Reklama

Rodičovská dovolená, brigáda a dovolená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimoušel
Kecalka 284 příspěvků 203 inzerátů 16.03.18 22:50
Rodičovská dovolená +brigáda+dovolená

Ahoj holky, mám dotaz, sehnala jsem si od března brigádu, úklid kanceláří na 9hod. týdně. Jsem na rodičáku a smlouvu mám na dohodu do prosince, a ted nevím jestli si můžu vzít v létě třeba týden volna, a jestli, když nebudu spokojená můžu dát výpověd hned nebo jak to je. Díky za odpovědi.

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 9 inzerátů 16.03.18 23:08

@mimoušel To, že seš na rodičáku, s tím nemá nic společného. Dovolenou, pokud nemáš ve smlouvě, tak nemáš, výpověďní doba 15 dnů.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama