Rodičovská dovolena Brno

587
19.4.16 07:58

Rodičovská dovolena Brno

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s nástupem práce po rodičovské dovolené od nějaké paní mzdové účetní. Nejraději bych se s ní sešla na kávu v Brně. Prosím o kontaktování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
27.4.16 16:24

rodicak a brigady

Ahoj potrebova bych poradit jsem na rodicovske dovolene mohla bych nastoupit na brigady ale bojim se ze mi strhnou prispevek na bydleni nevite jak to chodi dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
27.4.16 16:32

@zanitek Taky bych potřebovala poradit, práve nekoho hledám, ale vím, že existuje nejaké minimun, které lze si vydělat, pak už strhnou příspěvek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.4.16 16:37

https://www.emimino.cz/…brno-256683/?… :lol: aha dekuju mockrat mam totiz moznost nastoupit na dohodu ale bojim se aby mi nestrhli na bydleni jsem samozivitelka z tremi detmi tak by mi to mrzelo. Zeptala bysem se me socialni pracovnice ale je prijemna jak prase jako asi kazda. Dekuju za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50470
27.4.16 16:41

@zanitek @Achetka buďte v klidu, příjem při pobírání rodičovského příspěvku (ne dovolené) se nesleduje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
27.4.16 16:44

@matkabagristy Musim ae nastoupit do práce do 3 let dítěte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.4.16 16:46

Parada dekuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50470
27.4.16 16:48
@Achetka píše:
@matkabagristy Musim ae nastoupit do práce do 3 let dítěte?

otázce nerozumím, během pobírání sociální dávky, která se jmenuje rodičovský příspěvek, můžeš neomezeně pracovat. Do 2 let věku dítěte je omezena docházka do školky, výše výdělku není omezena víc jak 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.4.16 16:49

Pri materske jsem taky nenastoupila do tri let do prace nemohla jsem se vratit delala jsem dvanactky a bohuzel jsem nemela hlidani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50470
27.4.16 16:57
@zanitek píše:
https://www.emimino.cz/…brno-256683/?… :lol: aha dekuju mockrat mam totiz moznost nastoupit na dohodu ale bojim se aby mi nestrhli na bydleni jsem samozivitelka z tremi detmi tak by mi to mrzelo. Zeptala bysem se me socialni pracovnice ale je prijemna jak prase jako asi kazda. Dekuju za radu

na sociální dávky mimo rodičovský příspěvek má příjem vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
28.4.16 07:33
@zanitek píše:
Pri materske jsem taky nenastoupila do tri let do prace nemohla jsem se vratit delala jsem dvanactky a bohuzel jsem nemela hlidani.

A zaměstnavatel Vám držel místo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat