Rodičovská dovolená a nějaký přivýdělek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 07:47

Rodičovská dovolená a nějaký přivýdělek

Ahojte holky našli jste si během rodičovské dovolené nějakou práci z domova?
Já furt hledám a nic :lol:
Spíš bych chtěla dělat něco manuálně než na internetu.
Nevíte o něčem? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.10.21 08:11

Zrovna v týdnu se chystám na žl na háčkování. Mám zakázky na vánoční ozdoby a zimní čepice. Jinak doučuji aj. A přes léto měním přebytky ze zahrady.

• Citovat
  • Nahlásit
1547
31.10.21 12:57

Práce z domu je hafo. Stačí si vybírat a taky něco pořádně umět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33097
31.10.21 13:12
@FraDeu píše:
Práce z domu je hafo. Stačí si vybírat a taky něco pořádně umět

Můžeš být konkrétní? Já mám dojem, že práce na doma je těžce nedostatková :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
31.10.21 13:32
@FraDeu píše:
Práce z domu je hafo. Stačí si vybírat a taky něco pořádně umět

Prosim napis, taky by se mi prace z domu hodila. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
31.10.21 14:04
@Capricorn61 píše:

Jaký je tvůj obor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
31.10.21 14:06
@Fiducia píše:
Můžeš být konkrétní? Já mám dojem, že práce na doma je těžce nedostatková :nevim:
@Capricorn61 píše:

Výuka jazyků, SEO, HTML, JAVA, C++, zpracovávání došlých poptávek do systémů např pro eshopy, cestovky, pořád se hledají letenkáři na full home office, produkt manažeři, atd.
Na jobs.cz je aktuálně 727 nabídek práce převážně z domova. Ale je zapotřebí něco umět! A né kňučet, že práce z domu je nedostatkové zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
31.10.21 14:09
@FraDeu píše:
Výuka jazyků, SEO, HTML, JAVA, C++, zpracovávání došlých poptávek do systémů např pro eshopy, cestovky, pořád se hledají letenkáři na full home office, produkt manažeři, atd.
Na jobs.cz je aktuálně 727 nabídek práce převážně z domova. Ale je zapotřebí něco umět! A né kňučet, že práce z domu je nedostatkové zboží.

Klid, nikdo nekňučel, normálně si povídáme, ptáme se a odpovídáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33097
31.10.21 15:23

@FraDeu nikdo nekňučí, slušně jsem se zeptala. Kdyby tak práce pro matky na mateřské byly na každém rohu, jak ty to prezentuješ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
31.10.21 15:31

@FraDeu Tak dekuji, kouknu. :palec: Tam jsem fakt nehledala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
1.11.21 16:19

To je docela složitý, internet je plný různých podvodů a manuálních činností na doma moc není. Já bych se být tebou spíš orientovala na práci na počítači (nemyslím nějaké obepisování a lákání lidí), ale zkus hledat třeba správu e-shopů, pokud ti jde psaní, tak nějaké články, popisky produktů apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
3.11.21 08:31

No já nevím, články se snad platí 40,– Kč ta článek nebo tak nějak podobně… manuální činnosti typu kompletace propisek, to je hrozná vražda, vždycky to nakonec dělá celá rodina, propisky po celým bytě a na konci měsíce pětistovka, do toho bych nešla.

Nejlepší je dělat v oboru, prostě pokračovat v tom, co dotyčná dělala před mateřskou, jen na full home office. Což je třeba pro servírku naprosto super rada…

Takže zbývá naučit se něco v IT. Cleverlance pořád nabírá testery, má na to i svou školu, naučí tě to, jen to bude trvat, než z toho něco bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat