Rodičovská a přivýdělek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimoušel
Kecalka 268 příspěvků 212 inzerátů 12.04.18 12:26
rodičovská a přivýdělek

Holky, mám prosbu asi jsem úplně mimo, ale chodím na brigádu cca 9hod. týdně a pobírám rodičák. dnes mi přišly peníze z brigády, počítala jsem, že budu brát víc a když jsem mluvila s vedoucí, tak mi bylo řečeno, že je tam srážka na dani, že nemůžu uplatnovat 2krát slevu na dani, když ji uplatnuji z rodičáku, že se vždy uplatnuje s toho vyššího příjmu. Měla pravdu.

Reklama

Reakce:

TeSudička
Stálice 68 příspěvků 12.04.18 12:32

Papir se podepisuje u zamestnavatele!!! Rodicak se nedani, takze si vyzadej ruzovej papir na podepsani ulevy…pak pokud jsi na dpc, tak od 2,5tis se strhava zdravotka a socka

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 26706 příspěvků 9 inzerátů 12.04.18 12:32
@mimoušel píše:
Holky, mám prosbu asi jsem úplně mimo, ale chodím na brigádu cca 9hod. týdně a pobírám rodičák. dnes mi přišly peníze z brigády, počítala jsem, že budu brát víc a když jsem mluvila s vedoucí, tak mi bylo řečeno, že je tam srážka na dani, že nemůžu uplatnovat 2krát slevu na dani, když ji uplatnuji z rodičáku, že se vždy uplatnuje s toho vyššího příjmu. Měla pravdu.

jde o to, kde jsi podepsala to růžové „Prohlášení“… pokud bys ho měla podepsané jen u té brigády, tak ti slevu na dani uplatní tam… jinak si můžeš podat daňové přiznání za celý rok a slevu uplatnit a pokud jsi měla jen ten příjem z brigády, tak to dostaneš vráceno…
Z rodičáku se žádná sleva neuplatňuje, rodičák není zdanitelný příjem…

mimoušel
Kecalka 268 příspěvků 212 inzerátů 12.04.18 12:41

No já chodím na brigádu teprve měsíc od 1.3 2018 a žádný růžový papír jsem nepodepisovala.Je to práce na dohodu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ježíš byl blázen, říká Curry. 5 faktů o rapujícím knězi ze svatby Harryho s Meghan

Svatba prince Harryho a jeho americké lásky Meghan Markle je za námi.... číst dále >

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama