

Mikinka90
Povídálka 40 příspěvků 13.02.19 20:24

@1mila2 jak co jsem vyplnila ? Ona mi tam napsala proste 9 tisíc a po 3 mesicih si mužů zažádat o změnu ale nechápu z jakého důvodu mi to dala teď na 9 ona říkala ze to musí udělat jak ji to pustí v PC

1mila2
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 13.02.19 20:42

@Mikinka90 tys ji mela ale podat vyplnenou a podepsanou zadost :zed: ona to jen zkontroluje a hotovo :roll:

Lendeš
Kelišová 5917 příspěvků 13.02.19 20:45

Ty máš vyplňovat formulář, ty ho podepisuješ. Neměla sis nechat vnutit jinou částku bez toho, aby ti to bylo pořádně vysvětleno. Vůbec nechápu co mohla daná úřednice řešit, nikdo jsme u toho nebyli, tak se toho asi těžko dopátráme, protože normálně jsi mohla pobírat 7 tis. po celou dobu a je nesmysl, že by to nešlo a musela by ti tam napsat 9 tis. Ale nikdo jsme tam nebyli, takže těžko soudit, co tam vlastně probíhalo.

Mikinka90
Povídálka 40 příspěvků 13.02.19 20:46

@1mila2 já ji samozřejmě dala vyplněnou a podepsanou zadost jen jsem tam neměla tu částku protože jsem nevěděla kolik to do těch tři let dítěte přesně děla tak jsem chtěla aby mi tam s tím poradila to snad nemohu?

Mikinka90
Povídálka 40 příspěvků 13.02.19 20:48

@Lendeš probíhalo to tak, že se mě zeptala na jak dlouho to chci tak jsem jí řekla do tři let dítěte a ona mi to vysvětlila takhle tak já nevím

Lendeš
Kelišová 5917 příspěvků 13.02.19 20:52

No to nevím co se jí honilo hlavou. Stačilo vydělit 220 tis. počtem měsíců, které chceš rodičák pobírat a tu částku tam napsat. Není na tom co řešit, takže fakt nevím, co tam ta úřednice kombinovala. Teď tam prostě budeš muset ještě jednou a částku změnit (nejdřív po těch 3 měsících).

1mila2
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 13.02.19 20:53

@Mikinka90 to samozrejme muzes. Ona ti to tedy spocitala a rekla co a jak. Pak nechapu, co chces slyset od nas :nevim:

Mikinka90
Povídálka 40 příspěvků 13.02.19 21:00

@Lendeš no a mě řekla ze ji to nepustí přes PC tak ze to musí udělat takto. Ona tam byla asi nová.. @1mila2 a já se jen ptám představte si ze jsem tam byla dvě hodiny, byli tam samý divný lidi a do toho mi tam brecel malej… jen jsem chtěla vědět jestli s tím nemá někdo zkušenost a ne ze jste od začátku neprijemna a ptáte se co chci od vás… od vás nic

1mila2
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 14.02.19 04:04

@Mikinka90 melas ji podat papir VYPLNENY a pak se ti tohle nemuze stat. Tys ji nechala tam vyplnit co ona chce :nevim:
Tohle je pak tezky, my u toho nebyli a sama pises, ze to vyplnila ona. Do PC muze dat i 50kc, takze ji to pustit preci musi. Ted tam musis znovu a zase budes cekat :nevim:
Chodej tam furt divny lidi, ja tam byla za 7mesicu 3× a pokazdy divny a divnejsi. Vetsina nema ani ty papiry vyplnene (jakoze vubec) a jeste jim to musi pani 10× vysvetlit. Ja byla pokazde za 2minuty pryc, ale musela jsem cekat dlouhy fronty.
Priste to vypln cele a jen ji to podej a kdyby neco, tak se zeptej co ma za problem :roll:

1mila2
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 14.02.19 04:06
@Lendeš píše:
No to nevím co se jí honilo hlavou. Stačilo vydělit 220 tis. počtem měsíců, které chceš rodičák pobírat a tu částku tam napsat. Není na tom co řešit, takže fakt nevím, co tam ta úřednice kombinovala. Teď tam prostě budeš muset ještě jednou a částku změnit (nejdřív po těch 3 měsících).

Me jeste napada, ze ji to udelala schvalne.
„Neumis pocitat? Tak si prijd znovu az to spocitas. Mas na to 3mesice :lol: Ja tady od toho nejsem.“

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >