Na kolik vám zvýšili měsíční rodičák?

Anonymní
2.1.20 17:41

Rodičovský příspěvek 2020 3

Maminky prosím byl z vás už někdo zadat?? Nechci rodicak na 4 roky takže tam pochopitelně půjdu zažádat o zvýšení malému je rok byl už někdo také? na kolik vám to vypočítali na ty 3 roky plus mínus? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9437
2.1.20 17:44
@Anonymní píše:
Maminky prosím byl z vás už někdo zadat?? Nechci rodicak na 4 roky takže tam pochopitelně půjdu zažádat o zvýšení malému je rok byl už někdo také? na kolik vám to vypočítali na ty 3 roky plus mínus? Děkuji

Tak to asi hlavně záleží na tom, kolik si doteď vyčerpala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 17:48

To si přece musíš vypočítat sama, máš nyní 300 tisíc, něco z toho už si vyčerpala a rozmysli si, jak dlouho chceš čerpat. Mě už oznámení, že se příspěvek zvyšuje, přišlo a je tam i uvedené, kolik je vyčerpáno. Žádat o zvýšení můžeš i přes on-line formulář nebo to poslat poštou. Formulář je na webu. Fakt nechápu, proč maj všichni potřebu stát frontu na úřadě a vyměňovat si tam bacily :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2969
2.1.20 17:49

Spocitat si to… Je to zakladni skola ;) scitat a odcitat a nasledne, no ty voe, deleni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
2.1.20 17:51

Rodicak po milionteprve :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9437
2.1.20 17:52
@Elzaaa píše:
Rodicak po milionteprve :roll:

Ale opět překvapí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3277
2.1.20 17:56

300 000 - částka, kterou jsi už vyčerpala (máš to napsané v tom dopise). Výsledek vydel počtem měsíců, po které to chceš čerpat. A formulář stáhni, vytiskni, výplň a pošli poštou. Je To lepší, než tam prostat půl dne ve frontě, zvlášť ted, když se tam žene celej národ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2009
2.1.20 18:00

@barbuchablond já jsem myslela, ze to udělám on-line, ale nakonec tam stejně musím. Pojistovna po mě chce nějaký papir, tak mě to čeká v pondělí. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2411
2.1.20 18:33

Bylo to všude v telce, všude to vysvětlovali, i psali dopisy, na stránkách mají taky info… a přesto sto dotazů denně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1336
2.1.20 18:48

Ach Jo vy jste všechny tak chytrý, tady nema cenu nic psát, jak to bylo tady fajn před par lety. Jak kdyby se nemohl nikdo zeptat, od toho to tady je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2038
2.1.20 19:38
@luckaa85 píše:
Ach Jo vy jste všechny tak chytrý, tady nema cenu nic psát, jak to bylo tady fajn před par lety. Jak kdyby se nemohl nikdo zeptat, od toho to tady je.

to nemá nic společného s chytrostí, ale s absolvováním základní školy. normální odčítání a dělení. Proč v tom hledat složitost. Co se týče otázky zakladatelky, tak odpověď tady spíš na křišťálovou kouli :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2969
2.1.20 19:51

@luckaa85 začal bych tím, že si dochodím základní školu a doučím se základní počty. Než ze sebe dělat blba a ptát se na takové blbosti. Mají štěstí, že svou blbost můžou schovat za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10275
2.1.20 19:55

Vždyť je to jednoduchá matematika. Si to spočítej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 20:54

Prosím radu

Maminky prosím radu, rodičák mám na 3 roky, problém je že jsem nechápáva. Rodičák mi přišel první 2018 říjen, a nevím zda to mám počítat do tohoto data a nebo do 2018 března kdy se dcerka narodila. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3734
4.1.20 21:01
@Candelita píše:
Maminky prosím radu, rodičák mám na 3 roky, problém je že jsem nechápáva. Rodičák mi přišel první 2018 říjen, a nevím zda to mám počítat do tohoto data a nebo do 2018 března kdy se dcerka narodila. Děkuji

Pokud chces byt doma s dcerou 3 roky, budes cerpat RP od rijna 2018 do 3. narozenin dcery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama