Co vše potřebuji k vyřízení rodičovské dovolené?

Anonymní
5.6.20 22:01

Rodičovská dovolená dokumenty

Ahoj, chci se zeptat, co všechno je potřeba při žádosti o rodičovskou dovolenou, je potřeba i pracovní smlouva nebo nějaké papíry ze sociálky? Díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

40306
5.6.20 22:14
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, co všechno je potřeba při žádosti o rodičovskou dovolenou, je potřeba i pracovní smlouva nebo nějaké papíry ze sociálky? Díky :D

o rodicovskou dovolenou zadas zamestnavatele. Zadam o rodicovskou dovolenou, ktera navazuje na materskou/radnou dovolenou do… datum do 3. narozenin ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4155
6.6.20 06:10

Jen napíšeš papír a předáš zaměstnavateli. Vzorů na netu určitě najdeš nebo větší zaměstnavatelé mají svoje papíry co jen vyplníš a podepíšeš a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13976
6.6.20 08:49
@matkabagristy píše:
o rodicovskou dovolenou zadas zamestnavatele. Zadam o rodicovskou dovolenou, ktera navazuje na materskou/radnou dovolenou do… datum do 3. narozenin ditete.

Nemusí hned psát 3.narozeniny. Může se vrátit dřív. A já zároveň žádala i o čerpání řádné dovolené. Mezi PPM a nástupem na RD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
6.6.20 12:51

Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40306
6.6.20 18:26
@P4ja píše:
Nemusí hned psát 3.narozeniny. Může se vrátit dřív. A já zároveň žádala i o čerpání řádné dovolené. Mezi PPM a nástupem na RD.

pisu datum do 3. narozenin, jakekoli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13976
6.6.20 18:53
@matkabagristy píše:
pisu datum do 3. narozenin, jakekoli

No to, úplně nemusí být výhodné. Když se chceš vrátit dřív, tak je lepší napsat třeba datum druhých narozenin a pak to prodloužit. Když tam napíšeš rovnou třetí narozeniny, tak tě zaměstnavatel dřív vzít nemusí. Ale prodloužení do třetích narozenin akceptovat musí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40306
6.6.20 20:42
@P4ja píše:
No to, úplně nemusí být výhodné. Když se chceš vrátit dřív, tak je lepší napsat třeba datum druhých narozenin a pak to prodloužit. Když tam napíšeš rovnou třetí narozeniny, tak tě zaměstnavatel dřív vzít nemusí. Ale prodloužení do třetích narozenin akceptovat musí.

jakekoli datum do tretich narozenin je treba i datum 1., 2. narozenin a dalsich asi 900 dni, ze kterych je mozne vybrat. Fakt nepotrebuju pouceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13976
6.6.20 22:19
@matkabagristy píše:
jakekoli datum do tretich narozenin je treba i datum 1., 2. narozenin a dalsich asi 900 dni, ze kterych je mozne vybrat. Fakt nepotrebuju pouceni.

Jasně, jen jsem upřesňovala. Ty možná mě, ale někdo jiný třeba ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama