Rodiče mají problém s tím, kolik máme zvířat, kvůli miminku

Anonymní
15.7.20 20:48

Rodiče mají problém s tím kolik máme zvířat, kvůli miminku

Dobrý večer. Moji rodiče oba nemají žádný vztah ke zvířatům. Nikdy by jim tedy neublížili, ale prostě nevidí žádný důvod je v životě mít. Já jsem ale úplný opak. Zvířata miluju odmalička a celé dětství a dospívání jsem o ně doma rodiče prosila. Nikdy mi to nedovolili. Byla jsem z toho tak nešťastná, že jsem se odstěhovala hned po střední, abych si konečně nějaké mohla pořídit. Později jsem do vztahu s teď už manželem přivedla dva psy a čtyři kočky, on zase tři psy, dvě kočky a papouška :) Během let k nám do rodiny ještě dvě kočky a králík přibyli a někdo nás bohužel opustil. Prostě je nás doma opravdu hodně, ale my to tak máme rádi, o všechny je postaráno a myslím si, že nepořádek doma rozhodně nemáme. Přítel je také z rodiny milovníků zvířat, takže ty s námi souzní, ale s mými rodiči to v tomhle případě občas není vůbec jednoduché. Nechápali mě, když jsem žila ještě sama a pořizovala si zvířata a nechápali nikdy ani to, proč máme tolik zvířat s manželem. Občas jsme se kvůli tomu i trochu chytli. Teď to ale nabralo extrémně na obrátkách. Narodila se nám totiž dcerka. Poslouchala jsem to celé těhotenství! Jak prý chci přivést na svět miminko mezi tolik zvířat a že na ně stejně nebudu mít čas. Aspoň prý poznám, že to co cítíme ke zvířatům opravdová láska není a trochu jejich počty zredukujeme. No prostě opravdu příšerný kecy s prominutím. Občas jsme se oba museli sakra držet, abychom našim něco od plic neřekli. Samozřejmě se po narození dcery nic nezměnilo, ani u nich a samozřejmě ani u nás. Pořád máme naše zvířata jako děti, jen k nim jedno další přibylo - naše dcerka. Ale s rodiči přestáváme mít trpělivost, protože pořád mají nějaký problém. Nedejbože, když najdou třeba u dcery v ručičce chlup :roll: Začínáme už kvůli tomu i omezovat kontakt s nimi, ale mě to samozřejmě trápí. Jak to s nimi nějak rozumně vyřešit? Aby si obě strany zachovaly nervy v pořádku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1516
15.7.20 20:51

Kolik toho mate? 10kocek a 4 psy? :mrgreen: uprimne - nechapu a vadilo by mi to taky. Mam jednoho psa a boooohate to staci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3694
15.7.20 20:51

Pokud mate velky barak a nemate to v byte tak proc ne.
Jo to se vysvetluje tezko, ja taky zvirata nemusim a otevira se mi kudla v kapse jakmile nekdo vubec srovna psa nebo kocku s člověkem apod. Mozna maji proste strach, ze to neuhlidate…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.20 20:52
:lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1979
15.7.20 20:52

Tohle téma je tu pravidelně. Zkus si dohledat minulé diskuze, většinou se zvrtnou v hádku zúčastněných :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16910
15.7.20 20:55

No, máte doma dost velkej zvěřinec. Jestli jste tak spokojení, je to jen vaše věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
15.7.20 20:56

Je to vaše věc. Asi budeš muset nastavit hranice tvrdším způsobem, i za cenu toho že se urazí: „Až budu chtít znát váš názor, řeknu vám“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29158

Tak jestli berete zvirata na roven se s svym ditetem, tak je to pro mne hodne zvlastni… ale snad tim nikomu neublizujete. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Kolarkaa píše:
Kolik toho mate? 10kocek a 4 psy? :mrgreen: uprimne - nechapu a vadilo by mi to taky. Mam jednoho psa a boooohate to staci :lol:

4 psy, 6 koček, králíka a žaka. Což určitě není konečný stav :lol: Já chápu, že někdo na to prostě není, ale měl by zase respektovat toho, co je takhle šťastný. Aspoň já si to tedy myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
15200
@MrsNorris píše:
Tohle téma je tu pravidelně. Zkus si dohledat minulé diskuze, většinou se zvrtnou v hádku zúčastněných :P
že jo, mně přijde po 4 letech na emiminu, že se tu opakuje téměř všechno a že už jsem to četla, akorát ten koronáč je letos nový
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1583
15.7.20 20:58

Chápu je. Nechtěla bych ani rybičky, natož tohle. Ale je to vaše věc a vasi by to měli respektovat. Na druhou stranu mít kluci jednou takovou zoo, tak se taky vyjádřim, rozhodně nechci chodit z návštěv chlupatá :poblion:, ale to je asi celý co bych mohla.
Jsi jejich dcera, kdybych to měla jako ty, řekla bych mami, tati, sorry, máme rádi zvířata a vám je do toho houno, tak to prosím respektujte a víc bych o tom nediskutovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 20:59
@Kaileee píše:
Jo to se vysvetluje tezko, ja taky zvirata nemusim a otevira se mi kudla v kapse jakmile nekdo vubec srovna psa nebo kocku s člověkem apod. Mozna maji proste strach, ze to neuhlidate…

Tak žijí s námi uvnitř, ale pouštíme je na zabezpečenou zahradu, odkud nám kočky neutečou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.20 21:03
@Kaileee píše:

Mně se zase otevírá kudla v kapse, když někdo říká „Uklidni se, chováš se jako by to byl člověk, vždyť je to pořád jen pes, kočka, cokoliv.“ A obě máme právo si myslet o tom druhém názoru, že je špatně. Naštěstí si obě strany mohou žít tak, jak si přejí a tak je to správně.

• Nahlásit
  • Citovat
165
15.7.20 21:04

:nevim: My máme doma zvířata jen dvě (králíka a korelu). A i to rodičům stačí na pindy… Navíc furt toužím po kočce. Ale bojím se těch pindů pak… :zed: Neporadím, asi leda kecy ignorovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3694
15.7.20 21:05
@Anonymní píše:
Tak žijí s námi uvnitř, ale pouštíme je na zabezpečenou zahradu, odkud nám kočky neutečou.

A jak velký mate barak? Vzdyt se tem psum ani nemůžeš stihat venovat… a ten bordel co tam musi byt :mrgreen: ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama