Rodičovská a přivýdělek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimoušel
Kecalka 284 příspěvků 171 inzerátů 12.04.18 12:26
rodičovská a přivýdělek

Holky, mám prosbu asi jsem úplně mimo, ale chodím na brigádu cca 9hod. týdně a pobírám rodičák. dnes mi přišly peníze z brigády, počítala jsem, že budu brát víc a když jsem mluvila s vedoucí, tak mi bylo řečeno, že je tam srážka na dani, že nemůžu uplatnovat 2krát slevu na dani, když ji uplatnuji z rodičáku, že se vždy uplatnuje s toho vyššího příjmu. Měla pravdu.

Reakce:

TeSudička
Kecalka 276 příspěvků 12.04.18 12:32

Papir se podepisuje u zamestnavatele!!! Rodicak se nedani, takze si vyzadej ruzovej papir na podepsani ulevy…pak pokud jsi na dpc, tak od 2,5tis se strhava zdravotka a socka

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27383 příspěvků 12.04.18 12:32
@mimoušel píše:
Holky, mám prosbu asi jsem úplně mimo, ale chodím na brigádu cca 9hod. týdně a pobírám rodičák. dnes mi přišly peníze z brigády, počítala jsem, že budu brát víc a když jsem mluvila s vedoucí, tak mi bylo řečeno, že je tam srážka na dani, že nemůžu uplatnovat 2krát slevu na dani, když ji uplatnuji z rodičáku, že se vždy uplatnuje s toho vyššího příjmu. Měla pravdu.

jde o to, kde jsi podepsala to růžové „Prohlášení“… pokud bys ho měla podepsané jen u té brigády, tak ti slevu na dani uplatní tam… jinak si můžeš podat daňové přiznání za celý rok a slevu uplatnit a pokud jsi měla jen ten příjem z brigády, tak to dostaneš vráceno…
Z rodičáku se žádná sleva neuplatňuje, rodičák není zdanitelný příjem…

mimoušel
Kecalka 284 příspěvků 171 inzerátů 12.04.18 12:41

No já chodím na brigádu teprve měsíc od 1.3 2018 a žádný růžový papír jsem nepodepisovala.Je to práce na dohodu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >