Rodičovská dovolená a započtový list

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 08:30
Rodičovská dovolená a zapoctovy list

Ahoj prosím vás jak je to se zapoctovymi listy když jsem byla na RD? Na mateřskou jsem nastoupila v srpnu 2014 a do práce se vrátila září 2017. Mám smlouvu na dobu neurčitou. Zápočtové listy mám doma jen z roku 2015,2017coz už jsem byla na rodičovské ale 2016 nemám :o je možný si o něj zažádat zpetne u zaměstnavatele?

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2019: Aktuální informace

Reakce:
Miasofi
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 09.01.19 08:37
@Anonymní píše:
Ahoj prosím vás jak je to se zapoctovymi listy když jsem byla na RD? Na mateřskou jsem nastoupila v srpnu 2014 a do práce se vrátila září 2017. Mám smlouvu na dobu neurčitou. Zápočtové listy mám doma jen z roku 2015,2017coz už jsem byla na rodičovské ale 2016 nemám :o je možný si o něj zažádat zpetne u zaměstnavatele?

Nepleteš si to s něčím jiným? Zápočtový list se dává při ukončení pracovního poměru :think: Nemyslíš třeba evidenční list důchodového pojištění?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 08:38

@Miasofi je já jsem blbá ano ten myslím

Miasofi
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 09.01.19 08:44
@Anonymní píše:
@Miasofi je já jsem blbá ano ten myslím

Tak ten ti zaměstnavatel dá. Taky jsem potřebovala za tři roky zpátky a jen jsem zavolala účetní a ona mi to poslala :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >