Rodičovské příspěvky- zvednou to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaci89
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 21.03.19 11:44

Pocitala bych,ze spise ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 21.03.19 11:45

Jestli máš málo peněz, tak si najdi přívýdělek. Osmdesátiletá babička si ho najde těžko.

zoidberg
Extra třída :D 12744 příspěvků 21.03.19 11:46

Doufejme, že ne. Konzervy jsou docela dobré.

Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 21.03.19 11:46
@martinarosecka78 píše:
Dobrý den, tak jsem se dočetla, že Babis nam rekl at zase počkáme, že ted bude pridavat spis duchodcum, kteří ho volí… není to trošku diskriminace maminek? Mně by se docela hodilo vice penez. Za chvili budeme jist konzervy…

A co zvednout prd.el a jít si přivydělat? To by nešlo?

Nebo se radši budeš válet doma a necháš makat důchodce ? Hnus :poblion:

Příspěvek upraven 21.03.19 v 11:47

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9514 příspěvků 21.03.19 11:46

Vypadá to že nepridaji, řeší se to tu dnes a denně, víc dostanou až děti narozené 2020… Ale nic není ještě na 100%. Nicméně jaká diskriminace? Vidělas někdy jaké důchody důchodci berou? I těch pár stovek je výsměch za celoživotní práci. Maminky můžou jít při RP na brigádu, když nemají co jíst :nevim: děti si snad neděláš kuli příspěvkům.

Příspěvek upraven 21.03.19 v 11:48

Marben
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 21.03.19 11:50

dnes a denně… nic nebylo jisté a všichni automaticky počítali s penězma navíc. Aktuální rodičák zůstává nikomu nic nevzali, tak o co jde? Přejte to proboha těm starým lidem…

medunka23
Kelišová 7370 příspěvků 21.03.19 11:52

@martinarosecka78 a to.chceš aby se tu lidi zhadali?? Upřímně nesnáším tyhle populistický zvedají příspěvku, doplaceni cestovneho studentům, přidáváním rodičovského, jediné co schvaluju, je zvyšování důchodů, dost penzistů kteří jsou zdravotně ok a ten privydelek jsou schopní si najít a fyzicky ho zvládají ho mají. Ale promiň, když jsi na rodicaku, tak ten privydelek fakt zvladnes, v jiných zemích bys šla do práce po 3měsících až max roce do práce a ten rok, ten si třeba v UK dovolí fakt málo lidí. Takže se prober a premyslej odkud asi tak jdou peníze na všechny tyhle výhody…

Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 21.03.19 11:52
@Marben píše:
dnes a denně… nic nebylo jisté a všichni automaticky počítali s penězma navíc. Aktuální rodičák zůstává nikomu nic nevzali, tak o co jde? Přejte to proboha těm starým lidem…

Ale měli by vzít ! Aspoň na nějakou dobu. Aby se nádhery naučily vážit si věcí, které mají. :zed: :zed:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9514 příspěvků 21.03.19 11:53

@martinarosecka78 tak se musí snažit chlap no. Děti sis dělala v době kdy se o žádném zvyšování ještě ani nemluvilo, tak si musela počítat s částkou co máš teď… Bohužel je to tak, kdo si chce žít líp musí pro to něco dělat, ne jenom nastavovat ruku a státe dávej. A jestli jíte konzervy tak ste na tom dobře, protože ty jsou dražší než když koupíš základní suroviny a uvaris si sama ;)

Hanka1
Extra třída :D 14322 příspěvků 21.03.19 11:55
@martinarosecka78 píše:
Dobrý den, tak jsem se dočetla, že Babis nam rekl at zase počkáme, že ted bude pridavat spis duchodcum, kteří ho volí… není to trošku diskriminace maminek? Mně by se docela hodilo vice penez. Za chvili budeme jist konzervy…

A to tech usmolenych 80 litru v rozlozeni 2-4 roky te fakt jako vytrhne jo?

Muzes zvednout řiť a jit si privydelat, mas daleko vic moznosti nez duchodci, ty uz sezeni za kasou ci vybalovani zbozi mebo smazeni hambacu moc nedaji…

Nebo holt - pokud si tak lina - tak bude muset vic makat a vydelavat manzel/otec ditete…

Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 21.03.19 11:56
@Hanka1 píše:
A to tech usmolenych 80 litru v rozlozeni 2-4 roky te fakt jako vytrhne jo?

Muzes zvednout řiť a jit si privydelat, mas daleko vic moznosti nez duchodci, ty uz sezeni za kasou ci vybalovani zbozi mebo smazeni hambacu moc nedaji…

Nebo holt - pokud si tak lina - tak bude muset vic makat a vydelavat manzel/otec ditete…

Líp bych to nenapsala :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 21.03.19 11:57

Za mě nezvednou vůbec. Odložili to na listopad a v tichosti zametou pod koberec. Bych jim snížila platy na průměr a hned by bylo pro všechny. :D

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 21.03.19 11:58
@martinarosecka78 píše:
Tak mi asi muzete poradit jaky? Nemuzu nic najít.

Uklízet v domácnostech, žehlit, hlídat děti, brigádníků hledají všude mraky…,

unuděná
Kelišová 7002 příspěvků 21.03.19 11:59

Já doufám, že peníze investují do něčeho smysluplnějšího. Vždyť máme úžasný příspěvek i možnost být doma jak dlouho si zvolíme :nevim: A 11500,– mi teda fakt nepřijde jako malé peníze. Osobně bych spíš bojovala za zlepšení kapacit předškolních vzdělávacích zařízení a návrat jeslí, aby maminky měly možnost vrátit se do práce dřív. A soukromé školky nejsou řešením, tam zaplatíme skoro tolik, co si vyděláme.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 21.03.19 11:59

a doteď jste to finančně zvládali ? To se mi nějak nezdá .. Dítě dej do jeslí a šup do práce, to dáte, když máte málo peněz, ne ??
Pořád si jen každej stěžuje, ach joo :poblion:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama