Rodičovská Vsetínsko - Druhý termín výplat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 26.02.18 12:32
Rodičovská Vsetínsko - Druhý termín výplat

Dobrý den maminky ze Vsetínska. U prvního dítěte mi RP chodil vždy 7 den v měsíci. Pokud byl víkend, přišlo to hned v pondělí. Teď mám druhé miminko, takže příspěvek na první zanikl a čekám na první výplatu na mladší dítě. Zatím však nic nepřišlo. Dostaly jste již rod. příspěvek? Příp. kolikátého se vyplácí 2. termín? Děsím se, že jsem zadala špatné č. ú.. :zed:
Díky, pěkný den! :kytka:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >