Rodiče se mnou nemluví kvůli mému příteli

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 14:28
Rodiče semnou nemluví kvůli mému příteli.

Dobrý den, mám 2 roky přítele. Mně je 19 a příteli je 49. Dlouho jsem před nimi přítele tajila, protože jsem věděla, že budou vyvádět. Představila jsem jim ho před 4 měsíci, protože nás už nebavilo pořád se schovávat a bát se aby nás náhodou neviděl někdo kdo by to mohl rodičům říct. No ale dopadlo to strašně, táta se s přítelem popral, křičeli na něj, pohádali jsme se a skončilo to tak, že jsem odešla bydlet k příteli. Snažila jsem se s rodiči usmířit, ale nebyla s nimi rozumná řeč, tak jsem to nechala být a čekala až to vyšumí a jim třeba dojde, že by o mě takhle mohli nadobro přijít. Jenže jsou to 4 měsíce a situace je pořád stejná. Před dvěma týdny jsem zjsitila, že jsem těhotná. Přítel i já jsme šťastný i když jsme teď dítě neplánovali. Oba se těšíme, ale můj vztah s rodiči mě strašně trápí. Chtěla bych jim to říct, chtěla bych aby se těšili, chci prožívat tohle všechno s mamkou a hlavně chci aby naše dítě mělo babičku a dědu co ho budou milovat. Prosím o radu co mám podle vás dělat, jak ten vztah zachránit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 13.10.18 14:30

No to budou skákat radostí do stropu..

lilith1
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 13.10.18 14:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám 2 roky přítele. Mně je 19 a příteli je 49. Dlouho jsem před nimi přítele tajila, protože jsem věděla, že budou vyvádět. Představila jsem jim ho před 4 měsíci, protože nás už nebavilo pořád se schovávat a bát se aby nás náhodou neviděl někdo kdo by to mohl rodičům říct. No ale dopadlo to strašně, táta se s přítelem popral, křičeli na něj, pohádali jsme se a skončilo to tak, že jsem odešla bydlet k příteli. Snažila jsem se s rodiči usmířit, ale nebyla s nimi rozumná řeč, tak jsem to nechala být a čekala až to vyšumí a jim třeba dojde, že by o mě takhle mohli nadobro přijít. Jenže jsou to 4 měsíce a situace je pořád stejná. Před dvěma týdny jsem zjsitila, že jsem těhotná. Přítel i já jsme šťastný i když jsme teď dítě neplánovali. Oba se těšíme, ale můj vztah s rodiči mě strašně trápí. Chtěla bych jim to říct, chtěla bych aby se těšili, chci prožívat tohle všechno s mamkou a hlavně chci aby naše dítě mělo babičku a dědu co ho budou milovat. Prosím o radu co mám podle vás dělat, jak ten vztah zachránit?

Uprimne se jim nedivim, mozna s vyjimkou dedice Cartiera nebo Rockefellera jinak ne.

sediza
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 13.10.18 14:39

Kdyby moje dcera NEPLÁNOVANĚ otěhotněla v 19ti letech se stejně starým chlapcem (nedávno ještě dítětem), tak bych se hodně trápila, že jsem ji vychovala k nezodpovědnosti k vlastnimu životu, ale nabídla bych veškerou pomoc a byla tu pro ni. Kdyby moje 19 letá dcera otěhotněla s padesátiletým finančně velmi zajištěným pánem, byla bych tu pro ni, ale vduchu by mě mučilo, co jsem udělala špatně, že jsem z dcery vychovala zlatokopku. Kdyby ale moje dcera tvrdila, že miluje ničím vyjímečného padesátiletého chlapa, který se možná ani nedožije zletilosti našeho vnoucete, šla bych se rovnou objednat k psychologovi, protože tohle bych sama nezvládla.

Příspěvek upraven 13.10.18 v 14:41

Jar Jar
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 13.10.18 14:40

Po pravdě, tvým rodičům se vůbec nedivím :-) Dala jsi jim jasně najevo, že hodnoty, které oni vyznávají, ty zcela ignoruješ a že jsi se od nich vlastně úmyslně odřízla. To je opravdu zraňující, i když ty máš pocit, že jim do toho nic není. A co s tím máš dělat? Teď už nic. Tohle hned tak nepřekousnou, v lepším případě tě budou tolerovat, ale na nadšenou babičku s dědou radši rovnou zapomeň. Raději se orientuj na rodiče tvého přítele, ti budou nejspíš víc v pohodě.

PetrBk
Kecalka 442 příspěvků 13.10.18 14:40

Nejsem moc v matice dobrej. Ale asi takhle. Až bude děcko maturovat, tak ty budeš v nejlepších letech a otci bude 70…

Upřímně řečeno. Reakci tvých rodičů se ani nedivím. A nechci domýšlet, co se stane až jim povíš, že čekáš s padesátníkem dí­tě.

prekvapenana2
Kecalka 242 příspěvků 13.10.18 14:41

Já teda nejsem proti vztahům kde je větší věkový rozdíl ale tvým rodičům se nedivím, tohle už mi přijde moc. A ještě do toho dítě… Přemýšlela si někdy o vaší budoucnosti? Co bude za 5, 10, 15 let? Jinak co se týče rodičů bych za nima zašla a oznámila těhotenství a že bys byla ráda kdyby se zapojili… No a zbytek je na nich, víc stejně neuděláš

Anik
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 13.10.18 14:44

Rodiče se snaž pochopit, a hlavně si je opravdu moc nepoštvi proti sobě, protože je velká pravděpodobnost, že se k nim budeš brzo vracet. Nechci, aby to znělo zle, ale mám dítě s o 20 let starším chlapíkem, a jak se ti chlapi na stará kolena mění, to je opravdu sešup. My teda spolu nežili, a já už taky byla starší a samostatná se svým bytem, tak jsem to měla jednodušší,,,,,,, ty jsi na něm závislá, a to není dobrý. V 19 si to vůbec neumím představit a nechtěla bych se toho dožít ani u své dcery…i když nikdy nevím samozřejmě, a když jsem dokázala zblbnout já, tak bych to samé musela tolerovat i u ní,,,,ale tuto zkušenost tvoji rodiče zřejmě nemají, tak to nesou těžce. Kdyby věděli, že je to jen „na chvíli“, tak to zkousnou líp :))))))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 14:46

Mám stejně starou dceru jako ty. Kdyby přišla s tím, že je těhotná s přítelem, který je starší než já, radost bych neměla, asi bych uronila i slzu. Mluvila bych s ní, ale nevěřila bych, že může být šťastná na věky. Sama na sobě vidím, jak jsem byla jiná v 19, a jak ve 45. Jiné zájmy, potřeby, názory.....je to i otázka společných přátel, aktivity, vitality…Bylo ti 17, jemu 47, když jste se poznali, to my přijde fakt divný.

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 13.10.18 14:47

Stejně je to troll..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 14:47
@sediza píše:
Kdyby moje dcera NEPLÁNOVANĚ otěhotněla v 19ti letech, tak bych se hodně trápila, že jsem ji vychovala k nezodpovědnosti k vlastnimu životu, ale nabídla bych veškerou pomoc a byla tu pro ni. Kdyby moje 19 letá dcera otěhotněla s padesátiletým finančně velmi zajištěným pánem, byla bych tu pro ni, ale vduchu by mě mučilo, co jsem udělala špatně, že jsem z dcery vychovala zlatokopku. Kdyby ale moje dcera tvrdila, že miluje ničím vyjímečného padesátiletého chlapa, který se možná ani nedožije zletilosti našeho vnoucete, šla bych se rovnou objednat k psychologovi, protože tohle bych sama nezvládla.

Napsala jsem to špatně. Miminko bylo spíš hodně,hodně nečekaný. Prostě jsme se rozhodli,že jestli se to má stát tak se to stane. Ale ani jeden jsme to nečekali, ještě takhle brzo, vzhledem k mým předchozím gynekologickým zdravotním problémům.
A k tomu ostatnímu - zlatokopka nejsem, přítel má normální plat a pro mě teda rozhodně výjimečnej je,jinak bych s ním nebyla.

finduska
Extra třída :D 13745 příspěvků 13.10.18 14:47
@Jar Jar píše:
Po pravdě, tvým rodičům se vůbec nedivím :-) Dala jsi jim jasně najevo, že hodnoty, které oni vyznávají, ty zcela ignoruješ a že jsi se od nich vlastně úmyslně odřízla. To je opravdu zraňující, i když ty máš pocit, že jim do toho nic není. A co s tím máš dělat? Teď už nic. Tohle hned tak nepřekousnou, v lepším případě tě budou tolerovat, ale na nadšenou babičku s dědou radši rovnou zapomeň. Raději se orientuj na rodiče tvého přítele, ti budou nejspíš víc v pohodě.

V případě ze je jeste ma :think: :think: a pokud ano tak myslim ze skakat budou radosti jrn v pripade ze uz jim nekde nebehaji 30leta vnoučata s pravnoucaty :think: a slo by o prvni vnouče 8o

Jinak na lasku s o 30let starsim chlapem moc neverim.

rokris
Kelišová 6068 příspěvků 13.10.18 14:48
@Anonymní píše:

Moc velké terno jsi zrovna neudělala. Tví rodiče to vědí, Ty ne. Takže to dopadlo, jak muselo. Nic s tím neuděláš. Jenom prostě doufej, že to tak nebude navěky. Nadšené, přející, a na vnouče se těšící rodiče, bys v tomto případě hledala moc těžko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 14:49
@Jar Jar píše:

Ale ja se od nich neodrizla, já se s nima snažila mluvit, usmirit se. Ale prostě jsem to časem vzdala. Strašně mě to bolí a trapim se,ale co mám dělat když nechtějí nic slyšet :zed:

pavla.velova
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 13.10.18 14:49
@Anonymní píše:

Upřímně se rodičům nedivím protože ten věkový rozdíl je moc velký však by mohl tvůj přítel ti dělat tátu přemýšlela jsi o tom co bude za X let? Teď možná jsi zamilovaná poblaznena ale ono tě to časem omrzí takový věkový rozdíl. Jsi mladá holka…
Také sem měla románek před X lety se starším o 15let ale že bych sním bydlela apod to ne tam spíše šlo jen o postel on rozvedený měl děti ale věděla jsem že za X let bych to takto nechtěla také jsem na starší může než sem já ale mám přítele teď se kterým plánuji miminko a jsme od sebe 4 roky a to je myslím si normální ale tohle je strašně moc. Zkus popřemýšlet třeba časem. Na to přijdeš sama ale taky může být pozdě. A rodiče mají převážně pravdu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >