Rodičovská dovolená - co vše je potřeba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anonymni_prezdivka
Kecalka 370 příspěvků 22.10.18 13:30
rodičovská dovolená - co vše je potřeba?

Ahojte, omlouvám se za blbý dotaz, ale poradil by mi někdo, co vše je potřeba, když jdu žádat o RD (PPM mi končí teď posledního října, nějak jsem to zazdila)? Moc děkuju za rady!

Reakce:
P4ja
Kelišová 7039 příspěvků 1 inzerát 22.10.18 13:38

@anonymni_prez­divka Rodičovskou dovolenou řeší zaměstnavatel o tu se nežádá.

Jestli myslíš RP, tak tam je potřeba potvrzení o výši a délce pobírání PPM. Mně ho poslali ze socialky. A případně potvrzení o příjmu, pokud nemáš nárok na PPM a nebo chceš řešit plat partnera. U tebe stačí to potvrzení ze socialky

anonymni_prezdivka
Kecalka 370 příspěvků 22.10.18 15:20

@P4ja samozřejmě jen myslela příspěvek… díky. To potvrzení ze socialky ti poslali sami nebo sis o zip žádala?

alialiali
Kecalka 252 příspěvků 22.10.18 15:36

Musíš buď emailem zažádat nebo dojít osobně a s tím papirem pak na úřad práce kam spadas vyřídit ten prispevek

anonymni_prezdivka
Kecalka 370 příspěvků 22.10.18 15:38

@alialiali moc děkuji :-)

P4ja
Kelišová 7039 příspěvků 1 inzerát 22.10.18 16:00

Já volala a paní obratem poslala na moji adresu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >