Rodiče mi nechtějí jít na svatbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 22:59
Rodiče mi nechtějí jít na svatbu

Zdravím. Před třemi lety jsme se dali dohromady s mým přítelem. Mně v tu dobu bylo 18 a příteli 41. Rok jsme to tajili než jsem to řekla rodičům. Oba strašně zuřili, bylo to v tu dobu strašný, já z toho byla na prášky a doteď mají s přítelem špatné vztahy. Další hrůza přišla když jsem jim oznámila, že se chci přestěhovat k příteli. Teď mě požádal o ruku :srdce: Problém je v tom, že rodiče řekli, že na tu svatbu nepřijdou. Že nechtějí abych si ho brala. Já ale přítele miluju a jsem s ním šťastná, je úžasnej.
Nemůžou, ale na moji svatbě přece chybět moji rodiče :,( Co mám dělat aby konečně nějak překousli ten náš vztah a na tu svatbu šli? Přece to takhle nemůže být donekonečna, co až budeme mít dítě? To spolu taky nebudou vůbec mluvit a ani nepřijdou na návštěvu? Nebo budu dítěti vysvětlovat, že tatínek s náma k babičce a dědovi nemůže, protože ho nesnáší? :( Byla jste některá v podobné situaci?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10596 příspěvků 22.07.19 23:04

Dělat nemůžeš nic. Předpokládám, že ses jim snažila váš vztah vysvětlit. A řekla jsi jim, že je jejich účast na svatbě pro tebe důležitá. Ale dál nemůžeš nic.

Ty jsi se taky rozhodla proti jejich vůli, protože jsi dospělá a oni udělali to samé.

Martinanela
Povídálka 42 příspěvků 22.07.19 23:05

A co presne jim vadi? Jen vekovy rozdil?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 23:08
@Martinanela píše:
A co presne jim vadi? Jen vekovy rozdil?

Ano, ten věkový rozdíl.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1465 příspěvků 22.07.19 23:09

Tak pravděpodobně v tom bude věk. Asi si nejsou s tvým přítelem moc vzdáleni věkově. No jo taky bych neskakala radosti kdyby si dcera našla chlapa stejně starého jako já… Nicméně jsou dospělí na mají na to právo, můžeš jim jen říct, že tě to bude mrzet když nepřijdou. Já rodiče na svatbě taky neměla a co. Svatba je o vás dvou ne.

Markéta80
Hvězda diskuse 45866 příspěvků 22.07.19 23:09

To jsi mohla čekat. ten věkový rozdíl je moc, ani se jim nedivím :?

Caboverde
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 22.07.19 23:09

Tak si udělejte svatbu pouze se dvěma svědky, budete mít aspoň klid. Po narození vnoučete třeba tvoji rodiče celou situaci přehodnotí, anebo taky ne. Stejně s tím nic nenaděláš.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 12114 příspěvků 22.07.19 23:11

No jako upřímně, pokud pán není z rodu Hiltonů, taky bych nebyla jako máma nadšená. Navíc holku v 21 uvázat do chomoutu, to už by byl trochu cirkus. Myslím, že máš ještě fůru času a možností před sebou, než se v nejlepších letech starat o starého prostatika.

quanavera
Kecalka 474 příspěvků 22.07.19 23:14

Neber si ho rodice jsou dulezitejsi nez nakej 40 letej vobsournik.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 22.07.19 23:15
@Markéta80 píše:
To jsi mohla čekat. ten věkový rozdíl je moc, ani se jim nedivím :?

Ale prosím tě, kolik mezi sebou měli Mihulová s Kachyňou, cca 30 let. Vztah jim fungoval a zvládli i dítě. Mně by to u dcery nevadilo, když by to s ní chlap myslel vážně a byl by to slušný člověk. Akorát bych jí doporučila, aby zvážila všechna možná rizika, který takový věkový rozdíl mezi partnery přináší. V budoucnu třeba péči o senilního staříka.

darekp
Závislačka 2770 příspěvků 22.07.19 23:15

A opravdu bys chtela, aby se rodice ‚premohli‘, na svatbu prisli a celou dobu se tam pretvarovali? To bys mela celej ten den zkazenej, myslim..lepsi, kdyz tam nebudou, kdyz nechteji :nevim: a popravde mi to prijde taky dost brzo, jeste bych aspon dva tri roky pockala, zas tak dlouho spplu nejste, jsi mlada a on teda fakt docela starej :oops:

sediza
Závislačka 2716 příspěvků 22.07.19 23:16

Tak vdávat se ve 21 letech a jeste k tomu s clovekem, ktery by mohl být tvůj táta… asi ani já bych se neuvládla přetvarovat. Asi bych to časem ustála…ale bylo by to těžký.

mishulka26
Stálice 56 příspěvků 22.07.19 23:16

@terien no já se vdávala ve 22 a zatím mi nepřijde, že bych udělala chybu, ale manžel je jen o 4 starší no :) ale souhlasím, že 20 let je moc :) ale nemít rodiče na svatbě by mě mrzelo a taky třeba to, že by mě taťka nevedl k oltáři

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 12114 příspěvků 22.07.19 23:19
@mishulka26 píše:
@terien no já se vdávala ve 22 a zatím mi nepřijde, že bych udělala chybu, ale manžel je jen o 4 starší no :) ale souhlasím, že 20 let je moc :) ale nemít rodiče na svatbě by mě mrzelo a taky třeba to, že by mě taťka nevedl k oltáři

Já znám fůru lidí, kteří se brali kolem 20 a všichni mi tvrdili, že je to nejlepší rozhodnutí v životě :lol: no, dneska už si to naprostá většina z nich nemyslí.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1989 příspěvků 22.07.19 23:22

Udelala bych svatbu jen se svedky- taky to ma sve kouzlo ;)
Jako matka bych taky neskakala radosti do stropu a to jsem s manzelem o 11 let…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama