Rodičák, brigáda a příspěvek na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 18:19
Rodicak,brigada a příspěvek na bydlení

Ahoj potřebuji poradit…jsem na rodicaku a chtela bych jit na brigadu kde bych mela cca 3 ci 4tis cisteho, pobiram ale prispevek na bydleni a na dite…dohromady 9tis a 3tis alimenty…kvuli najmu 11tis mi nezbývá nic a mam 2 děti a hlidani zadne takze do prace jeste nemuzu jit…chci se zeptat kdyz pujdu na brigadu vezmou mi prispevek na bydleni? Nevim jak z teto situace ven…do prace nejdriv muzu v zari ci rijnu kvuli skolce…musela bych tu brigadu hlasit? Ptam se slusne, kdybych mela hlidani jdu hned to je jasne ale nemám…a jit do najmu s menším obnosem nemuzu ptz nemam na kauce zase :roll: jde mi o to zda si muzu privydelat aniz by se to dotklo prispevku na bydlení…nechci odirat stat ale do zari nevim jak to delat…s 2 partnerem se rozchazim a kdyz to vse sectu s poplatky atd. zbydou mi 2tis a to nedam na cely mesic

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 01.03.19 18:22

Ne, příspěvek ti nevezemou určitě celý, ale bude se ti krátit, protože budeš muset dokládat výdělek z té brigády jako další příjem. Leda ho mít na černo, ale to je zas podvod a mohl by tě někdo nahlásit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 18:26

@Kriss Tina na cerno nechci a rodicak mam do 2020…jde mi o to aby mi nesnizili ci nevzali prispevek na bydleni…to bych pak skoncila na ulivi asi

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 01.03.19 18:29
@Anonymní píše:
@Kriss Tina na cerno nechci a rodicak mam do 2020…jde mi o to aby mi nesnizili ci nevzali prispevek na bydleni…to bych pak skoncila na ulivi asi

No ten ti sníží, logicky když se ti zvýší příjmy, tak se ti sníží ten příspěvek…

Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 01.03.19 18:31
@Anonymní píše:
@Kriss Tina na cerno nechci a rodicak mam do 2020…jde mi o to aby mi nesnizili ci nevzali prispevek na bydleni…to bych pak skoncila na ulivi asi

Tak pokud si něco vyděláš navíc než máš teď, tak je jasné, že se ti příspěvek minimálně pokrátí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 18:54

@Monchichik kdyz ja cetla ze pri rodicaku si muzu privydelat kolil chci aniz bych to nekde hlasila :nevim: ale nevim co je na tom pravdy

TopSecret
Závislačka 3683 příspěvků 01.03.19 18:59
@Anonymní píše:
@Monchichik kdyz ja cetla ze pri rodicaku si muzu privydelat kolil chci aniz bych to nekde hlasila :nevim: ale nevim co je na tom pravdy

Jezis. To je pravda. Pri rodicaku si muzes privydelat treba 100 tisic.
Ale rodicak a prispevek na bydleni je snad neco jinyho, ne?
Pri prispevku dokladas vsechny prijmy, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 19:01

@TopSecret to jsem nevedela proto se ptam nechci jim delat neco za zady…lepsi se zeptat nez nevědět…dekuju

Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 01.03.19 19:04
@Anonymní píše:
@Monchichik kdyz ja cetla ze pri rodicaku si muzu privydelat kolil chci aniz bych to nekde hlasila :nevim: ale nevim co je na tom pravdy

u příspěvku na bydlení musíš přiznat veškerý tvůj příjem a od toho se odvíjí potom výpočet částky toho příspěvku, …to nemá s rodičákem co dělat, ten dostaneš ve stejné výši i když si přivyděláváš

Enmamma
Závislačka 3671 příspěvků 01.03.19 19:05
@Anonymní píše:

To je pravda, ale ty bereš ještě příspěvek na bydlení a ten bereš, protože nemáš peníze, ne na přilepšenou k výdělku.

TopSecret
Závislačka 3683 příspěvků 01.03.19 19:06
@Anonymní píše:
@TopSecret to jsem nevedela proto se ptam nechci jim delat neco za zady…lepsi se zeptat nez nevědět…dekuju

Jak si to nemohla vedet? Ty si nevyplnovala zadost o prispevek? A nevypisovala si tam rodicak, alimenty?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 19:07

@Monchichik moc dekuji ted uz chapu a dekuji za trpelivost :kytka: ted nevim zda si prilepsim nebo prihorsim :think: no uvidim …dekuji

Enmamma
Závislačka 3671 příspěvků 01.03.19 19:08

Nemáš to jednoduché, také bych se bála, abych v takové situaci neskončila na ulici. Ale zkus využít všechny dávky a pokud bys byla třeba z Prahy, tak i různé charity, potravinové banky atd.

Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 01.03.19 19:09
@Anonymní píše:
@Monchichik moc dekuji ted uz chapu a dekuji za trpelivost :kytka: ted nevim zda si prilepsim nebo prihorsim :think: no uvidim …dekuji

no pokud si na té brigádě nevyděláš nějak výrazně víc peněz, tak si podle mě spíš pohoršíš…píšeš, že pobíráš příspěvek na bydlení a na díte 9 tisíc, to je co za částky? kolik ti dělá mateřská?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 19:27

@Enmamma nejsem…musim nejak zabojovat… @Monchichik 9tis je rodicak plus prispevek na deti a bydleni a 3tis alimenty…najem je 11…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama