Rodiče mi kontrolují stav na účtu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 09:49
Rodiče mi kontrolují stav na účtu...

Ahoj holky, teď jsem se hrozně pohádala s mámou. Přišla na návštěvu a jen tak v průběhu hovoru se mě zeptala, jestli v poslední době neutrácím hodně peněz :nevim:. Ptala jsem se jí, jak na to přišla a ona mi říká, že byl táta ve spořitelně, zařídit nějké věci a že se zeptal ty ženský na přepážce, jak na tom jsem a ona mu řekla, že jsem se minulý měsíc dostala do kontokorentu :zed: ( Jen tak mimochodem, byla to jen kvůlu tomu, že jsem potřebovala zaplatit větší množství peněz a manžel nebyl doma. Ty peníze jsem tam po jeho návratu hned vrátila, ale o to tady nejde ). Vjel do mě hrozný vztek, jak si může vůbec dovalit něco takového zjišťovat? 8o Máma se jen bránila tím, že mi peníze klidně půjčí. Já peníze půjčit nepotřebuju. Tak jsem jí řekla, že žádné peníze půjčit nepotřebuju, že máme dostatek a že i kdybych potřebovala, tak že od nich si rozhodně nepůjčím. Jednou jsem tak udělala, neustále mi to připomínali a ptali se, kdy to vrátím. Řekla jsem jí, že tohle si dovolili hodně, že jsou snad nějaký meze, ona se sebrala a odešla. Starají se taky rodiče k ovaše finace? Naši vůbec mluví do věcí, do kterých si myslím, že jim nic není. A jak si ta ženská na tý přepážce vůbec dovoluje říkat takovýhle věci?? Vždyť to je přeci tajné, né? Smí se to? Bydlíme na malém městě a všichni se tu známe. Jsme strasně ročílená, vůbec nevím na koho víc. :cert: Co byste dělali na mojím místě?
Prosím o anonym, je to citlivá záležitost. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18705 příspěvků 22.11.17 09:51

Změň banku, okamžitě. A podej na bábu stížnost.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61877 příspěvků 3 inzeráty 22.11.17 09:52

No, sice to asi neprokážeš, ale vlítla bych do spořitelny a stěžovala si tam… minimálně to bude mít ten efekt, že i když tobě řeknou, že pochybení nebylo prokázáno, tak interně paní sjedou a ona si podruhé sakra rozmyslí to udělat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 09:53

@pikola Jo, to mám v plánu, ale co ty naši??? Jsem naštvaná právem nebo přeháním, jak mi máma řekla? zakl.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 22.11.17 09:54

Za prve bych podala stížnost na tu pipinu na přepážce. Za druhé bych změnila banku a neřekla rodičům, kterou jsem zvolila. Za treti bych si to vyridila s otcem a to pěkně v klidu ale na rovinu. Je to drzost a nase by to nikdy nenapadlo

Příspěvek upraven 22.11.17 v 09:54

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 09:54

Já jsem z toho prostě v šoku, to mě tam jako každý měsíc chodí kontrolovat jak hospodařím??? :zed:

pikola
Neúnavná pisatelka 18705 příspěvků 22.11.17 09:54
@Anonymní píše:
@pikola Jo, to mám v plánu, ale co ty naši??? Jsem naštvaná právem nebo přeháním, jak mi máma řekla? zakl.

Není to normální, ale ještě víc by mě naštvalo, že bába v bance tohle zvoní někomu cizímu. ČS je fakt hromada tupců a ještě jim solíš hromadu peněz za všechno.
Nejlíp na nějakou online banku.

Příspěvek upraven 22.11.17 v 09:55

zrcadlo
Kelišová 6474 příspěvků 22.11.17 09:55

Podala bych stížnost v bance, je naprosto nepřípustné, aby komukoliv poskytla banka informace o tvém účtu.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19014 příspěvků 22.11.17 09:57

Udělala bych humbuk na bance. Zpětně se asi nedohledá, kdo to vykecal, kdo ten den seděl na přepážce, ale tohle je pomálu na žalobu 8o. Jsi dospělá, svéprávná a nikdo nesmí nikomu podávat o tobě takové informace.
Jsi v právu, co je co rodičům do tvých financí?? :zed: Zuříš oprávněně.

Janli
Závislačka 4975 příspěvků 22.11.17 09:57

Tak s rodiči už sis to vyřídila a teď bych si šla stěžovat do spořitelny. Tohle je porušení zákona a je to naprosto nepřípustné. Pokud víš, která úřednice to byla, promluvila bych si přímo s ní a pohrozila jí, že pokud se to bude opakovat, podáš oficiální stížnost a pokud by se to potvrdilo, čekal by jí okamžitý vyhazov. Fakt nechápu, jak si tohle mohla dovolit.

Svetluska.Lulu
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 10:00

Tohle jde?! :cert: teda, jedine ze by meli rodice legalne k uctu pristup… :think:

Mamka teda byla na mem studentskem uctu jako disponent, pro jistotu, ale od te doby co vydelavam, mam ucet jinde…

Mamka to mozna mysli dobre, ale urcite se zlobis pravem.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19014 příspěvků 22.11.17 10:00

Rozhodně nepřeháníš. Pokud nejsi devatenáctiletý tele s divokou minulostí (tam by se snad starost rodičů dala pochopit, nicméně ani tak na to nemají právo, ani morální ani zákonné), tak bych vyčinila i tátovi. Slušně, ale rázně.

Alušáček
Závislačka 3004 příspěvků 22.11.17 10:01

Že se rodiče starají o finanční situaci svých dětí i když dospělých neni asi výjmečné, neříkám že správné a rozhodně by to měli dělat jiným způsobem než se vyptávat v bance :roll: Co je, ale nepřípustné a neprofesionální, to chování bankovní úřednice, zasloužila by vyhazov :cert:

hehehe
Extra třída :D 11514 příspěvků 22.11.17 10:03

Hm, tak to je síla! Až neuvěřitelné, řekla bych… Jsi naštvaná naprosto oprávněně, pěkně od plic bych si to vyříkala jak s tátou, tak i ve spořitelně. Toto je hrubé porušení předpisů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 10:03

Já jsem se mámi ptala, která to byla, ale nechtěla mi to říct. Myslím si, že vím, o kterou jde, ale nerada bych jí obviňovala neprávem. Rozhodně tam mám v plánu odpoledně zajít, jsem zvědavá jak se k tomu postaví, jestli to nebudou nijak řešit, tak podám stížnost. Tohle se mi fakt vůbec nelíbí. Z našich jsem naštvaná, smutná, nevím, do kolika let by mě chtěli ještě kontrovat. V sobotu máme oslavu, dcera má narozeniny, nevím jetsli budu schopná se s nima vůbec bavit. Zakl.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama