Rodičovská dovolená, brigáda a dovolená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimoušel
Kecalka 281 příspěvků 213 inzerátů 16.03.18 22:50
Rodičovská dovolená +brigáda+dovolená

Ahoj holky, mám dotaz, sehnala jsem si od března brigádu, úklid kanceláří na 9hod. týdně. Jsem na rodičáku a smlouvu mám na dohodu do prosince, a ted nevím jestli si můžu vzít v létě třeba týden volna, a jestli, když nebudu spokojená můžu dát výpověd hned nebo jak to je. Díky za odpovědi.

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 23:08

@mimoušel To, že seš na rodičáku, s tím nemá nic společného. Dovolenou, pokud nemáš ve smlouvě, tak nemáš, výpověďní doba 15 dnů.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama